Toca Race Driver 2

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Toca Race Driver 2

Postprzez **FanKuzaja** » czwartek, 25 gru 2003, 14:53

Kolejna już 4 część gry z słynej Seri Toca która jest dziełem programistów z firmy Codemasters. Programiści postawili że gra będzie typową symulatorową grą ,a nie grą w której najważniejsze będzie zachowanie się samochodu.z

W Grze będziemy mieli do dyspozycji dotychczasowe samochody gdzie niektóre samochody zostały zmienione jeżeli chodzi o wygląd sponsorów z sezonu 2002 ale i wiele jest innych samochodów których nie mieliśmy okazji zobatrzeć w 3 części Toca.

Przewidywana premiera w Polsce jak zapowiedział Codemaster to pierwszy kwartał 2004 roku.

A tutaj zostawiam kilka cekawszysch scrinów z najnowszej gry.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano czwartek, 25 gru 2003, 21:56 przez **FanKuzaja**, łącznie edytowano 2 razy
Janusz Kulig 1969-2004
Michael Park 1966-2005
Na zawsze w sercach kibiców
______________________________________
Michael Park - Marko Where Are You...Where Are You
______________________________________
GG: 2963175

Leszeeek Ogień na Tłoki !!
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków


Re: Toca Race Driver 2

Postprzez marcin » czwartek, 25 gru 2003, 15:33

**FanKuzaja** napisał(a): Programiści zapowiadają że gra jeszcze bardziej grywala i mniej sumulatorowa a bardziej realistyczna od swej poprzedniczki, również grafika została poprawiona

Jeżeli słowo "sumulatorowa" miało oznaczać symulatorowa to coś nie tak napisałeś. Z tego co wiem to Codemasters chce właśnie zrobić symulator rajdów, i różnego rodzaju wyścigów.

A tak troszke nie na temat to myślę FanKuzaja że lepiej by było gdybyś się troszke bardziej postarał przy pisaniu postów. Nie tylko ja mam problem z odszyfrowaniem tego co chciałeś nam wszystkim napisać. A jak widzę "słowa" takie jak np. "wyglond" to coś aż mi się dzieje w układzie pokarmowym :wink: Z mojej strony to jest coś w rodzaju rady, nie odbierz tego źle. Tylko nie pisz mi że pisz mi ze to wina klawiatury... :lol:

pozdro
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez tomas » czwartek, 25 gru 2003, 21:44

Wyglond itd to jeszcze nic. Czasami samą treść jest trudno zrozumieć. Tak jak np. tym razem. Mniej symulatorowa, bardziej realistyczna. Bez sensu. FanKuzaja, postaraj się i nie odbierz tego postu jako atak na Ciebie.
Pozdr.
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Zepter » czwartek, 8 sty 2004, 23:53

Toca the best. Grałem w jedynke i dwójkę na kierownicy z force fedbackiem. Fantastyczna seria gierek wyścigowych :wink:
Avatar użytkownika
Zepter
N3
 
Posty: 434
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 22:00
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez Matador » sobota, 17 sty 2004, 16:37

ToCA Race Driver jest rzeczywiście wypasiona, najlepiej mi sie w niej pomyka bryczkami z serii DTM a konkretnie Astrą V8. Jeśli 2-ka będzie równie dobra to już zbieram kase. Pozdro :o
Avatar użytkownika
Matador
A5
 
Posty: 559
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Postprzez co-driver » środa, 4 lut 2004, 20:36

Mam pytanko, czy kto
co-driver
 
Posty: 24
Dołączył(a): poniedziałek, 30 gru 2002, 20:33
Lokalizacja: from rallycar

Postprzez co-driver » środa, 4 lut 2004, 20:39

Mam pytanko, czy ktoś próbował grać w ToCA 2 w necie ??
Jak są jakieś serwery to pliz podajcie adresy !!
co-driver
 
Posty: 24
Dołączył(a): poniedziałek, 30 gru 2002, 20:33
Lokalizacja: from rallycar

Postprzez tomas » wtorek, 24 lut 2004, 18:35

Pod [url=http://www.gameinformer.com/News/Media/Media.htm?CS_pid={AAF681D0-47A4-4BCB-9CFA-849172CE25FC}]TYM[/url] adresem znajduje się kilka filmów z gry.
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Max9 » wtorek, 24 lut 2004, 19:57

w czesci 2 mozna skasowac totalnie auto. To jest ta jedna rzecz ktorej brakuje obecnym samoichodowka ktorych producenci smia uzywac slowo "realizm" przy promocji gry. Moga go uzywac ale raczej z dopiskiem "brak".

Jesli auto po centralnym dzwonie z drzewem przy predkosci 100km/h jest w stanie poruszac sie dalej to o czym mozna tu mowic. Mam nadzieje ze w TOCA Race drive 2 nie bedzie takich chorych sytuacji.
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez **FanKuzaja** » czwartek, 4 mar 2004, 17:30

Właśnie wyczytałem w gazecie Cd Action numer Marcowy 2004 że Toca Race Driver 2 otrzymała chomologacje od producentów wszystkich marek wykorzystanych w tej grze jak i też nadautentycznością tras a takeż obiektów w koło tras...

Codemasters i Jego Serja Toca słynie z tego że co roku otrzymuje chomologację od federacji zajmującej się nad wyścigami z Serii Toca.

Codemasters przewiduje wydanie Gry z początku Czerwca 2004.
Janusz Kulig 1969-2004
Michael Park 1966-2005
Na zawsze w sercach kibiców
______________________________________
Michael Park - Marko Where Are You...Where Are You
______________________________________
GG: 2963175

Leszeeek Ogień na Tłoki !!
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez beeper_ » czwartek, 4 mar 2004, 17:45

chyba licencje a nie chomologacje :)
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kuba M. » czwartek, 4 mar 2004, 18:53

I nie chomologacja tylko homologacja...
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez tomas » piątek, 12 mar 2004, 20:57

Pojawiły się nowe filmy, bhmotorsports.com
klinkąć trzeba tutaj
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez tomas » sobota, 27 mar 2004, 17:03

Jak podaje serwis bhmotorsports.com, demo gry ukaze sie juz w przyszlym tygodniu. Czekamy :)

update:
Pojawiły się informacje o trasach i samochodach [nie zabraknie rajdówek :D], więcej? wystarczy kliknąć TUTAJ
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Itek » niedziela, 28 mar 2004, 17:07

Demo już jest, narazie do ściągnięcia trochę nieoficjalnymi źródłami, ale to przecież tylko demo, darmowe.

Link do ... http://mytracker.zapto.org:6969/index.html

Na bhmotorsports jest sporo screenów z dema.

P.S.
Dalej liczę na to, że uda mi się ściągnać bete xpand rally, choć dobijanie się do ftp wystarczająco mi zbrzydło!

Update:
Zagrałem w demko. Mamy 3 tory, Hockehaim, Philip Island, Brands Hatch i 3 serie wyścigowe, w kolejności torów: DTM, V8 Star, jakieś klasyki. Możemy jeździć 3 wozami: CLK DTM, Holden V8 i Jaguar E type.

Update2:
Włączyłem tryb pro-sim, z założenia tylko dla wyjadaczy. I co? I gów.....!!
Porażka, już nic mnie nie zaskoczy w grach wydawanych przez Codemasters. Colin 4 będzie takim samym dziadostwem jak CMR3. Race Driver 2 to to samo co część pierwsza. Kilka efektów wizualnych, choć grafika i tak jest do bani, zwłaszcza jak się popatrzy na konkurencję na rynku elekronicznej rozrywki. Żeby jeszcze dawało to jakąś atmosferę? A gdzież tam! Wszystko jest cukierkowe i jakieś takie bezpłciowe. Narzekano na Need For Speeda Undergroud? Że słaba grafika, że nie wykorzystuje sprzętowych efektów oferowanych przez najnowsze karty i dx9? I co z tego, grało się miodnie, a jak się komuś nie podobało to mógł chociaż pooglądać obraz na monitorze.

Z największych minusów, które IMHO dyskwalifikują tę grę należy wymienić:
-zbyt łatwa w trybie sim, choć gra się przyjemnie, arcade pełną gębą
-zero przyjemności z gry, jeśli włączy się pro-sim, koła zawsze skręcają do pełnego skręt, samochód ciągle jedzie poślizgiem w zakręcie, blokują się hamulce (problem cyfrowego sterowania), a przy wysokich prędkościach auta nie da się utrzymać na zamierzonym torze, jeśli trzeba trochę go skorygować rzuca nim na wszystkie możliwe strony.

Nie polecam!

Nabrany przez Codemasters:-(
JID: itek (kr) chrome (kr) pl
GG: Mam, ale nie używam.
Avatar użytkownika
Itek
N2
 
Posty: 148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:55
Lokalizacja: Miasto Kraków

Następna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron