TopRally

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez tomy halik » środa, 5 wrz 2007, 19:36

mniejsza ilość graczy spowodowana jest głownie przez to ze usunietych zostało duzo lewych kont, z drugiej strony widać ze niektórzy sa juz ty ponad 10 sezonów a nic nie osiagneli wiec predzej czy pozniej zrezyguja.Starzy odchodza nowi przychodzą.Mi sie na razie podoba i mam zamiar troche sie w to jeszcze pobawić.
tomy halik
N3
 
Posty: 270
Dołączył(a): środa, 15 lut 2006, 13:03
Lokalizacja: zabrze


Postprzez Świder » środa, 5 wrz 2007, 20:52

tzn. nie do końca mojej, ale znajomego, który dziwnym trafem tylko w tej klasie nic nie ugrał... Niezależnie od taktyki i ustawienia auta zawsze był outsiderem:)

Wcześniej jeździł słabszymi i łoił ostro:)
Ale jak zmienił samochód na a7 to piął się w górę.
Avatar użytkownika
Świder
N3
 
Posty: 359
Dołączył(a): sobota, 30 cze 2007, 12:38

Postprzez Świder » środa, 19 wrz 2007, 16:02

Jak tam Wam leci w 17 sezonie? Bo u mnie to różnie... Sporo ryzykuję na taktyce "na maxa", bo dojeżdżają w 60% rajdów, ale wyniki są lepsze... Czy lepsza jest taktyka zaawansowana?
Avatar użytkownika
Świder
N3
 
Posty: 359
Dołączył(a): sobota, 30 cze 2007, 12:38

Postprzez Saruto » środa, 19 wrz 2007, 20:27

Ja spokojnie agresorem śmigam w II lidze, jak narazie zawsze punkty :)
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Krzysiek_WrC » środa, 19 wrz 2007, 20:47

Powiedzmy że u mnie nie zle.Prawdopodobnie zajme pozycję ta na którą podpisałem kontrakt,albo nawet wyższa to wpłynie mi więcej mamony :)
W tym sezonie smigam w A6 i tak chyba pojeżdze z 2 sezony minimum.
Narazie jestem na 13 miejscu w 4 lidze i na 3 w klasie A6 z szansami na wygraną.
Jak portfel pozwoli to może na ostatni rajd wypozycze A8 :D
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki

Postprzez karcin » czwartek, 20 wrz 2007, 07:02

Krzysiek_WrC napisał(a):Jak portfel pozwoli to może na ostatni rajd wypozycze A8 :D

Odradzam takiego posunięcia :) jeżeli tym ruchem nic większego nie zdziałasz to tylko stracisz na tym :) lepiej wystartuj tym autem co masz w garażu i nie wypożyczaj bo szkoda kasy jak i tak nic z tego nie zyskasz :) lepiej zostaw tą kase i w przyszłości sobie kupisz A8 :D
Liczy się taktyka :) Ja w ubiegłym sezonie byłem na 1 miejscu po 7 rajdach i na ostatnie 3 rajdy zdecydowałem się przesiąść z A8 na N1 a dlaczego?
po 1. szkoda niszczyć sprzęt jak i tak wyjde do wyższej ligi może nie z pierwszego miejsca ale co to za różnica?
po 2. w N1 wywalczyłem 1 miejsce w klasie więc dodatkową kase dostałem

Więc jeżeli jesteś pewien awansu to wystartuj sobie gorszej klasy autem, jeżeli jesteś pewien, że nie przejdziesz do wyższej ligi choćby nie wiem co to też nie warto startować lepszym autem :) lepiej poczekać i zaatakować w następnym sezonie :)
Pozdrawiam
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Świder » czwartek, 20 wrz 2007, 14:13

Karcin- ile zespołów zazwyczaj uzyskuje awans??

KrzsiekWRC- jak się zowie Twój team, bo chyba śmigamy tej samej lidze:)
Avatar użytkownika
Świder
N3
 
Posty: 359
Dołączył(a): sobota, 30 cze 2007, 12:38

Postprzez MisiekClio » czwartek, 20 wrz 2007, 14:23

Hehe, ja mam zgryz:

to moj pierwszy sezon, lece w V lidze jak szatan, od zwyciestwa do zwyciestwa...
Ale wiem, ze jak tylko awansuje do IV ligi to zaczne dostawac becki... Wtedy zatna sie finanse...
Dobrze byloby zrobic "kontrolowany spadek" do V-tej znowu, zeby nabic troszke mocniej kabone...Ale z czwartej ligi nie jest tak latwo spasc.. Za malo graczy, wystarczy cokolwiek zapunktowac i juz zostajesz... Bez szans na wynik i z pusta kieszenia...

Zastanawiam sie czy wogole nie odpuscic startow w mojej lidze w przyszlym sezonie (w tym od awansu juz sie nie uchronie) i startowac tylko treningowo goscinnie z rzadka.

Spasc, nabic kase i doswiadczenie i walczyc potem juz o dobre miejsca. Jak myslicie??
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Postprzez Krzysiek_WrC » czwartek, 20 wrz 2007, 16:56

Świder napisał(a):Karcin- ile zespołów zazwyczaj uzyskuje awans??

KrzsiekWRC- jak się zowie Twój team, bo chyba śmigamy tej samej lidze:)

Rally Sport Team,jestem w IV.18.PL :).Dzisiejszej ligówce 8 miejsce w generalce i 1 w A6 :)
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki

Postprzez Świder » czwartek, 20 wrz 2007, 22:07

Miśku, myślę, że nie dasz rady spaść do V:) a tak poważnie to w 4 lidze nie jest wcale tak źle. Ja mam A7 i osiągam ok 3-13 miejsca na os na maxymalnej jeździe, czyli tej najbardziej ryzykownej. Wszystkie dojechane rajdy na tym koncie w V lidze nie polecam jazdy na max...;/
Avatar użytkownika
Świder
N3
 
Posty: 359
Dołączył(a): sobota, 30 cze 2007, 12:38

Postprzez tomso » czwartek, 27 wrz 2007, 20:08

mam pytanko czy są jeszcze takie gry w necie jak Toprally?
Avatar użytkownika
tomso
N1
 
Posty: 60
Dołączył(a): sobota, 23 gru 2006, 17:03
Lokalizacja: Gdynia/Bystrzyca Kłodzka

Postprzez karcin » piątek, 28 wrz 2007, 14:00

Świder sorki, że nie odpisałem ale jakoś nie zaglądałem tutaj :(
Zawsze awans otrzymuje 5 najlepszych zespołów w generalce :)
jednak czasami warto się zastanowić iść do wyższej ligi jak ledwo ledwo dostaniesz awans, bo można bardzo się załamać poziomem wyższej ligi :D
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Świder » sobota, 29 wrz 2007, 09:05

ale osiągając jedno z pierwszych pięciu miejsc automatycznie uzyskuje się awans, czy można jakoś zrezygnować? Czy tylko poprzez spadek na dalsze miejsca przed zakończeniem sezonu?
Avatar użytkownika
Świder
N3
 
Posty: 359
Dołączył(a): sobota, 30 cze 2007, 12:38

Postprzez misiek_wrc » sobota, 29 wrz 2007, 10:49

Świder napisał(a):ale osiągając jedno z pierwszych pięciu miejsc automatycznie uzyskuje się awans, czy można jakoś zrezygnować? Czy tylko poprzez spadek na dalsze miejsca przed zakończeniem sezonu?


Automatycznie. Za trzy pierwsze miejsca dostajesz dodatkowo pucharek odpowiedniego koloru. Niestety tak jest że trzeba wcześniej przewidywać czy chcesz wejść wyżej, ponieważ zauważyłem że ludzie bardzo wcześnie zaczynają kalkulować :?
..:: !! QHR MAJCHER OGIEN NA TLOKI !! ::..
Avatar użytkownika
misiek_wrc
A5
 
Posty: 544
Dołączył(a): niedziela, 13 sie 2006, 15:50
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez karcin » sobota, 29 wrz 2007, 22:13

To już po kilku pierwszych rajdach widać czy "chcesz" wejść wyżej czy raczej nie :) jak Ci idzie bez problemu i pod koniec możesz sobie nawet odpuścić i mieć pewny awans no to wiadoma sprawa, że nie ma się co kisić w niższej lidze :) ale jak Ci nie idzie i fartem zdobędziesz to 5 miejsce i upragniony awans to troszkę bez sensu bo szkoda kasy :P
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron