Toca Race Driver 2

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez qbus » wtorek, 6 lip 2004, 23:06

Ale nikt wcześniej o tego linka nie pytał... ehs... www.gamershell.com prosze bardzo.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice


Postprzez JoannaXP » wtorek, 6 lip 2004, 23:14

qbus napisał(a):Ale nikt wcześniej o tego linka nie pytał... ehs... www.gamershell.com prosze bardzo.

zawsze ktoś musi być pierwszy ,no nie. Dzięki bardzo.
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez patyk » poniedziałek, 15 lis 2004, 16:41

mam problem posiadam wersje dvd gierki zainstalowalem ja za pomoca Alkohola wszysystko poszlo dobrze ale przy uruchamianiu gry wyskakuje komunikat: "POdczas otwierania sterownikow zabezpieczen wystapil nieoszekiwany blad: Kod błędu: 1072" mam jakiegos niepewnego cracka to jest plik rs2.msg (folder glowny), macie jakas rade a moze cracka do wersji dvd
patyk
 
Posty: 16
Dołączył(a): sobota, 4 wrz 2004, 14:29

Postprzez JoannaXP » poniedziałek, 15 lis 2004, 18:14

cracka nie ma który będzie poprawnie działał,ale jest pewien inny sprawdzony sposób dzięki któremu nawet ze StarForce 3.3 można dać rade :lol:
a tak przy okazji : xpand rally też ma StarForce 3.3 niby nie do złamania,a jednak grupa Ultima poradziła sobie z tym i już po zabezpieczeniu... :lol: Eh,łobuzy jedne... hehe ;)
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez WRX_STI » poniedziałek, 15 lis 2004, 22:03

Dam ci takiego linka w pisz w wyszukiwarce cracków : nazwę gry i bedzie gut ... aha zaznacz że to jest Dvd. Stronka to www.crackfind.com
Obrazek
Avatar użytkownika
WRX_STI
A5
 
Posty: 643
Dołączył(a): poniedziałek, 21 cze 2004, 23:14
Lokalizacja: Tychy

Postprzez JoannaXP » wtorek, 16 lis 2004, 01:01

ojj,ale tak sie sklada ze te wszystkie cracki do TRD2 są fake'ami i napewno poprawnie dzialac nie będą...dopóki ktoś nie wymyśli lepszego sposobu...
a jeśli ktoś ma ochote i czas
:lol: :
Zainstalujcie deamon tools, wylaczcie inne wirtualne napedy. Odlaczcie wszystkie urzadzenia IDE (oprocz HDD oczywiscie, czyli cd-romy itp.) Wtedy po zemulowanniu deamonem gra ruszy.

sposób sprawdzony :lol: Jednak kupno oryginała nie sprawiałoby takich problemów :D
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez Mroowa » niedziela, 16 paź 2005, 18:57

Wyszła złamana gierka :) jest w sieci sklepów ... :)
I fajnie się boczkami lata :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Zepter » czwartek, 3 sie 2006, 00:06

kupiłem tą gierką za niecałe 20 zł była "w gazecie"... zainstalowałem...i....mam problem z grafiką czasem znikają samochody przeciwników przy niektórych widokach... czasem znikają elementy mojego samochodu np maska w widoku z maski i samochody przeciwników (tzn to jest takie migotanie)czasem fale jakiegoś morza czy jeziora wchodzą na tor... :? Wie ktoś co można z tym zrobić?
TDI - Ten Dym Ignoruj ;-]
Avatar użytkownika
Zepter
N3
 
Posty: 434
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 22:00
Lokalizacja: Węgrów

Poprzednia strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron