WRC II: Extreme!

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Odp.

Postprzez grandmaster » czwartek, 9 sty 2003, 15:51

rally_fan1:
odp. na twoje pierwsze pytanie odnośnie jazdy na 3 kołach jest prosta:
prześledź forum od początku,tam gdzieś wspomniałem o tym.
A co do pyt. drugiego:
Wygląd w każdym samochodzie jest inny,natomiast nie ma takich detali jak jak działanie obrotomierza,czy zapalanie sie kontrolek odnośnie dyferencjałów. Jednak praca kierowcy i pilota jest bardzo dobra: przy pokonywaniu każdego zakrętu głowa kierowcy odwraca się w stronę zakrętu, driver i co-pilot oddziaływują także na wszystkie siły jakie działają na nich podczas jazdy. Kierowca także zmienia biegi kręci kierownicą, dodaje gazu i hamuje.
Ad.3
WRC II Extreme dostępne są tylko auta WRC.
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza


Postprzez Kusch » sobota, 11 sty 2003, 13:09

Chcialem sie z wami podzielic wrażeniami z wrc2.Nie moglem już dlużej wytrzymać po tych wszystkich pozytywnych opiniach,i kupilśmy z kumplami pleya na trzech :D .Powiem wam tak, colin 2 i 3 to dla mnie teraz nie istnieją.WRC to po prostu bajka,wszystko to co pisał Grandmaster to prawda.Ja dodam od siebie że fizyka w tej grze to poprostu zajebioza.W colinie 2 mozna bylo przejechac cały rajd bez hamowania,tu jest to niemożliwe.I o to własnie chodzi.Fizyka jest po prostu super na oesie parę razy moze zmieniac się przyczepnosc,zresztą na każdym rajdzie nawierzchnia inaczej trzyma :D .Oesy strasznie długie w kazdym rajdzie są oesy dłg 15 km.Nawet nie uwierzycie jak napieprzają paluchy po takim cyprze bajka.Ja zawsze marzyłem zeby wyszła taka gra która ma długie oesy takie jak w mś,ale teraz stwierdzam że takie jak w wrc2 są idealne,po prostu myslisz tylko o mecie :D Ustawienia też są super można ustawiać nie tylko twardosc zawieszenia ale także wysokosć :D a także rozbieżność kół :D
Pijąc w pracy oszczędzasz czas dla bliskich.
Avatar użytkownika
Kusch
N1
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 18 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Bytom

Kusch...

Postprzez grandmaster » sobota, 11 sty 2003, 14:21

Kusch...witam w gronie posiadaczy WRC II Extreme :!:
Nareszcie ktoś z kim bedę mógł rywalizować czasowo na os'ach. :lol:

P.S.-A nie mówiłem, że bajka :!:
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez rafalz » sobota, 11 sty 2003, 15:54

bbuuuu :cry: ja chce Playstation2 :cry: buuuuuu!!!!

OGŁOSZENIE:
przygarne Playstation2...
:)
Avatar użytkownika
rafalz
 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 22 gru 2002, 00:26

Postprzez alfan » sobota, 11 sty 2003, 16:46

Powróciłem właśnie z M1.Chciałem kupić w Mediamarkt płyty,ale zamiast tego stałem na oglądarce z godzinę :D Wystawili dwie konsole i na jednej jest WRC II Extreme.Gdyby nie licznie zgromadzeni uczniowie szkół niższych to może bym i pograł.
Gra prezentuje się nieżle,rzeczywiscie te zmiany nawierzchni wyglądają zachęcająco.Bardzo spodobało mi się to,że niektóre reklamy można kasować bez konsekwencji,a zaraz za innymi jest bariera...i dzwon:D
Widziałem też odcinek nocny:swiatła dają dość szeroką plamę ale mogły by byc dłuższe.

No cóż może uda mi się kiedyś pograć chwilkę tak z rana ,w dzień z normalnymi zajeciami szkolnymi.No i jerszcze jedna uwaga:tyle tych kierownic mają w Mediamarkt,nie mogli by do tego WRC jednej podłączyć :wink:
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

alfan...

Postprzez grandmaster » sobota, 11 sty 2003, 16:57

Widze "alfan", że twoje podniecenie WRC II Extreme nie jest aż tak ogromne. Ale jak "uda" ci się zagrać to nie będziesz mógł się od konsoli odczepić...i może zamkną cię w M1 na całą noc :!: :lol:
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

alfan...

Postprzez grandmaster » sobota, 11 sty 2003, 17:01

Widze "alfan", że twoje podniecenie WRC II Extreme nie jest aż tak ogromne. Ale jak "uda" ci się zagrać to nie będziesz mógł się od konsoli odczepić...i może zamkną cię w M1 na całą noc :!: :lol:
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez Kusch » sobota, 11 sty 2003, 17:02

Ja nie mogę się odczepic od kąd przejechałem na monte 6 nawrotów opadających stromo w dół pod rząd pózniej kawałek prostej i 4 nawroty pod góre,jesze teraz mam ciarki.Wogóle nawroty w tej grze na widoku z wnętrza pojazdu to gwarantowany orgazm.
Pijąc w pracy oszczędzasz czas dla bliskich.
Avatar użytkownika
Kusch
N1
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 18 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Bytom

Postprzez alfan » sobota, 11 sty 2003, 17:04

Co za rewelacyjny pomysł,grandmaster :!: :!: :!: Schowam się wieczorem pod regałami z DVD i jak wszyscy pójdą włączę sobie PS2 i bedę grał do oporu. :lol: :lol: :lol: :lol: Ty to masz łeb :wink: :lol: :lol:

A poza tym dla mnie najwazniejsza jest fizyka,więc nigdy nie podniecam się samą grafiką.Co jak się chyba zgodzicie jest jak najzdrowszym podejściem. :wink:
Pozdro
Ostatnio edytowano sobota, 11 sty 2003, 17:06 przez alfan, łącznie edytowano 1 raz
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez thompson40 » sobota, 11 sty 2003, 17:05

szkoda że nie mam ps'a :( chciałbym mieć tą konsole tylko dla tej gry :) muszę ją dorwać w jakimś supermarkecie i sobie chwilke pograć...
pozdro
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

best rally...

Postprzez grandmaster » sobota, 11 sty 2003, 17:08

Wszystkie rajdy w WRC II Extreme są wykonane z niesamowitą precyzją ale kiedy jedzie się "Cyprus Rally" wszystkie pytania dotyczące dlaczego ta eliminacja jest jedną z najcięższych (a może nawet najcięższa) poprostu znikają. Wszystko widac jak na dłoni i tak jak powiedział "Kusch":
paluchy odpadają.
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez maciekd » sobota, 11 sty 2003, 17:24

Heh, na Rally Champioship jest odcinek, który ma ponad 40km! Powiem wam, że wcale bym się nie obraził, gdyby OS'y w grach miały po 20km. A jeśli chodzi o same WRCII to dojrzewam do decyzji o zakupie PS2 zamiast upgrade'u komputera. Wszystko zależy od Colina3 na PC. Pamiętajcie, że jeszcze jest Richard Burns Rally...
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez thompson40 » sobota, 11 sty 2003, 18:21

mam pytania do grandmastera:
czy na trasie odcinka można spotkać kolesi z zespołu którzy informują nas o czasie/stracie/przewadze ?
i czy o pogodzie na odcinkach dowiadujemy się od szpiegow czy z mapki tak jak to było w colinie
i wreszcie jak wygląda rajd szwecji? lód/śnieg to moja ulubiona nawierzchnia a rajd szwecji jest moim ulubionym w kalendarzu. czy odcinki są szybkie i jednosześnie extremalnie trudne, śiskie czy są zrobione tak jak w colinie czyli droga szeroka, duze pobocze i sporo nawrotów????
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez Kusch » sobota, 11 sty 2003, 18:37

Odnosnie rajdu szwecji: odcinki są długie 6/15 km nawierzchnia jest zróżnicowana są fragmenty obsnierzone i takie gdzie wystaje szuter i to wszystko spotkasz na jednym oesie ,oczywiscie zmienia się wtedy przyczepność.Odcinki te są orginalne takie jak w mś tylko krótsze.O pogodzie dowiadujesz się z planszy przed oesem.Aha jest taki bajer że na nowicjuszu auto bardziej trzyma się nawierzchni ale jak dasz na profesjonal to już zaczynają się kłopoty :D Nie wiem jak na expercie ponieważ nie mamy karty pamięci :(
Pijąc w pracy oszczędzasz czas dla bliskich.
Avatar użytkownika
Kusch
N1
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 18 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Bytom

Postprzez alfan » sobota, 11 sty 2003, 18:46

O w tym momencie pierwszy minus dla WRC II.Zróżnicowanie łatwości prowadzenia się pojazdu na kolejnych poziomach jest moim zdaniem bez sensu.Strasznie mnie to denerwowało n.p. w Superbike 2001.Tam czasy zawodników na wszystkich poziomach są podobne,tylko coraz trudniej jest kierować motocyklem.Chciałem zacząć od real,ale nie byłem w stanie utrzymać motocykla w pionie :) No i po kilku wyscigach w na amateur nabrałem złych nawyków i mi teraz przeszkadzają.
Róznica miedzy poszczególnymi poziomami powinna moim zdanie polegać wyłącznie na coraz wyższym poziomie konkurentów.
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości