Mody do gier

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Mody do gier

Postprzez tomas » sobota, 13 gru 2003, 23:50

ETCC 2003 to mod do gry F1 Challenge '99-'02. Dzięki tej modyfikacji możemy pośmigać samochodami turystycznymi [Audi A4, Alfa 156, BMW 320, Honda Civic, Seat Toledo, Skoda Superb, Volvo S60] po torach znanych z serialu mistrzostw samochodów turystycznych [ETCC]. Samochody wykonane są bardzo dokładnie, kokpity zrobione są moim zdaniem pięknie. Model jazdy naturalnie uległ zmianie, opanowanie auta i utrzymanie go na torze jednocześnie utrzymując szybkie tempo jest bardzo trudne. Zablokowanie hamulcy przed zakrętem może się skończyć wypadnięciem z toru. Naprawdę trzeba się przyłożyć do jazdy, każde szybko przejechane okrążenie to powód do dumy :) Ciekawostką jest możliwość pośpieszania oponentów miganiem świateł lub sygnałem klaksonu. W moich oczach jedynym mankamentem ETCC 2003 jest dźwięk. Gdy jedziemy z widokiem zza kierownicy lub maski -> wszystko jest dobrze, dźwięki piękne, natomiast z widokiem zza samochodu jest niestety znacznie gorzej. Jeżdżąc z takim widokiem skazani jesteśmy na szumy, trzeszczenie.... zakładając jednak, że gra jest symulatorem, wskazany jest kontroler analogowy, większość graczy używa widoku zza kierownicy. Moim zdaniem modyfikacja ETCC2003 jest świetnym sposobem na rozrywkę, zwłaszcze, ze ostatnio brakuje gier o tematyce wyścigów.
Na zachęte wkleję kilka screenów:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Więcej screenów TUTAJ
Link do pliku instalacyjnego - ETCC2003.exe

Link do małej poprawki zwanej HOTFIX - ETCC2003Hotfix.exe

Życzę miłej zabawy i czekam na opinie :)
Pozdr.

ps:..... i żadna TOCA nie podskoczy ;)
Ostatnio edytowano niedziela, 14 gru 2003, 15:44 przez tomas, łącznie edytowano 1 raz
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów


Postprzez qbus » niedziela, 14 gru 2003, 00:03

Zakładam że trzeba dysponować podstawową grą... hmm... F1 Challenge to są 2 CD czy 1??
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez Gustaw » niedziela, 14 gru 2003, 00:59

F1C zajmuje 1CD
Z Samerem ostro łoilismy w tego moda. Jednak ostanio rownoczesniej nam zbrzydl totalnie i poszedl sie kochac. Na poczatku trudno nie byc zachwyconym jak graficzka ladna, etcc autka, i takie szmery bajery. Ale po jakims czasie ostro zaczelo wkurzac zachowanie gum, strasznie ciezko mi to okreslic, co jakbys przegrzany, starty slick + nawalone wszystkiego aktywnego bo czasem fura idzie jak po szynach, ale jak juz zlapie rybe to trzeba zdrowaske odwalic. Alfa 156 ma przeogromna podsterownosc co potrafi wnerwic, natomiast w A4 4x4 za ch**a wafla nie da sie jezdzic bokami. Wedlug mnie na rozgrzanej oponie FWD i AWD jezdzi sie za latwo. Nie wiem czy ktos tu jest za tak wtajemniczony i slyszal o touring modzie TPTCC (THE PITS TOURING CAR CHAMPIONSHIP) dla NascarRacing03, jak juz sie bawic w realityczne turystyki to tylko w to, ale to juz bed wypas kolka ani rusza. Prawdziwy patch dla ETCC ma 30mb a to co podales to tylko taka pierdółka. Po patchu jezdzie sie zdecydowanie gorzej (???). Na plus jest grafia, jazda turystykami po Nurburgringu, pierwsze kilka godzin zabawy IMHO, pozniej bylo tylko gorzej. Moze to dlatego ze engine _FORMULY 1_ sie do tego nie nadaje.
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez tomas » niedziela, 14 gru 2003, 01:50

Gustaw mógłbyś podać jakiś link do tej modyfikacji TPTCC? Jeśli Ty piszesz, że jest dobra to musi być dobra :) A wracając do ETCC2003 to dla mnie i tak jest to super zabawa, zwłaszcza patrząc na gry takie jak TOCA... Jeżeli piszesz, że TPTCC jest jeszcze lepsze to czekam na jakieś namiary.
W przyszłości jeśli znajdziesz jakiegoś dobrego moda to napisz na forum lub daj znać na priv, ok? Bardzo wdzięczny bym był.
Pozdr.
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Gustaw » niedziela, 14 gru 2003, 12:23

na wstepie :oops: :oops: :oops:
No wiec oto caly dzial download dla moda TPTCC 2003: http://theuspits.bhmotorsports.com/sims ... nload.html
Trzeba troszke oblukac, poczytac o so hosi, ale zeby zagrac wystarczy zainstalowac patcha do samego NR03 http://theuspits.bhmotorsports.com/sims ... 0_1201.exe , pozniej cracka do niego http://www.bhmotorsports.com/file/3883 jakby komus plyte zjadl chomik, a nastepnie samego moda http://theuspits.bhmotorsports.com/sims ... 3_v1.3.exe 8) Troszke zamotalem :oops: ale proste nie ? Proponuje jeszcze zmienic nazwe topicu na "Mody do gier"
ps.wczoraj gralem 16 godzin w live for speed :wink:
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez :alfan: » niedziela, 14 gru 2003, 13:49

O modzie TPTCC słyszałem tylko opinie wychwalające go pod niebiosa,ale najpierw musze sprawic sobie kierownice,bo w takie coś łoić na klawiszach to obciach.
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Gustaw » niedziela, 14 gru 2003, 15:07

Obrazek Obrazek

p.s. nie tyle obciach co szczyt zresznosci porownywalny ze zlapaniem komara za lewe jajo w rekawiach bokserskich :mrgreen:
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez :alfan: » niedziela, 14 gru 2003, 15:30

Gustaw napisał(a):p.s. nie tyle obciach co szczyt zresznosci porownywalny ze zlapaniem komara za lewe jajo w rekawiach bokserskich :mrgreen:


No to zreczny jestem :D
Fajne to Momo,choć dzis bawiłem sie fajniejszą kierą :wink:

Obrazek
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez tomas » niedziela, 14 gru 2003, 15:48

Gustaw napisał(a):na wstepie :oops: :oops: :oops:
No wiec oto caly dzial download dla moda TPTCC 2003: http://theuspits.bhmotorsports.com/sims ... nload.html
Trzeba troszke oblukac, poczytac o so hosi, ale zeby zagrac wystarczy zainstalowac patcha do samego NR03 http://theuspits.bhmotorsports.com/sims ... 0_1201.exe , pozniej cracka do niego http://www.bhmotorsports.com/file/3883 jakby komus plyte zjadl chomik, a nastepnie samego moda http://theuspits.bhmotorsports.com/sims ... 3_v1.3.exe 8) Troszke zamotalem :oops: ale proste nie ? Proponuje jeszcze zmienic nazwe topicu na "Mody do gier"
ps.wczoraj gralem 16 godzin w live for speed :wink:


Zainstalowałem tego moda i pograłem troszeczkę. Trasy nadal te same - owale. Samochody są tylko dwa, chociaż powinny być cztery. Mogę jeździć Corvette lub Mustangiem. Chyba będę grął teraz w oba mody. ETCC03 jest dla mnie ciekawsze ze względu na trasy. Jazda po owalu też jest ciekawa, zwłaszcza gdy ścigamy się z dużą ilością przeciwników. Mimo to wolę się ścigać po torach takich jak Monza, czy Silverstone :) TPTCC natomiast posiada lepszy model jazdy. Nie będę się nudził przez najbliższe dni :)
Pozdr.
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Gustaw » niedziela, 14 gru 2003, 16:03

Chłopie gdzie jakie owale Obrazek Obrazek Mowilem POCZYTAC. Tu masz kilkanascie torow z ZAKRETAMI [90mb] genialny Mosport , Gotzenburg- Ring [te tory maja wiele zakretow po kuli i zaciskow] , istnieje wiele innych zjebistych torow z zakretami, tylko trzeba sie rozejrzec, takze wiele torow z ETCC. Jeszcze setupy do najpopularniejszych torow.
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez tomas » niedziela, 14 gru 2003, 16:36

Sorry :oops: zainstalowałem tylko to co podałeś. Teraz poszukam dokładnie i w takim przypadku ETCC03 pójdzie chyba w "odstawke". Teraz ściągam i czekam.
Dzięki.
Pozdr.
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Gustaw » wtorek, 16 gru 2003, 19:28

masa zajefajnych tras dla ETCC Obrazek
http://www.etcc03tracks.de.ms/
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez :alfan: » sobota, 10 sty 2004, 15:24

Gustaw napisał(a):ps.wczoraj gralem 16 godzin w live for speed :wink:


BTW Kiedyś wpadłem na pomysł zorganizowania 24 godzinnego wyscigu w LFS.Trochę by było trudności technicznych,ale jazda za to niesamowita.Teamy 3 osobowe,jeden jedzie,drugi śpi a trzeci zamawia pizzę, i tak na zmianę :)
Tylko ze teraz to ja w ogóle nie moge grac przez sieć :cry:
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez tomas » środa, 24 mar 2004, 10:00

Prototype C Mod

REVIEW

Obrazek

Obrazek

Obrazek

DOWNLOAD


Moim zdaniem mod jest bardzo ciekawy i godny polecenia, wymaga oczywiście F1C 99-02.
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez kuba-1 » poniedziałek, 26 kwi 2004, 23:38

NAPRAWDE SPRAWA JEST WĄTPLIWA BY KTOŚ ONIM ZAPOMNIAŁ I TO NIETYLKO Z GRONA KIBICÓW.
kuba-1
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 5 lis 2003, 15:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości