ps2 przez ocean

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

ps2 przez ocean

Postprzez boczo » piątek, 26 gru 2003, 21:29

witam, mam takie pytanko, czy ktos z szanownych klubowiczow mial do czynienia z playstation2 przywieziona z USA??? Wiem ze sa odpowiednie chpiy ktore niweluja bariery wynikajace ze stref DVD ale czy to dziala i czy nie zjeb*** mi konsoli??

Mam tez drugie zapytanie, gdyz poki co siedzie w Stanach a tu niestety takie gry jak WRC2 /3 nie sa znane :cry: :cry:
wiec czy jak sprowadze sobie takowa gre z Europy to bedzie mi to dzialalo czy nie bardzo??? Czy gra juz jest wydawana w trybach PAL i NTSC czy sa to tylko standardy telewizoroow???

sorki za lamerski jezyk ale nie znam sie za bardzo na elektronice :(

Pzry okazji pozdrawiam wszystkich klubowiczow z kraju taniej wachy i drog roownych i szerokich......
Avatar użytkownika
boczo
N2
 
Posty: 103
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 22:20
Lokalizacja: chicago


ps 2 przez ocean

Postprzez KaRally Chicago » wtorek, 19 paź 2004, 19:52

Nie wiem czy cie to jeszcze interesuje bo post jest dosc stary ale moge ci odpowiedziec na drugie pytanie ! tez mieszkam w stanach i znajomi z polski przysylaja mi gry na ps2 ale zeby chodzily musialem dokupic cd ktore sciaga blokade regionalna dzieki tej plytce chodza tez kopie !( plyta nazywa sie MAGIC SLIDE ) jest troche klopotu bo za kazdym razem musisz wlozyc plytke a potem gre ale lepsze to niz przerabiac konsole . musialem tez dokupic konwerter pal na ntsc zeby gierki byly w kolrze ( tv converter pal/ntsc ) zwroc uwage zeby bylo pal na ntsc a nie odwrotnie wszystko to kupilem na ebay.com jesli chodzi o konwerter znalazlem go na ebay ale angielskim nie amerykanskim ! nie kosztowalo to fortuny ale wszystko chodzi . to chyba wszystko pozdrawiam !
Avatar użytkownika
KaRally Chicago
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 28 kwi 2004, 18:45
Lokalizacja: Chicago Rzeszow

Postprzez boczo » poniedziałek, 25 paź 2004, 06:59

ja tez szukalem takich konwerterow ale troche one kosztuja,

ale znalazlem chyba lepszy sposob, sa stronki ktore zajmuja sie sciaganiem importowanych gierek z japonii,

od razu w ntsc i nic nie tzreba kombinowac,

niestety w usa takie gry jak wrc nie wychodza :( :( :(
Avatar użytkownika
boczo
N2
 
Posty: 103
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 22:20
Lokalizacja: chicago

Postprzez KaRally Chicago » poniedziałek, 25 paź 2004, 10:48

Te konwertery nie sa takie drogie ja go kupilem chyba za 50$ tu nie chodzi o te profesjonalne konwretery one kosztuja kilkaset $ ten o ktorym pisze jest niewiele wiekszy od paczki papierosow ! u mnie wszystko chodzi wrc , colin , teraz pomykam na richard burns rally wszystkie gry sa przyslane z Polski w systemie pal !
Avatar użytkownika
KaRally Chicago
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 28 kwi 2004, 18:45
Lokalizacja: Chicago Rzeszow

Postprzez boczo » wtorek, 26 paź 2004, 07:44

jescze poszukam, ale nie wiem czy to sie oplaca bo ceny gier w Polsce i na stronkach japonskich sa w mniej wiecej akiej samej cenie

ale dla wrc3 chyba sie skusze...
Avatar użytkownika
boczo
N2
 
Posty: 103
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 22:20
Lokalizacja: chicago


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron