Problem z Grand Prix Legends

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Problem z Grand Prix Legends

Postprzez boy » poniedziałek, 8 gru 2003, 18:45

Witam, więc tak:
Jestem nieszczęśliwym posiadaczem oryginalnej gry GPL, ale niestety nie mogę w nią grać.Po zainstalowaniu pod Win XP Pro gra się nie uruchamia.Wreszcie mam porządną kierownicę, i bardzo chciałbym pograć w ten klasyk...
Mój konfig to: Athlon XP 2000@2600 Gigabyte GA-7VAX, DDR 256MB PC333 Kingston, MicroStar GF4 Ti4200 64MB.
Bardzo proszę o pomoc w uruchomieniu tej gry, napiszcie co trzeba zrobić, jakie poprawki, patch'e trzeba zainstalować, podobno są poprawki do gry, które umożliwiają akcelerację grafiki 3D poprzez Microsoft DirectX, czy to prawda??
No, ale przede wszystkim chciałbym tę grę uruchomić i znowu w nią pograć.
Avatar użytkownika
boy
 
Posty: 48
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 19:59
Lokalizacja: Gdańsk


Postprzez kolo115 » poniedziałek, 8 gru 2003, 19:46

podobno jak sie wgra jakiegoś nowego servis packa to starsze gry działają!!! Servis packi możesz zdobyć na oficjalnej stronie Winzgrozy!!!
Avatar użytkownika
kolo115
N3
 
Posty: 405
Dołączył(a): piątek, 5 gru 2003, 14:56
Lokalizacja: Katowice GG:6553220

Postprzez Gustaw » poniedziałek, 8 gru 2003, 20:26

Mam prawie identyczna konfiguracje jak twoja (wydajnosciowo) i mi dziala wszystko OK, ALE :idea: musisz zainstalowac 2 rzeczy.
Najpierw wrzucasz patcha 1.2
nastepnie instalujesz GPL CPU Speed Fix ktory umozliwia uruchomienie gry na procku > 1.7Ghz
No nie ma sily musi dzialac, i nie sa potrzebne zadne serwis packi ani nowe direct x'y [przeciez gra jest stara jak łyndołz 98]. Zycze milej zabawy, i DUZO cierpliwosci :lol:
ps.sciagnij sobie tor Nurburgring, to 9 minut jazdy i 174 zakrety, ale szybko sie mozna nauczyc 8)
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

ok

Postprzez boy » poniedziałek, 8 gru 2003, 22:47

będę próbował...dzięki, a co do service pack'ów to mam wszystko zainstalowane...
Avatar użytkownika
boy
 
Posty: 48
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 19:59
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron