RALLY CHAMPIONSHIP XTREME

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

RALLY CHAMPIONSHIP XTREME

Postprzez marcin » wtorek, 22 paź 2002, 12:55

CHCIAŁBYM BYŚMY PISALI TU O SWOICH OPINIACH O TEJ GRZE JAK RÓWNIEŻ O JAKIŚ STRONACH O TEJ SUPER GIERCE NP.Z TEKSTURAMI AUT BARDZO PROSZE JEŻELIM KTOŚ GRAŁ W TĘ SUPER GRE NIECH SIĘ TU WYPOWIE :D
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica


Postprzez maciekd » wtorek, 22 paź 2002, 13:42

Wprawdzie gralem tylko w demo, ale czy mozesz mi wytlumaczyc co takiego jest w tej grze super?
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez **FanKuzaja** » wtorek, 22 paź 2002, 14:45

Co moge o tej grze powiedziec to tylko dobre zachowanie sie samochodu ale jesli chodzi o zniszczenia nadwozia i silnika tak to colinkuwi daleko do tego. To już o wiele lepsze jest Pro Rally 2001. Tam przynajmnje sa takie samochody jak Xsara WRC t4 oraz Audi Quatro 4x4.
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez **FanKuzaja** » wtorek, 22 paź 2002, 14:47

Ale cmrr2 jest jak nadal królem gier samochodwych nio zobaczymy kiedy sie doczekamy v-rally 3 oraz Pro rally 2002 oczywiscie na Pc
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez marcin » wtorek, 22 paź 2002, 16:29

wiecie każdy ma inny gust (na szczęście) mi w rally xtreme bardzo podoba się grafa ,otoczenie, i jest to pierwsza gra z trójwymiarowymi kibicami !!!!!!!!! jest to też pierwsza lub 2 gra z otwartym otoczeniem a nie jak w coilnku tunelem w colinie os to jeden wielki tunel gra ta ma jeszcze wiele zalet
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez maciekd » wtorek, 22 paź 2002, 16:30

W Pro Rally 2001 nie ma Xsary WRC. To jest Xsarka F2, zwykly kit-car. Moim zdaniem (przypomnialem sobie, ze gralem tez w Media Markt :wink: ) RC Extreme posiada malo wymagajace trasy a fizyka samochodu jest o niebo gorsza niz w cmrr2.0. Nie mowiac o grafice, ktora jak na wiek produktu prezentuje sie zaskakujaco niedbale. Np. Imprezka s44 wyglada nieporownywalnie gorzej niz model 3d zrobiony do Colina przez amatorow z KTD. Czekam na Colina 3!
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez rally_fan1 » wtorek, 22 paź 2002, 18:08

najlepsze w rally championship extreme jest to,że jak się nie przejedzie na międzyczasie(checkpoint)pomiędzy tymi tablicami to trzeba zawrócić bo nie"nie zaliczą" to rzeczywiście świetny pomysł :)
rally_fan1
N3
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 12:50

Postprzez kewals » wtorek, 22 paź 2002, 19:29

mnie w tej gierce urzekły widoki z kokopitu...pod tym wzgledem colin odstaje bardzo
zapraszam do dyskusji na www.dnkforum.prv.pl
Avatar użytkownika
kewals
N3
 
Posty: 254
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:04
Lokalizacja: Skoczów

Postprzez Psycholog_Rajdowy » czwartek, 24 paź 2002, 16:35

Moim zdaniem najlepszą grą rajdową jest i jeszcze długo będzie Rally Championship, po zainstalowaniu i właściwym skonfigurowaniu patcha oczywiście!!! P.S. Z Kazaa można już ściągnąć CMR 3!
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez marcin » czwartek, 24 paź 2002, 17:10

do psycholog rajdowy: wiesz co ja ostatnio zainstalowałem sobie właśnie programik kazaa . nie bardzo wiedziałem na czym polega wymiana plików przez ten program ale spróbowałem wpisać żeby szukał -wpisałem EMINEM chciałem sobie ściągnąc jakieś piosenki -i czekałem czekałem i czekałem i nic............................. Jeżeli możesz to wytłumacz mi jak tym programem się posługiwać .jeśli tak to będę Ci ogromnie wdzięczny
czekam !!!!!!!!!!
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Psycholog_Rajdowy » czwartek, 24 paź 2002, 17:38

Po pierwsze na wszystkich stronach o CMR 3 czytam, iż na PC wyjdzie on dopiero w 2003 roku, więc zaczynam mieć wątpliwości, czy program, który ściagam od rana to rzeczywiście Colin, czy może nowa wersja Paper Boya (3D) :) !!!

Co do Kazaa: W oknie "Search" wpisujesz to co chcesz znaleźć. Pojawia się lista plików odpowiadających Twojemu zamówieniu. Klikasz na wybrany plik (pojawia się zielona strzałka, oznaczająca, że zamówiłeś do ściągnięcia ten właśnie plik). Przechodzisz do "Traffic". Wybrany przez Ciebie plik zaczyna się ściągać z komputera innego użytkownika na Twój. Jest to jednak optymistyczny scenariusz. Ja "Taxi" Besona ściągam już chyba pół roku!!! Zapoznaj się ze znaczeniami angielskich słów określających "Status" ściągania w "Trafficu" i wtedy będziesz już wiedział wystarczająco (moim zdaniem) dużo o Kazza.
Ostatnio edytowano czwartek, 24 paź 2002, 19:47 przez Psycholog_Rajdowy, łącznie edytowano 1 raz
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Psycholog_Rajdowy » czwartek, 24 paź 2002, 17:39

Po pierwsze na wszystkich stronach o CMR 3 czytam, iż na PC wyjdzie on dopiero w 2003 roku, więc zaczynam mieć wątpliwości, czy program, który ściagam od rana to rzeczywiście Colin, czy może nowa wersja Paper Boya (3D) :) !!!

Co do Kazaa: W oknie "Search" wpisujesz to co chcesz znaleźć. Pojawia się lista plików odpowiadających Twojemu zamówieniu. Klikasz na wybrany plik (pojawia się zielona strzałka, oznaczająca, że zamówiłeś do ściągnięcia ten właśnie plik). Przechodzisz do "Traffic". Wybrany przez Ciebie plik zaczyna się ściągać z komputera innego użytkownika na Twój. Jest to jednak optymistyczny scenariusz. Ja "Taxi" Besona ściągam już chyba pół roku!!! Zapoznaj się ze znaczeniami angielskich słów określających "Status" ściągania w "Trafficu" i wtedy będziesz już wiedział wystarczająco (moim zdaniem) dużo o Kazza. Ściągnięte pliki są przechowywane w folderze "KaZaA Lite" \ "My Shared Folder".
Ostatnio edytowano czwartek, 24 paź 2002, 19:49 przez Psycholog_Rajdowy, łącznie edytowano 1 raz
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez maciekd » czwartek, 24 paź 2002, 17:43

Psycholog_Rajdowy czy ten patch zmienia zachowanie rajdowek? Bo rzeczywiscie mysle, ze jesli chodzi o konfiguracje OS'ow i realizm zawodow Rally Championship jest najlepsze. Wystarczy jednak usiasc za kierownica samochodu aby natychmiast odeszla ochota na dalsze granie. Moj kolega okreslil sterowanie samochodem w RC "jedzie jakby skrecalo sie tylnymi kolami!"...
Jesli ten patch rzeczywiscie diametralnie zmienia fizyke jazdy, to ja go chce! Mozesz mi powiedziec gdzie go mozna znalezc?
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez maciekd » czwartek, 24 paź 2002, 17:49

Nie ma szans na CMR3. Ja juz sciagnalem to w maju i oczywiscie okazalo sie, ze to Insane... Tak to juz jest z KaZaa. Np. Goldmembera sciagalem juz trzy razy i ani razu nie trafilem :roll:
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Psycholog_Rajdowy » czwartek, 24 paź 2002, 17:49

Sorry, za dwa takie same posty! Jak wyłączyć zastępowanie znaków?
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron