Richard Burns Rally - najlepsze czasy

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Richard Burns Rally - najlepsze czasy

Postprzez Itek » czwartek, 9 wrz 2004, 15:51

Proponuję w tym wątku postować swoje najlepsze czasy uzyskane w tejże grze. Proszę podać też na jakim kontrolerze się grało i w jakich warunkach się jechało. Proszę również o nie wysyłanie nowych postów z nowymi czasami, wystarczy wyedytować stary.
Fajnie by było porównać się i zobaczyć jak wymiatają inni.

GB
Chirdonhead 3:50:92
Rally School 1:22:90

Francja
Cote D'Arbroze 2:58:85

Gram na klawiaturze, warunki good, automatyczna skrzynia. Narazie tyle odcinków zdołałem przejechać bez większych kraks i przygód, czasami tylko zwiedzałem pobocze.
JID: itek (kr) chrome (kr) pl
GG: Mam, ale nie używam.
Avatar użytkownika
Itek
N2
 
Posty: 148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:55
Lokalizacja: Miasto Kraków


Re: Richard Burns Rally - najlepsze czasy

Postprzez JoannaXP » czwartek, 9 wrz 2004, 17:28

Itek jak Ty dasz rade jeździć na klawiaturze? :shock: Grzebałeś coś w ustawieniach? bo u mnie na domyślnych ustawieniach na klawie nie da sie grać,tzn najgorzej jest na zakrętach,strasznie ciężko reaguje... ;/
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez Mroowa » czwartek, 9 wrz 2004, 17:39

włąsnie się tego boję że jak będe miał gierę to nie da się grać na klawiaturze. I niewiem chyba trzeba będzie pada kupić i poczuć się jak na konsoli bo o kierze teraz to mogę zapomnieć. Jak myślicie pad sięsprawdzi ?
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez michal_wrc » czwartek, 9 wrz 2004, 17:53

SWRT_ napisał(a): Jak myślicie pad sięsprawdzi ?

Ja gram na gamepadzie i jakoś daje rade, ale na kierownicy pewnie grałoby się łatwiej.

UPDATE

GB
Chirdonhead 3:45:40
Rallyschol 1:20:65

FR
Cote D'Arbroz 2:51:05

(warunki good, automat skrzynia, setup - default)
Ostatnio edytowano piątek, 10 wrz 2004, 12:12 przez michal_wrc, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
michal_wrc
A5
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 13 gru 2003, 16:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez JoannaXP » czwartek, 9 wrz 2004, 17:59

SWRT_ napisał(a): Jak myślicie pad sięsprawdzi ?

a ja mam gamepad Logitecha,który niestety po opdłączeniu do USB nie działa :cry:
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez JoannaXP » czwartek, 9 wrz 2004, 17:59

michal_wrc napisał(a):
SWRT_ napisał(a): Jak myślicie pad sięsprawdzi ?

Ja gram na gamepadzie i jakoś daje rade, ale na kierownicy pewnie grałoby się łatwiej.

GB
Rallyschol 1:25:10 (warunki good, automat skrzynia, setup - default)

a ja mam gamepad Logitecha,który niestety po opdłączeniu do USB nie działa :cry:
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez Itek » czwartek, 9 wrz 2004, 18:46

Zero dyscypliny na tym forum:-D Plan była taki, aby w tym wątku podawać tylko i wyłącznie czasy. Jest już jeden wątek o tej grze i tam jest miejsce na dyskusje o tym tytule. Ale skoro mój plan wziął w łeb, to odpiszę w tym wątku, może moderatorzy przeniosą niepotrzebne posty gdzie indziej, albo w ogóle wykasują ten wątek i założymy się go od nowa.
Ale do rzeczy. Gram na klawiaturze, gram tak od 8 lat :-) więc się przyzwyczaiłem. Bałem się bardzo, że gra nie będzie w ogóle grywalna na klawiszach, ale myliłem się. Na moje wielke szczęście. Na początku nie mogłem się na drodze utrzymać, nie umiałem prosto jechać, co dopiero skręcać. Zacząłem jeździć na początku na asfaltach na pierwszej trasie we Francji. Przejechałem tak ze 20 razy i w końcu udawało mi się bez spektakularnych dzwonów przejechać od startu do mety, nawet czas nie był dużo gorszy niż rekord komputera. Potem przeszedłem całą Rally School. Najciężej było podczas lekcji na oesach i wirażach, ale udało się, potem tylko zaliczenie odcinka poniżej 1:24 i zacząłem grać. Dużo pomaga w grze na klawiaturze znajomość trasy. O dziwo da się przejechać odcinek bardzo płynnie (mówię o tym oesie w GB - chirdonhead), największy mankament gry na klawiszach to jednak brak możliwości operowania płynnego gazem i hamulcem jednocześnie. Resztę minusów takiej gry da się przeżyć.
JID: itek (kr) chrome (kr) pl
GG: Mam, ale nie używam.
Avatar użytkownika
Itek
N2
 
Posty: 148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:55
Lokalizacja: Miasto Kraków

Postprzez qbus » czwartek, 9 wrz 2004, 20:40

GB
Szkoła 1:21:84 ( aczkolwiek zszedłem poniżej 1:20 bo mam wszystko zaliczone na perfect)

Chirdonhead 3:50:16

France
Cote D'Arbroze 2:48:00

Kierownica Dexxa kupiona za prawie 200 zł przy okazji wydania Colina 2 przez Codemasters, służy mi dzielnie od tego czasu, tylko w pedałach sprężyny popękały :lol:
Warunki dobre, bez deszczu. Na asfalcie zmienilem tylko co nieco w nastawach przedniego dyfra a reszta defaultowo.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez saint » sobota, 11 wrz 2004, 13:32

Lipa, nie mam się za bardzo czym pochwalić...

Rally school 1:21.86
Cote D'Arbroze 2:59.38
Chirdonhead 3:55.14

Samochód: Lancer. Skrzynia manual, ustawienia prawie default (trochę luźniejszy przedni dyfer i krótka skrzynia).

Na klawiaturze nie mogę sobie kompletnie poradzić z samochodem przy dużych prędkościach. Na asfalcie każdy zakręt powyżej 'fast' to loteria, gazu nie da się odjąć płynnie tylko zerojedynkowo, więc często wywijam efektownego Aaltonena. :?
Ostatnio edytowano sobota, 11 wrz 2004, 21:32 przez saint, łącznie edytowano 1 raz
.saint
Całek Rally Team co-driver: Fiat 125p VK Super 1500 :)
www.calek-rally.prv.pl
Avatar użytkownika
saint
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2004, 19:12
Lokalizacja: częstochowa/wwa

Postprzez driver.pl » sobota, 11 wrz 2004, 19:37

Nie grałem w RBR ale w sprawie grania na klawiaturze moge się wypowiedzieć po troche na niej grałem i gram. Sprawa jednoczesnego hamowania i dodawania gazu: Przecież jak grasz na automacie to do gry użyj obu dłoni bo można grać na innych klawiszacg niż strzałki. Np: Gaz :A hamulec :Z a skręt gdzies obok i jedna ręka operuje gazem i hamulcem a druga skrętem i już masz hamowanie lewą nogą. To tylko moja sugestie bo w tą grę nie grałem.

Pozdrowienia!!
Avatar użytkownika
driver.pl
N3
 
Posty: 286
Dołączył(a): sobota, 4 wrz 2004, 13:58

Postprzez saint » sobota, 11 wrz 2004, 20:13

Dokładnie tak to wygląda. Ja mam brake ustawiony pod 2, biegi pod 1 i 3, a gaz normalnie - up arrow. Gram tak od zawsze w każdą samochodówkę. Zresztą w RBR można sobie nawet zbindować osobny klawisz do hamowania lewą nogą :)

Problemem nie jest mapowanie klawiszy, ale to że nie można precyzyjnie dawkować gazu i hamulca, przez co nie ma najmniejszych szans na naprawdę szybką jazdę. W innych grach, chociażby CMR to nie było dużym problemem, a tutaj jest.
.saint
Całek Rally Team co-driver: Fiat 125p VK Super 1500 :)
www.calek-rally.prv.pl
Avatar użytkownika
saint
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2004, 19:12
Lokalizacja: częstochowa/wwa

Postprzez AMG.Marcin » środa, 15 wrz 2004, 23:11

Witam jestem tu pierwszy raz na tym forum i na początek zapodam kilka moich niezaciekawych czasów (zasadniczo odcinki były jechane po 3 - 4 razy więc takiego wielkiego nielegala nie było)
Warunki : pogoda dobra, zniszczenia realistic, skrzynia manual, kierownica Logi MOMO

Rally School 1:19.45
UK1 3:45.98
FI 3 5:11.06

Resztę sprawdzę i dodam jeszcze jakby co.
A od przyszłego tygodnia bedzie można wysyłać czasy z RBR na www.czasy.com zapraszam ;)
Avatar użytkownika
AMG.Marcin
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 15 wrz 2004, 22:59
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Wilu » czwartek, 16 wrz 2004, 00:02

szkoła w 1:19.70 warunki podobne, klawiatura. troszkę gierka gubi klatki, ale może się uda poprawiać.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Mroowa » piątek, 24 wrz 2004, 12:39

Gram na klawiaturze narazie lipne czasy zresztą cały czas w rajdowej szkole siedzę to chyba ze z tamtąd czasy :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Raven » piątek, 24 wrz 2004, 14:29

Ja gram na joyu.
Ktos powozi wogole mg zr s1600?

Cote d'Arbroz - 2:56.50 - mg zr s1600
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Następna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 6 gości

cron