WRC II: Extreme!

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez **FanKuzaja** » środa, 12 lut 2003, 22:34

A teraz coś dla osób z Krakowa w Sobotę i Niedzelę 15-16.02.2003 w Emipku Mega Story przy rynku głównym odbędzie się konkurs na mistrza WRC II Extreme . Zgłoszenia są przyjmowane do piątku.

Głowną nagrodą jest 206 WRC zdalniesterowany (droga radiowa)
Puznję jakiś koszulki upominki i Gry WRC II Extreme.

Szczegołow pytać się na 3 pietrze Empik Mega Story w dziale Kasa.
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków


Postprzez marcin » środa, 12 lut 2003, 23:12

Tylko Wam pozazdroscic krakowiaki......
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

qrde...

Postprzez grandmaster » czwartek, 13 lut 2003, 18:20

Cholera...szkoda ze jestem teraz za granica bo bym wpadl i pojezdzil troche. W koncu bym sie sprawdzil czy jestem taki dobry a tak wogole to zostalem MS jadac Sebastianem...76 pkt. w generalce o 20 pkt. wiecej od Gronholma. Odblokowalem wszystkie samochody eXtreme i 3 trasy extreme. Skoda prezentuje sie jednym slowem zajebiscie.
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez jgw » piątek, 14 lut 2003, 02:07

jak ktos ma ps2 i wrc 2 to wpisujcie sie na oficjalna strone z wynikami z wrc challenge (4 rajdy jest to dostepne w menu glownym dostajesz kod po kazdym rajdzie i wpisuje sie to to na oficjalnej stronce)
rodakow tam malo ale znalazlem juz 6 i powiem Wam ze dopiero tam mi kopara opadla jakie czasy ludzie potrafia wykrecic, aha trza sie zarejestrowac i wtedy mozna sie wpisywac
w zeszlym roku bylem 700 tny na 50 000 ludzi teraz mam zamiar byc lepszy :)
jgw
N2
 
Posty: 157
Dołączył(a): piątek, 14 lut 2003, 01:02
Lokalizacja: z gor , z sudetow ..tzn.obok sniezki...zaraz pod szrenica:)

Postprzez thompson40 » piątek, 14 lut 2003, 22:12

ja ma kilka pytań odnośnie gry.
czy na trasach odcinków można spotkać kibiców?? czy są animowani czy kibice to tylko nieruchome tekstury, czy kibice są w 3d??? czy tasiemki za którymi stoją kibice [jeśli stoją :D ] samochód może przerwać czy może tak jak to jest w Colinie 2 samochód odbija się od takich tasiemek??? Czy są super os-y tj. wyścigi równoległe?? jeśli tak to czy widać samochód przeciwnika???
gierka chyba naprawde jest super, szkoda że nie mam ps'a :(
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez grandmaster » sobota, 15 lut 2003, 19:35

thompson40 napisał(a):ja ma kilka pytań odnośnie gry.
czy na trasach odcinków można spotkać kibiców?? czy są animowani czy kibice to tylko nieruchome tekstury, czy kibice są w 3d??? czy tasiemki za którymi stoją kibice [jeśli stoją :D ] samochód może przerwać czy może tak jak to jest w Colinie 2 samochód odbija się od takich tasiemek??? Czy są super os-y tj. wyścigi równoległe?? jeśli tak to czy widać samochód przeciwnika???
gierka chyba naprawde jest super, szkoda że nie mam ps'a :(
pzdr


Odp.:
Ad.1- Kibice sa ustawieni w tzw. miejscach Virtual Spectator za zielonymi tasiemkami. I gdy auto ich mija to odwracaja sie w kierunku samochodu wydajac przy tym rozne odglosy, dzwonia dzwonkami jak na skokach narciarskich (szczegolnie w Szwecji), gdy stoi blisko drogi karetka tez puszcza swojego koguta
Ad.2- Nie wiem czy kibice sa w 3D, dla mnie to tak wyglada jakby byli
Ad.3-Nie darady przejechac tych tasiemek chociaz wszystkie inne ploty i ta siemki da rady przerwac...chodzi o to zeby byla mala propaganda kibicowania tylko w wyznaczonych miejscach. Po uderzeniu w tasme auto nie odbija sie spowrotem na droge...tzn. moze ale nie musi;-)
Ad.4- SuperSpeciale sa w poszczegolnych rajdach i widac samochod przeciwnika...czasami.
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

eXtreme...

Postprzez grandmaster » czwartek, 27 lut 2003, 20:28

Po zdobyciu MŚ na expercie odblokowują się wszystkie samochody eXtreme, a także 3 trasy eXtreme.
-w jednej z nich jest taka hooooopa że leci się łohohooooooo... daleko :!:
-druga to SS po nawierzchni szutrowej
- w trzeciej można się pobwaić w Ivic'e kostelic pojechadź sobie zjazd po śniegu


POPROSTU eXtreme :!:
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez grandmaster » niedziela, 16 mar 2003, 10:39

Czy już wszystkie pytania odnośnie WRC II Extreme zostały wyczerpane :?: Coś cicho w tym temacie...
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez marcin » niedziela, 16 mar 2003, 11:40

Myśle że wszystkie pyatnia sie nie wyczerpały oto dwa pytania odnosnie gry :

1) czy przed Tobą w rajdzie startują do OS-u inni kierowcy tak jak w colinie 3 ( być moze takie pytanie juz było ale nie mogłem się dokopać :D )

2) czy w czasie OS-u można stanąć na drodze i poczekać na załoge która startowała za nami.

To są takie bajery które chciałbym żeby były w każdej gierce :P
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez thompson40 » niedziela, 16 mar 2003, 12:19

heh... skoro mamy się pytać o takie szczegóły, bardzo miłe szczegóły ;) to moje pytanie brzmi: czy oprucz rajdów odbywają się jakieś testy??? czy podpisuje się umowę z jakimś zespołem czy po prostu wybieramy wózek i ognia???
pzdr
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

odpowiedzi

Postprzez grandmaster » niedziela, 16 mar 2003, 22:18

Pozwolicie, że odpowiem na Wasze pytania w jednym poście. Jako, że "marcin" postawił pierwszy swoje 2 pytania odp. najpierw jemu i odpowiem na nie bardzo krótko:
AD I: Nie
AD II: Nie


Teraz odpowiedź dla "thompson'a40":

Odnośnie testów to można sobie pojechać Time Trial i pobijać rekrody, natomiast do drugiej części pytania powiele swoją odpowiedzieć jak w przypadku pytań "marcin'a": Nie (nie ma czegoś takiego jak jest w V-Rally 3, brak jakichkolwiek możliwosći podpisywania kontraktów...jednym słowem zero spraw biznesowych tylko "ogień"!!!
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez thompson40 » czwartek, 15 maja 2003, 08:05

ostatnio mogłem sobie pograc w WRC II. co prawda nie długo, było to w empiku. poprosiłem gościa, żeby mi podłączył i pograłem sobie pół godzinii. pierwsze wrażenia naprawdę bardzo dobre. samochód zachowuje się bardzo fajnie, w miare realistycznie, chociaż gra nie jest tak dynamiczna jak colin3. podoba mi się to, że zespoły i rajdy są prawdziwe. można sobie pojeździć np. solbergiem czy burnsem. przejechałem kilka odcinków między innymi jeden w szwecji. troszkę drogi szerokie, ale ogólne wrażenia super! jeden odcinek w niemczech też przejechałem i zamurowało mnie. bardzo wąski, kręty przechodzi później w szerszy, dużo szybszy. nie wiem, moze nie zauważyłem ,ale brakuje mi systemu uszkodzeń. gra zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. szkoda tylko, że nie mam ps2 :cry: no cóż, będę częściej do empiku jeździł :lol:
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez marcin » poniedziałek, 1 gru 2003, 23:11

Od wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem nowiutkiej "czarnulki" o imieniu PS2 :lol: :wink: Razem z konsolą kupiłem grę WRC II:Extreme. Powiem Wam że ciężko mi jest opisać tą gre. Ona jest poprostu REWELACYJNA i miażdży wszystkie inne rajdowe gry w jakie grałem. Fizyka jazdy jest wręcz boska a cała otoczka WRC sprawia że można grać, grać i jeszcze raz grać bez końca! Dźwięki i grafika są tak realistyczne że w pewnym momencie myślałem że oglądam relacje w TV! Ogromne gratulacje i podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do powstania tej rewelacyjnej gry. Kto jeszcze nie ma ps2 i WRC 2 niech się nawet przez chwilę nie zastanawia. KUPUJCIE BO WARTO!!! :D
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Dj killer » wtorek, 2 gru 2003, 01:32

To ty jeszcze nie widziałeś WRC 3 to jest dopiero baja! Dwie najlepsze gry wrc 2 i wrc 3. :D
KOCHAM RAJDY :)
Avatar użytkownika
Dj killer
 
Posty: 21
Dołączył(a): piątek, 22 lis 2002, 21:08
Lokalizacja: PRUDNIK

Postprzez Dj killer » czwartek, 22 sty 2004, 20:23

cze.mam pytanie, ile odblokowywuje sie tras? ja mam trzy czy jest więcej?:)
KOCHAM RAJDY :)
Avatar użytkownika
Dj killer
 
Posty: 21
Dołączył(a): piątek, 22 lis 2002, 21:08
Lokalizacja: PRUDNIK

Poprzednia strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron