GTR

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez darekH » sobota, 1 maja 2004, 15:56

No gra dla mnie fantastyczna, szkoda ze nie mam kiery na FF, bo chcialbym poczuc te tarki na zakretach, dzwiek silnika jest boski, wogol ta gra ma to cos co wciaga na maxa..
Jak na razie moje czasy na SPA i Listerze to 2:15:77 ale wiem ze mozna sporo szybciej, tylko nie moge sie troszke przyzwyczaic do jazdy, bo ostatnio pomykalem duzo na F1C zmodowanym na sezon 2003 i nawet taki Lister jest troszke ociezaly w porownaniu do F1 :-D
gg:3048339
Avatar użytkownika
darekH
N2
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:28
Lokalizacja: Gdansk


Postprzez **FanKuzaja** » środa, 5 maja 2004, 10:45

Wczoraj miałem mozliwość pogrania u kolegi w tą grę.. Moje Odczucia.. Jest to naprawdę Ciekawy tutuł dla osób lubiących wyścigi wokół kółek:)

Lister Samochód mnie miażdzy ach ta praca silnika zawieszenia hamulców poporstu miodzio... i te strzały z tłumika... :)

Naprawdę Gra w ciąga i trzeba wyczuć samochodzik by do 3 lub 4 biegu nie spalić gum albo nie zakręcić bączka.. gra na kierze z FF chodzi pięknie tarki i inne nieruwności drogi zaraz odczuwalne są na kierze... a i predkość.. naprawde poprowadzenie wozu 240 km/h w zakręcie nie jest w cale takie porste i trzeba się nauczyć tej techniki... jak w prawdziwym samochodzie im szybciej sie jedzie tym trzeba więcej się napracować:)

A i gra naprawdę wciąga z okronżenia na okronżenie :)

Może do tego czasu zmienie komputer to będę miał możliwość pogrania już u Siebie :)
Janusz Kulig 1969-2004
Michael Park 1966-2005
Na zawsze w sercach kibiców
______________________________________
Michael Park - Marko Where Are You...Where Are You
______________________________________
GG: 2963175

Leszeeek Ogień na Tłoki !!
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Tarzan » niedziela, 9 maja 2004, 21:40

Ja juz czekam na pełna wersję :D Tak miodnej i dobrej wyścigowej gry na PC już dawno nie było. Zwłaszcza w klimatach GT. Wszystkie mody w jakie grałem były jakies niegrywalne(moze tylko u mnie) a ta gała wszystko miażdży. Wreszcie narodził się prawdziwy następca Sports Car Gt :D Wszystkich krórzy nie mieli jeszcze z demem do czynienia to radze lepiej się zapoznać a wszystkie zachwyty Colinem 4 pójdą w niepamięć. Może inny klimat ale co symulacja to symulacja!

To muwiłem ja Tarzigo który wszystko Obrzigo 8)
dawaj Grisza dawaj
gadu 1498477
Avatar użytkownika
Tarzan
N2
 
Posty: 147
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez **FanKuzaja** » czwartek, 13 maja 2004, 22:18

Od dawnego casu czyli od kond pojawiło się DEMO gry... nie mam żadnych zastrzeżen do tej gry... ale zato wiele plusów znalazłem..

Napoczątku wydawało mi się że będzie to nudny temat.. ale po ustawieniu pełenej manualistyki.. Manualne Sprzęgło, Hamulce full realizm. w tedy zmieniłem zdanie do gry.

Wyjeżdzamy z boksu i co wydaje się że gra odrazu zrobi mi się nudna ale gdzie tam.. napoczątku jeżdziłem 2 ,3 okrążenia i wyłanczałem gierkę.

A wczoraj odpaliłem gre na dłużej.. i z każdego okrążenia wykręcałem najlepsze czasy jak narazie to 2:27:09.. A co jest trąfem w tej grze to realizm.

Trąfem są :

Praca silnika czyli rozkręcania i rozgrzewania oleju.
Następnie temperatura asfaltu okoł 35 stoopni.
Temperatu opon wyjeżdzjąc z boksu 30, a po kilku okrążeniach maja temperaturę 60-70 stopni w tedy samochód się trzyma nawierzchni..jak przyklejony.
Praca zawieszenia.. to już bajka.
I nie można zapomnieć o hamulcach.. na początku strasznie twardy i słabo hamujący a po kilku okrążeniach rozgrzaniu klocków i tarcz hamulce chodzą jak bajka.. :)

No i otoczenie trasy i grafika miażdzy i odgłosy silnika.. i wspaniała praca z kierą z FF

Jak narazie do minusów zaliczam małe uszkodzenia pojazdu.
Janusz Kulig 1969-2004
Michael Park 1966-2005
Na zawsze w sercach kibiców
______________________________________
Michael Park - Marko Where Are You...Where Are You
______________________________________
GG: 2963175

Leszeeek Ogień na Tłoki !!
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Gokart » piątek, 14 maja 2004, 14:23

Tarzan - zgadzam się, SPGT rządzi :) :) :)
Avatar użytkownika
Gokart
N3
 
Posty: 236
Dołączył(a): wtorek, 6 sie 2002, 13:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ERYK » niedziela, 16 maja 2004, 17:42

No musze napisać że jestem pod wrażeniem...
Ten GTR to leszy jak Grand Prix Legends które uważam za kultowe.

kurde poszalaałem troszke i przegrzałęm gumy i sie nie dalo jechać :wink:
na każdym biegu samochód tracil przyczepnosc nawet
a tu mi glos z PItu "tires worn keep it easy"

swietna gra,

albo to ze jak za pozno redujkujesz przy dochamowaniach to auto kangurzy jak na nauce jazdy, swietnie swietnie a gralem dopiero godzine...

polecam wszytskim wyłaczenie wszytskich pomocy tylu anti blocking anto spin i uczenie sie gry od podstaw.

Dzieki za link do tego demka. Pogralem troszke tez Toca Race Driver 2 i chociaz w pierwszej części byłem zakochany jednak po tej gierce mam juz mieszane uczucia.

Ciekawe czy w pelnej wersji auta bedą sie bardziej niszczyć bo powinny.
The Stig!
Avatar użytkownika
ERYK
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 15 maja 2004, 21:04
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kuba M. » niedziela, 16 maja 2004, 17:54

Jakie to ma wymagania? Nie jestem przekonany co do słuszności dałnlołdowania demka i zapuszczania go na moim rachitycznym celeronku 1001 Mhz. Jak sądzicie?
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez ERYK » niedziela, 16 maja 2004, 19:04

W miare dobra grafika jest potrzebna, ja mam celerona Tualatina 1000@1200 i GF2 PRO 64ddr i 512mb SDRAM i chodzi mi full wypas 1024:768 wiec jak widać wymagan za dużych nie ma.

Moj najlepszy czas 2:26.2

Proponuje małe zawody na demku. Podawajcie swoje czasy (na dowód print screen z timing)

Pozdro.
The Stig!
Avatar użytkownika
ERYK
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 15 maja 2004, 21:04
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kuba M. » niedziela, 16 maja 2004, 19:13

Mam Radeona 9000 Pro ze 128 DDR-ami na pokładzie. Ściągne se jednak to demko i zobaczę czy bangla jak należy.
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Alien » niedziela, 16 maja 2004, 19:37

Zasysam wlasnie. A gdzie prtscreeny chcecie umieszczac?
Avatar użytkownika
Alien
A5
 
Posty: 699
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 14:15

Postprzez ERYK » niedziela, 16 maja 2004, 20:32

Na razie podajmy czasy po prostu. Na razie beda kiepskie. Jak sie wysrubują to potrzeba bedzie print screenów na dowód. Wtedy można je bedzie okroić i wklejać tu. Juz zjechalem na 2:22.6 ale widzialem ze kolega z postu wyżej zrobil 2:17 wiec do zrobienia jeszcze wiele.
POZDROWIENIA
The Stig!
Avatar użytkownika
ERYK
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 15 maja 2004, 21:04
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ERYK » niedziela, 16 maja 2004, 20:33

DarekH ma nawet 2:15 :shock: wiec ponizej tego starajmy sie zejść
The Stig!
Avatar użytkownika
ERYK
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 15 maja 2004, 21:04
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Gustaw » niedziela, 16 maja 2004, 20:47

a ja 2.12 :P
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez darekH » niedziela, 16 maja 2004, 22:24

Heh, no ja miewalem nawet 2:13:8cos tam, ale teraz przejechalem sie raz i mialem 2:14:478 przy takiej masie bledow ze szkoda gadac. Poza tym moja kierownica to juz staruszka, i chyba trzeba bedzie kupic nowa z FF :)

Jak ogladam Moteca i przejazd jakiego kolesia na 2:09... :shock: to widze ze niektore zakrety to naprawde nie wiem jak szybciej przejezdza, napewno FF ulatwia gre, tzn, pozwala lepiej czuc jak sie woz zachowuje, ale wiem ze glowne rezerwy tkwia w setupie... i opoznieniu hamowania :D[/img]
gg:3048339
Avatar użytkownika
darekH
N2
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:28
Lokalizacja: Gdansk

Postprzez Alien » poniedziałek, 17 maja 2004, 17:24

AU :!: Moje rece :!:
Zainstalowalem, "wsiadlem" i pojechalem na rozgrzewke. Na razie max to 3:01, ale FF na 50 proc. i łapy mnie bolą! Dzwięk jest faktycznie ekstra ale model zniszczen zenadka, chociaz jak sie wydzwoni, to i motór zgaśnie i do depo sciągną :wink:
Fajna gra. Jeszcze musze cos z pedalami zrobić, bo mi jezdza po panelach (przybic nie moge). Ale z FF na 100 proc, to trzeba miec zelbetowe biuorko i lapy jak drwal, zeby to sie utrzymac dalo :D
Avatar użytkownika
Alien
A5
 
Posty: 699
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 14:15

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości