RALLY CHAMPIONSHIP XTREME

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez Psycholog_Rajdowy » czwartek, 24 paź 2002, 17:55

Tak, zmienia zachowanie aut!!! Sam ustalasz jak auto ma się prowadzić, więc jest on moim zdaniem genialny!!! Polecam!!! Strona, z której go ściągnąłem, już chyba nie istnieje, ale mogę Ci go przesłać. Jest to niewielki plik.
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez marcin » czwartek, 24 paź 2002, 18:02

a ja też chce wyślesz mi ????????????
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez rally_fan1 » czwartek, 24 paź 2002, 18:16

widzę,że jak na razie mój post na temat tej gry nie został jeszcze skomentowany...więc powtórzę:nie uważacie,że rewelacyjnym pomysłem jest to,iż trzeba koniecznie przejeżdżać pomiędzy tablicami międzyczasów?(zarówno w poprzednim jak i w tym poście piszę to ironicznie)według mnie to jest bez sensu w Colinie jak wyjechałem poza drogę to juz w tym momencie samo przez się tracę czas(jezdze "uczciwie"-bez skrótów[znam tylko jeden:)]),a w rallychampionship extreme jak wypada się z drogi i na dodatek nie przejedzie sie checkpointu to trzeba zawracać bo inaczej nie zaliczy się przejazdu...a co postu kolegi,który napisał,że Colin to jeden tunel-to czy chodzi o to,że nie można za bardzo zjechać z trasy,bo z powrotem jest sie cofniętym?jeżeli to o to chodziło to w extreme tez tak jest(takie mam wrazenie-grałem w to parę razy tylko bo mi sie nie spodobało)Colin i tak jest najlepszy...pozdrawiam !!!
rally_fan1
N3
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 12:50

Postprzez Psycholog_Rajdowy » czwartek, 24 paź 2002, 18:22

Wszyscy zainteresowani tym patchem niech wyślą mi prywatnie swoje maile.
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez !ADI! » czwartek, 24 paź 2002, 20:14

Też sie na KaZaA już przejechałem, ale coż, nie ma róży bez kolcuff ;). No ale mam nadzieje, że gdzieś się pojawi wreszcie demo tej gry
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez Itek » poniedziałek, 28 paź 2002, 15:41

1. Rally Extreme było fajną gierką, trasy przepiękne, ciekawe, malownicze i o niebo lepsze nic w kazdej innej grze (w PRoRally 2001 grałem tylko chwile, bo nie mogłem znieść jak na szutrze koła mi piszczały). Pomysł z checkpointami była bardzo dobry, o wiele bardziej to urozmaiciło rozgrywkę. Co do fizyki jazdy, to tu muszę zrobić ":(((" O ile ośki wyglądały smakowicie, to niestety nie brzmiały jak KItcary z >8000rpm. Ale jezdzilo sie przyjemnie, WRC były jakieś zjeb.. Tak jakby nie miały mocy, żeby jechać płynnie w poślizgu, a jak narazie to jest dla mnie wyznacznik jakości modelu jazdy. Dla mnie Rally Championship było fajną grą bo.. było duzo polskich tekstur. I tyle, nic w niej nie było dobre prócz tego. Gra nienadawała się dla mnie do gry, chyba że na jakimś spotkaniu sado-macho.
Jak się bawiłem RCX to zmieniałem opony, na bardziej nieoptymalne, żeby autko się bardziej ślizgało i pomagało w pewnym stopniu, i na dodatek czasami udawało się pokonać zakręt na 3 razy, składając się przed nim.
2. Kazaa--??? WTF? Czy nie ma innych programów? JA się nie dziwie, że ściagacie Austina 3 razy, albo w pażdzierniuku grę colin 3. Dla mnie to delikatnie mówiąc - śmieszne.
Pozwole sobie podać kilka linków do programów p2p:
http://www.edonkey2000.com Oficjalna strona programu Edonkey, który najlepiej nadaje się do wymiany duzych plików (avi, iso)
[/url]www.neo-modus.com[/url] strona programu Direct Connect
[/url]www.sharereactor.com[/url] strona z realesami - sprawdzone pliki, żadne fake'i
[/url]www.isonews.com[/url] Tu są informacje co piracie właśnie wydali
[/url]www.nforce.nl[/url] tu też
[/url]http://www.outs.pl/~siekacz/index.php[/url] Znakomite polskie forum o Edonkeyu.

Mam nadzieje, że choć troszkę wam pomogłem i zaoszczedziłem trochę ściagania niepotrzebnego.

P.S.
I tak rządzi Live For Speed.

P.S.2
Już niedlugo wychodzi na PC Rallisport Challange zrobiony przez Szwedów z DIce, to ci co zrobili Rally Masters[/url]
Avatar użytkownika
Itek
N2
 
Posty: 148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:55
Lokalizacja: Miasto Kraków

Postprzez wujek colina » wtorek, 29 paź 2002, 16:24

HI
mam pytanko:
Gram sobie w rally extreme w single rally i jest ok.
ale gdy wlacze mistrzostwa to gra mi sie "wiesza" tzn wylacza sie calkowicie po 2 lub 4 oesach :(
czy ktos z was mial takie problemy??
nie wiem czy to jest wina mojej kopii gry czy tez to wina windowsa XP
do ktorego gra moze nie byc w pelni przystosowana??
dzieki za odp.
Obrazek
pedal to the metal and metal to the ground
Avatar użytkownika
wujek colina
 
Posty: 38
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 17:35
Lokalizacja: jelenia gora

Postprzez marcin » wtorek, 29 paź 2002, 18:39

niestety nie wiem co Ci poradzić bo mi rally xtreme chodzi normalnie , być może to wina widowsa XP mojemu kuzynowi który też ma XP robiło się tak z colinem 2 ,więc może to jestprzyczyna twojego problemu. ja mam też problem ale z rally championship -jeszcze z 2 miesiące temu chodził mi jak zegarek a teraz po uruchomieniu jest czarny ekran i komp zawiesza się czy może ktoś ma na to jakąś radę ???????????????? błagam bo mam patcha do rally na fizykę jazdy i bardzo chcę go wypróbować
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Raven » wtorek, 29 paź 2002, 19:41

Ludzie o czym wy gadacie??? Najlepsze gry rajdowe to Rally Trophy i Live for Speed (to raczej rally cross, ale jak powstanie community to rajdy beda), a i tak jeszcze wiele im brakuje. Wszystkie coliny, extremy, championshipy to zabawki dla grzecznych dzieci, zadnego realizmu tam nie ma!!!
Jak ktos chce poczuc jak sie jezdzi to niech odpali Grand Prix Legends, uruchomi tor Nurburgring i dopiero tam sie dowie jak to jest za kierownica bestii (co prawada to wozy wyscigowe z 67 roku, ale naped na tyl i 400 konikow!!!). Zapewniam was, ze wszyscy wymiekniece (tak jak ja ;))

Jak sie mozna podniecac takimi grami, no jak! Ja wole w ogole nie grac niz takie badziewia odpalac... :(
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez wujek colina » środa, 30 paź 2002, 14:58

do marcin:
mysle ze jesli ci gra dzialala wczesniej a teraz nie to narobil ci sie jakis syf w windowsie i jedyne wyjscie to go przeinstalowac. wiem ze to nie jest mile ale po tym napewno gra zacznie dzialac :P
Obrazek
pedal to the metal and metal to the ground
Avatar użytkownika
wujek colina
 
Posty: 38
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 17:35
Lokalizacja: jelenia gora

Postprzez marcin » środa, 30 paź 2002, 16:14

do wujek colina: a możesz mniej więcej powiedzieć na czym polega przeinstalowanie widowsa ?????????
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez stoTYSIECYbarbarzyncow » środa, 30 paź 2002, 19:09

raven: ech...narescie ktos to powiedzial...grand prox legends to jest gra... jest na kazie, polecam sciagniecie, tylko 39 MB. i zeby dzialalo na XP trzeba zassac patch z oficjalnej strony
.hoes caretaker
Avatar użytkownika
stoTYSIECYbarbarzyncow
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Postprzez marcin » czwartek, 31 paź 2002, 16:18

do fanów gran prix legends: zassałem sobie właśnie przed chwilą tą gierkę z kazy rozpakowałem i co nie działa pokazuje się ekran startowy i na tym koniec mam widowsa 98 SE i jeśli ktoś ma jakąs na to rade to prosze napiszcie mi bo chciałbym zobaczyć tę gre skoro tak ją chwalicie CZEKAM
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Rally Masters

Postprzez Max9 » czwartek, 31 paź 2002, 16:28

A grał ktoś z was w "Rally Masters". Graficznie jest na poziomie pomiędzy Colinem 1, a 2. Ale bardzo fajnie się jeździ. Polecam tym dla których jazda jest ważniejsza od szaty graficznej.
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez wujek colina » czwartek, 31 paź 2002, 16:49

marcin napisał(a):do wujek colina: a możesz mniej więcej powiedzieć na czym polega przeinstalowanie widowsa ?????????


hey
dokladne przeinstalowanie windowsa polega na sformatowaniu (dokladne wyczuszczenie) dysku lub partycji dysku na ktorym on sie znajduje i zainstalowaniu go na nowo wraz z wszystkimi programami.
ps jesli tego nigdy nie robiles i nie wiesz jak, to nie rob sam bo mozesz sobie kloptu narobic!! :lol:
Obrazek
pedal to the metal and metal to the ground
Avatar użytkownika
wujek colina
 
Posty: 38
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 17:35
Lokalizacja: jelenia gora

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości