WRC II: Extreme!

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez Kusch » sobota, 11 sty 2003, 18:52

Poziom konkurentów to znowu inna historia.Czym jedziesz lepiej tym oni jadą lepiej.Jeżeli np wygrywasz 1 oes 12 sekundami i wydaje ci się że jesteś dobry to na nastempnym oesie już możesz być 20 sek w plecy.A rajd zakończyć z 2 minutami straty.
Pijąc w pracy oszczędzasz czas dla bliskich.
Avatar użytkownika
Kusch
N1
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 18 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Bytom


Postprzez thompson40 » sobota, 11 sty 2003, 18:59

zgadza sie ale niektórzy nie mogliby nawet jednego zakrętu pokonać i od razu by się zniechęcili. niektórzy muszą dochodzić do opanowania samochodu powoli i dlatego takie opcje uławienia jak są w SBK i F12002 np są potrzebne. z upływem czasu poszczególne ułatwienia się wyłącza i w końcu jeździsz na najtrudniejszym poziomie. ja osobiście nmie korzystam z żadnych ułatwień w f12002 ani w SBK bo cenię w grach realizm ale wilu ludziom przydają się takie ułatwienia. w WRC2 jeśli jest różnica w prowadzeniu samochodu na poszczególnych poziomach trudności to z jednej strony dobrze z drugie j strony jednak nie bardzo. jak już napisalem osobiście cenię realizm i nie lubię ułatwień (np. automatyczna skrzynia biegów) ale liczę się ze zdaniem innych i dlatego nie potępiam obecności "automatów" w grah rajdowych. nie podoba mi się - nie korzystam :) ale z tego co napisałeś to wnioskuje że w WRC2 nie można nie korzystać :)
a jeśli chodzi o rajd szwecji to fajnie że ujęli szuter a nie tylko lód i śnieg. z tego co widzę to przy tworzeniu tej gry kładzono nacisk głównie na realizm i chwała za to developerom :) szkoda że nie ma tego na PC :)
pozdro
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez Kusch » sobota, 11 sty 2003, 19:11

Jeżeli chodzi o minusy to znalazłem takie (gram dopiero od 2 dni):Nie ma możliwosci wyboru opon,oraz na złapanym kapciu na mój gust trochę za łatwo się jedzie.Jak znajdę więcej to napiszę.To dla tych ludzi którzy się zastanawiają nad gierką,może być pomocne.jezeli chodzi o nastawy osobiście w stosuję narazie orginalne po prostu nie czuję jeszcze tej gierki tak jak np: Colina 2
Pijąc w pracy oszczędzasz czas dla bliskich.
Avatar użytkownika
Kusch
N1
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 18 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Kusch » sobota, 11 sty 2003, 19:16

Aha opony wybierasz jedynie miękkie średnie lub twarde,Chodziło mi o to że nie ma podziału na np:slic intermediada deszcz.
Pijąc w pracy oszczędzasz czas dla bliskich.
Avatar użytkownika
Kusch
N1
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 18 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Bytom

Postprzez thompson40 » sobota, 11 sty 2003, 19:37

a więc wedłóg mnie to opony są na plus. miękie , twarde - tego nigdy nie było (oprócz Rally Extreme) a jeśli chodzi o brak możliwości wyboru slick/intermediate/deszcz to kto stosuje slicki w rajdzie szutrowym? to chyba nie jest bardzo wielki brak :) no chyba ze chcesz jeździć mega bokiem i założysz slicki na lód :D kibicom też sie coś należy :) hehe
pozdro
ps: i want ps2 & wrc2 :)
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Relacje...

Postprzez grandmaster » sobota, 11 sty 2003, 22:06

Właśnie z qzynem i kumplami katujemy WRC II Extreme w Monte Carlo.
Ja jako Expert jestem na poz.2 w generalce a pozostała załoga walczy dzielnie w tzw. N.gr.
Oto ich wrażenia:
dyr (mój quzyn)-spoko,jak na pierwszy raz trudna...powoli łapie.
ukar (kumpel I)-powiem Ci po tym odcinku albo w trakcie.
r-nya (kumpel II)-rodz. sterowania nie jest dostosowany do moich zdolnosci manualnych. :wink:
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez thompson40 » niedziela, 12 sty 2003, 00:09

czyli ogólnie podoba się :) muszę w to pograć
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez rly » wtorek, 21 sty 2003, 12:56

A czy ktoż z was odkrył samochody i trasy Extreme. Ja mam odkryte wszystkie trasy w sumie trzy. Strasznie zakręcone jedna z Monte Carlo z takimi hopami ze samochod leci kilkadziesiat metrow nad ziemia, druga to taki SSS slabiutki no a trzecia najlepsza slalom gigant na sniegu zjazd z gory i musisz jechac miedzy bramkami.No i pozostaja jeszcze samochody to za wygranie w trybie extreme ja mam puga wzorowany troche na b-grupowej 205, i focus tez ostro zmodyfikowany.Te samochody można zdobyc za 1 miejsce w trybie extreme.Ja teraz mecze sie z grecja w najwyzszym trybie
Avatar użytkownika
rly
 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 17 paź 2002, 17:15
Lokalizacja: Wieliczka

tips

Postprzez grandmaster » wtorek, 21 sty 2003, 16:05

Ja narazie odblokowałem jakieś dziwne kody: że jak skręcam w lewo to jade w prawo i odwrotnie, albo całe Subaru jest jak metalowy resorak, albo pilot mówi jakby nawdychał się helu.
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez rly » środa, 22 sty 2003, 16:18

Mam takie pytanko,który z rajdów uważacie za najlepszy(oczywiście w WRC 2).Ja osobiście bardzo lubie Cypr i MC.Generalnie wole rajdy bardziej techniczne niż te z długimi prostymi.Chociaż muszę przyznać, że Finlandia robi wrażenie.
Avatar użytkownika
rly
 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 17 paź 2002, 17:15
Lokalizacja: Wieliczka

Postprzez **FanKuzaja** » środa, 22 sty 2003, 20:45

Ja mam takie pytanie co do Panstwa Finlandia czy są to na tyle odwzorowane Os z MŚ 2002 i czy są te słyne 80 i 90 metrowe hoppy z zonaczeniami metrowymi z boku hopy i jak jest z Szutrem czy WRC-ki siejom tak szutrem jak w Realnych Rajdach.
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

hopa...

Postprzez grandmaster » środa, 22 sty 2003, 21:02

**FanKuzaja**

HOPY są takie że jak ostatnio jechałem i źle operowałem gazem na hopie to wywaliło mnie tak że zrobiłem salto przez przód samochodu.


Wg. mnie najlepszy rajd to Cypr, Nowa Zelandia i wszystkie asfalty.
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez **FanKuzaja** » czwartek, 23 sty 2003, 14:45

A więn tak dziś poszedłem do M1 w Krakowie nie poszedlem do szkoły :D i była uruchomiona Konsola PS2 i podpiente było WRC II Extreme . Moje pierwsze wrazenia intro poprostu jest bajera zrobione ze wspołpracą ludzi od Wirtual Prospeictor .

A wienc tak co dao prowadzenia samochodu to nie mam azdnych ale prowadzenie jest śwetne jeżeli nacisniemy na chamulce lub zaciongnemy reczny samochód reaguje w ułamku sekund na tan manewr. Znieszczenia samochodu dość dobre realistycznie poprawiajonc wyglonda samochodu a odejmujonc na prowadzeniu gdzie trzeba już po konkretnym dzwonie walczyc z samochodem to mi sie podba. :wink:

Jak będę miał jeszcze okaze posmigać w WRC II to zdam relacje.
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez thompson40 » piątek, 24 sty 2003, 21:25

nie ma mocnych. teraz są ferie to muszę się wybrać do Media Markt i pograć w WRC. kumpel był i grał. powiedział mi że gierka jest bardzo fajna. jak dobrze pójdzie to w poniedziałek pogram sobie :D
pzdr
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez marcin » poniedziałek, 3 lut 2003, 13:49

A ja mam jeszcze jedno pytanko czy po wygraniu rajdu jest coś takiego jak wręczanie nagród itp. tak jak w colinie . To oczywiście tylko szybko nudzący się bajer napewno ale jestem ciekaw czy coś takiego jest???
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron