WRC II: Extreme!

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez żółtodziób » sobota, 28 gru 2002, 11:16

A pewnie że jestem warjot! Inaczej bym tu nie zaglądał :D Subaru 2003? Jak by starczyło kasy to czemu nie? :wink:
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz


Ustawienia

Postprzez grandmaster » sobota, 4 sty 2003, 18:40

Kolejnym tematem jaki zasluguje na uwage w WRC II Extreme sa ustawienia:

Juz jezdze 4 sezon na 'expert' i powiem wam ze jeszcze nie mam optymalnych ustawien nawet na asfaltach (w ktorych jestem no...nie powiem ze zly). Wszystko tak wyglada jakby na kazda petle trzeba inaczej ustawiac samochod. Nawet jesli wczesniej jechalismy dany odcinek po suchej nawierzchni to jadac po zlodowacialym asfalcie na drugiej petli z moich domnieman wynika ze trzeba pomieszac troche w skrzyni, hamulcach,sprezynach... (mowa o Rajdzie Monte Carlo). We wczesniejszych grach chocby nawet w CMR 3.0 caly rajd pzejezdzalem praktycznie bez zadnych konfiguracji.

Nastepny duzy + dla WRC II Extreme. :lol:
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez Kusch » sobota, 4 sty 2003, 21:10

A czy możesz powiedzieć coś więcej na temat opon jakie rodzaje na asfalt szuter.
Pijąc w pracy oszczędzasz czas dla bliskich.
Avatar użytkownika
Kusch
N1
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 18 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Tarzan » niedziela, 5 sty 2003, 06:32

grandmaster mam takie pytania

1 ile odcinków jest jeżdżonych w rajdzie czy jest ich około 20 tak jak na przawdziwym rajdzie czy tak jak w colinie 2.0 10 albo 11

2 czy w petlach jezdzi sie te same odcinki i ile w niej ich jest

3 piszesz o rajdzie Monte Carlo że są tam rurzne asfalty: oblodzony, suchy, itp. więc moje pytabie czy np. w 1 pętli odcinek przejeżdzany jako pierwszy jest suchy to czy w 2 pętli też taki jest czy może być już np mokry, lub nawet oblodzony

4 już ostatnie czy są super oesy

pozdrowienia i narazie Tarzigo
dawaj Grisza dawaj
gadu 1498477
Avatar użytkownika
Tarzan
N2
 
Posty: 147
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Odpowiedzi:

Postprzez grandmaster » poniedziałek, 6 sty 2003, 13:36

Naipierw odp. na pytanie Kusch'a:

Jesli chodzi o opony to dobór kapci wykonuje sam komp.(tzn. jest możliwość zmian na soft,medium,hard) ale takich zmian jak zmiana ciś.w opononach to nie ma, jednak nie uważam tego za jakiś wielki minus.

odp. dla Tarzan'a:

Ad.1-Na poziomie "expert" odcinków jest 9 (w tym w niektórych rajdach tj.Anglii,Australii i in. są "superspecjale".
Ad.2-pętle różnią się od siebie,tzn. że nie ma tej samej kolejnośći przejeżdżania os'ów np. na petli 2 tak jak na pętli 1. W każdej petli mamy do przejechania 3 os'y.
Ad.3- Odcinek np.który jedziemy jako pierwszy w 1 pętli może miec inną nawierzchnię lub może także być jechany w nocy w petli 2 albo 3.
Ad.4-Powiem tylko tyle:Os'y to prawdziwe wycinki z os'ów które były w tym sezonie...także są bardzo ciekawe.
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez marcin » wtorek, 7 sty 2003, 21:30

Ja mam jedno pytanko do Grandmastera: mianowicie jak wygląda sprawa jazdy w nocy?? czy jest dużo nocnych os-ów i jak mocno świecą światła -bo np. w rally championschip xtreme w nocy się jechało prawie jak bez świateł- wszystko przez fatalne wirtualne swiatła :D
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Światła...

Postprzez grandmaster » środa, 8 sty 2003, 19:11

Więc sprawa os'ów nocnych wygląda nastepująco:
Jak wiemy jazda nocą nie należy do najłatwiejszych rzeczy w rajdach...
jeśli chodzi o WRC II Extreme ilość os'ów nocnych w rajdzie waha się od 0 do (najwięcej ile ja miałem) 3. Jest tak dlatego ponieważ w każdym nowym sezonie godz. rozpoczęcia os'ów jest inna.
Jeśli chodzi o "luxy" świateł to wydajnośc ich jest poprawiona w stos. do poprzedniej wersji, chociaż uważam że mogłyby być jeszcze mocniejsze.
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez **FanKuzaja** » środa, 8 sty 2003, 22:04

Musze sobie skombinować emulator PS 2 na kompa i przetestować to WRC II . Nio to mi się podba ze Os nocne sa trudne to jest to czego brakuje w colinku 2 .

Jedyny jaki jest trudny os w Colinie to 7 albo 8 w nocy oragizowany panstwo Finlandia.
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kusch » środa, 8 sty 2003, 22:25

Do Fan Kuzaja Oj chyba sobie tego emulatorka nie skombinujesz po prostu nie istnieje.Może za parę lat,ale to już będzie pewnie WRC IV.
Pijąc w pracy oszczędzasz czas dla bliskich.
Avatar użytkownika
Kusch
N1
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 18 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Bytom

Postprzez rally_fan1 » środa, 8 sty 2003, 22:32

chyba nie ma w tej chwili emulatora PS 2 na PC,a nawet jak jest to pewnie treba miec jakis mocny komputer pewnie jakis P4 na DDR i tak samo karte dobra...choc nie wiem...a co do tego oesu w Colinie 2 to jest to 8 oes w Finlandii i jest to odwrocony oes chyba 5 i jest po prostu super!!! bardzo szybki no i wogole super :) :) laduje tam wszystkim "sztucznym" zawodnikom po 15-20 sekund,moj rekord na nim (to pewnie zadna rewelacja wobec wynikow roznych miszczow wynosi chyba 2:20.9-juz nie pamietam czy na automacie[raczej tak] czy recznej bo Finlandia to jedyny rajd ktory mi jako tako wychodzi na recznej :) ),tak by the way Finlandia to jedyny rajd w Colinie 2 ktory mi sie nie nudzi az do ostatniego oesu(np.w UK zaczyna mi sie nudzic na 9 i 10 oesie-no chyba ze wczesniej mialem jakies przydlugie wizyty poza droga i musze nie odpuszczac-ale i tak uwazam UK obok Finlandii za najepsze) mimo iz gram juz ponad rok...
P.S>nie nudza mi sie wlasciwe tez Kenia,Szwecja,Francja,Wlochy :) :) natomiast Grecja nie tyle mi sie nudzi co jest naprawde trudna-jezeli nawet wygrywam to nie mam tam duzych roznic(pewnie dlatego,ze malo na niej trenowalem :) )mam pytanie do Grandamstera choc juz chyba o tym pisales-jak zachowuje sie samochod na kapciu w WRC II - chodzi mi o nie tylko o zwiekszenie oporow toczenia,ale tez o to czy samochodem"rzuca"jest "nerwowy"i tp no i jak sa oddane szczegoly przy widoku z oczu kierowcy-chodzi mi o wnetrze,a i jeszcze jedno sa w tej grze jakies przednionapedowki(s1600 i tp)???

Pozdrawiam !!!
rally_fan1
N3
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 12:50

Postprzez marcin » środa, 8 sty 2003, 23:19

do: rally_fan1.... na jakim poziomie trudności jeździsz w colinie ??
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez marcin » środa, 8 sty 2003, 23:20

do: rally_fan1.... na jakim poziomie trudności jeździsz w colinie ??
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez rally_fan1 » środa, 8 sty 2003, 23:26

na najwyzszym,a co mam slabe wyniki???

Pozdrawiam !!!
rally_fan1
N3
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 12:50

Postprzez marcin » czwartek, 9 sty 2003, 14:06

Nie -nie masz złych czasów . Pytam poprostu z ciekawości :D
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez rally_fan1 » czwartek, 9 sty 2003, 15:23

ok co do Colina 2 to Australie,ktorej nie wymienilem tez bardzo lubie,a co do wrc II to chodzi mi w moim pytaniu o wnetrze czy np.obrotomierz dziala tzn.pokazuje takie obroty jakie akurat sa i tp

Pozdrawiam !
rally_fan1
N3
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 12:50

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości