Tuning silnika - Turbo Diesel

wszystko o tuningu...

Moderator: SebaSTI

Postprzez żółtodziób » czwartek, 16 paź 2003, 21:39

Bez ESP pewnie nie przejdzie testu łosia :)
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz


Postprzez :alfan: » niedziela, 19 paź 2003, 01:16

żółtodziób napisał(a):Poza tym automatycznie wyskoczy z A0/N0 do A5/N1, a tutaj już jeździ kilka Polówek, Micr itp. Mimo ze ogólnie bieda raczej straszna t nie sądzę żeby Panda Abarth mogła tam mieszać...

Ale mi chodzi głownie o kwetie ewentualnych pucharów.I nie tylko w rajdach,są w tym kraju jeszcze inne dyscypliny.
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez żółtodziób » niedziela, 19 paź 2003, 20:10

ktoś tu niedokładnie czytał Auto Sport... napisali tam że Fiat Auto Poland nie ma planów sportowych wobc Pandy. Będzie tylko puchar Alfy Romeo 147. Panda musiałaby więc zostać zbudowana i wystawiona przez prywaciarzy, i nie w pucharze tylko w N1/A5. A to już pachnie lipą...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez :alfan: » poniedziałek, 20 paź 2003, 20:32

żółtodziób napisał(a):ktoś tu niedokładnie czytał Auto Sport... napisali tam że Fiat Auto Poland nie ma planów sportowych wobc Pandy. Będzie tylko puchar Alfy Romeo 147. Panda musiałaby więc zostać zbudowana i wystawiona przez prywaciarzy, i nie w pucharze tylko w N1/A5. A to już pachnie lipą...


Z całym szacunkiem dla AS,ale czy ty naprawde wierzysz ze juz to co pisza juz w pazdzierniku sprawdzi się na 100% w przyszłym sezonie :roll: Nie w tym kraju. Poza tym trzeba patrzec nie tylko na najblizszy sezon.
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Kuba M. » poniedziałek, 20 paź 2003, 21:26

Skąd wogóle wiecie, że Panda będzie startowała w rajdach? Moim zdaniem mało się do tego nadaje, wręcz komicznie wyglądałaby na OeSach.
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez :alfan: » poniedziałek, 20 paź 2003, 22:18

Nikt tu nie napisał że będzie...jak zwykle teoretyzujemy do oporu 8)
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez żółtodziób » środa, 22 paź 2003, 01:43

alfan: sprawa wygląda tak że jak by napisali że będzie to może się okazać że wcale nie konieczeni, ale skoro napisali że nie będzie, to cud się raczej nie zdarzy.

Nie wiem jakie Alfy będą teraz jeździły w pucharze, ale na fotkac widziałem oblepioną napisami GTA. Jeśli faktycznie pucharówką będzie topowa wersja 147mki to raczej będą zmuszeni skupić się tylko na tej serii gdyż wrosną jej koszty.

Swoją drogą głupio że zmieniają model na 147. 156 chyba bardziej pasuje do wyścigów, dłuższa, bardziej przypominająca wozy turystyczne... No, ale marketing uber alles....
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Kuba M. » poniedziałek, 17 lis 2003, 16:46

Fiat Panda - Car of The Year 2004

Alfan do siga sobie dopisz :)

Dziwny wybór, naprawdę dziwny. Co w tym aucie takiego rewelacyjnego?
Chociaż po wyborze Alfy 147 na samochód roku nic mnie już nie zdziwi, makaroniarze mają chyba jakieś wtyki w Jury :)
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez :alfan: » poniedziałek, 17 lis 2003, 17:21

Kuba M. napisał(a):Alfan do siga sobie dopisz :)

Poczekam aż wygra MŚ we S1600 :wink:
Ale to piersze miejsce Modeny w 1000km Le Mans walnąłbym sobie,tylko juz sie chyba nie zmiesci :lol:

A jak chodzi o jurorów...wczoraj czytałem,ze Panda Sporting dała jurorom więcej przyjemnosci z jazdy niż nowe BMW 5-ale to na pewno nie wplynało na wynik,bo Sporting nie był zgłoszony do konkursu.
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Kuba M. » poniedziałek, 17 lis 2003, 22:37

:alfan: napisał(a):A jak chodzi o jurorów...wczoraj czytałem,ze Panda Sporting dała jurorom więcej przyjemnosci z jazdy niż nowe BMW 5-ale to na pewno nie wplynało na wynik,bo Sporting nie był zgłoszony do konkursu.


Obiło mi się to o uszy i szczerze mówiąc, bardzo mnie zdziwiło. Jak Panda Sporting może dać więcej przyjemności z jazdy niż BMW 5? Nie, ja tego nie pojmę...

No i jeszcze jedno, nie zapominajmy, że Panda jest w całości produkowana w Polsce. Samochód produkowany w Polsce zdobył tytuł samochodu roku! To jest dopiero paranoja :)
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Jachu » poniedziałek, 17 lis 2003, 23:16

Panda Sporting (zdaje się ABARTH, a nie sporting ) jest małym i zwinnym autkiem i można nią troche poszaleć a BMW 5 zwłaszcza w jakiejś zwykłej wersji jest dużą i ciężką limuzyną i nie sprawiło im takiej przyjemności z jazdy mimo, iż jest dużo bardziej komfortowe.
moje gg: 4159859
Jachu
 
Posty: 43
Dołączył(a): czwartek, 19 cze 2003, 13:29
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Wilu » poniedziałek, 17 lis 2003, 23:29

no nie rozumiem, zamiast cieszyć się, że ktoś docenił produkt produkowany w polsce, co pośrednio odbije się na wielu z nas, czytam wypowiedzi krytykujące taki stan rzeczy. wogóle tego nie rozumiem, stwierdzać jak to jest ciężko i kiszkowato jest łatwo, pomyśl czy coś możesz zrobić aby tak nie było. postawa godna naśladowania, bravo.

dla tych co lubią małe, zwinne autka i do tego dynamiczne jeźdzenie taką łodzią jak bmw 5,7 może wcale nie być czymś czego pragną, czyż nie.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez żółtodziób » wtorek, 18 lis 2003, 03:38

Wilu: popieram, shit , nie shit, pierwszy raz wóz produkowany w Polsce otrzymał to wyróżnienie. Fakt że co to za wyróżnienie skoro przyznali je jacyś debile, no, ale zawsze możemy się szczycić posiadaniem Car Of The Year!

A tak z ciekawości, jak myślicie które miejsce NA ŚWIECIE zajmuje Polska w eksporcie nowych samochodów? Komu mówiłem ten niech się nie odzywa!!!
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Kuba M. » wtorek, 18 lis 2003, 14:45

żółtodziób napisał(a):A tak z ciekawości, jak myślicie które miejsce NA ŚWIECIE zajmuje Polska w eksporcie nowych samochodów? Komu mówiłem ten niech się nie odzywa!!!


Strzelam: 4
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Kuba M. » wtorek, 18 lis 2003, 19:08

http://biznes.onet.pl/2,829772,wiadomosci.html

Wytwarzany wyłącznie w polskich zakładach Fiat Auto Poland w Tychach
samochód panda został wyróżniony przez międzynarodowe jury dziennikarskie
mianem europejskiego "Samochodu Roku 2004" (Car of the Year 2004).

Jak poinformował polski członek jury konkursu, Wojciech Sierpowski, fiat
panda uzyskał najwięcej, bo 281 punktów.

"Panda doskonale radziła sobie we wszystkich testach, nie dając szans
konkurentom w porównaniach cenowych. W przyjętym przeze mnie sposobie
wartościowania samochodów okazała się najlepszym kandydatem do tytułu Car of
the Year 2004. Cieszę się, że podobne zdanie co do auta produkowanego w
Polsce mieli jurorzy z prawie całej Europy" - powiedział Sierpowski.

Dalsze miejsca wśród siedmiu finalistów w kolejności zajęły: mazda 3 i
volkswagen golf - po 241 pkt., toyota avensis - 219 pkt., opel meriva - 213
pkt., BMW serii 5 - 144 pkt., nissan micra - 111 pkt.

Konkurs "Car of the Year" organizowany jest od 40 lat. W jury zasiada 58
dziennikarzy z 22 krajów.


Jak można przy wyborze samochodu roku kierować się jego ceną? Głąby zamiast wybrać najlepszy samochód wybrali najtańszy, paranoja.
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tuning

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron