BREWKI

wszystko o tuningu...

Moderator: SebaSTI

Postprzez żółtodziób » czwartek, 9 paź 2003, 12:55

Kris: poznałem się z tymi gościmi poprzez ich forum. Chcieli logo, a że troszkę się w fotoszopie orientuje to im zrobiłem. Fotki można przysyłać cały czas, ale upload będzie niestety dopiero w okolicach świąt, nie wcześniej. Ale foty przysyłać można cały czas. Przyznam się szczerze że sam właśnie w tym celu rozgądam się za cyfrakiem :)

Co do kaszla to został już wyśmiany na forum WT... Z racjonalnego punktu widzenia ten spoiler nawet jeśli daje cokolwiek (ma prawo działać, jest blisko szyby i raczej łapie strugę powietrza spływającą po niej) to i tak zupełnie niepotrzebnie, te całe 24 KM i tak nie rozpędzą wozu do prędkości przy której duży docisk będzie potrzebny... Ale i tak najlepszy jest w nim wydech :)

Rozwalił mnie ostatnio jeden gość który stwierdził że w wolnych autach spoilery mogą być bo przy małych prędkościach nie ma to większego znaczenia... Załamałem się, u co niektórych wieśniacwo jest zakorzenione bardzo głęboko, nie dość że nie wiedzą to nawet nie chcą się dowiedzieć na czym rzecz polega... Na pewne rodzaje głupoty nie ma rady, ale dziwie się tylko że takie śmiecie przepuszczają na przeglądach... zgroza...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz


Postprzez tomas » czwartek, 9 paź 2003, 13:05

ja wogóle tego nie rozumię. na tej stronie większość samochodów jest po prostu żałosna. nie chcę wiedzieć jacy są ich właściciele. czy ci ludzie nie rozumieją, że robią z siebie idiotów? czy takie buraczane bajerki naprawdę im się podobają? wydaje mi się, że oni myślą, że takie bajerki podobają się innym, bo przecież taki "tjunink" robi się po to, żeby się pokazać. dla mnie strona wiejski tuning świetnie oddaje rzeczywistość, właściciele tych aut to po prostu żałosne gnojki. bo kogo może bawić taki spojler?
pozdrawiam.
ps: kiedyś przeglądałem sobie tą stronkę, przeglądałem archiwum i natknęłem się na jedno wybitnie głupie zdjęcie. gościu jechał VW Polo i na tylnej klaspie miał..... dwa znaczki VW......żałosne.....
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez żółtodziób » czwartek, 9 paź 2003, 14:59

Obrazek

to jest golf a nie polo... ale sam w sobie pomysł godny prawdziwego buraka... Mnie najbardziej i tak rozwala to:

Obrazek

Co ciekawe, ostatnio przyuważyłem to coś na Allegro, chcieli za ten syf cos koło 50 kPLN, ale mniejsza o to, właściciel odważył się podać co to ma za silnik. Blady strach, 2.2 litra diesel, całe 80 KM, w dodatku ostro katowane bo mimo że wóz ma niecałe 150 000 porzebiegu już przeszedł remont... Żałosne...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez tomas » czwartek, 9 paź 2003, 15:43

rzeczywiście to Golf :oops: widziałem to zdjęcie jakiś czas temu i sobie skojażyłem z Polo :oops: jest jeszcze kilka mega żałosnych fotek na tej stronce.....pamiętam jak powaliło mnie zdjęcie jakiegoś samochodu [chyba Matiz]. wlew paliwa niby sportowy, ładna okrągła nalepka naklejona na kwadratową klapke od prawdziwego wlewu.....masakra.....napiszę w stylu autorów stronki :) totalos burakos :lol: jeśli ktoś ma zły dzień i chce się pośmiać to polecam tą stronkę, adres chyba każdy zna ;) chociaż patrząc na niektóre fotki można się załamać.....jaki głupi potrafi być człowiek. a odnośnie fotki którą wkleiłeś, żółtodziobie, to właściciel tego samochodu ma nieźle poprzestawiane pod sufitem, nie wiem czy się śmiać czy płakać :?
pozdrawiam.
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Kris_WRC » czwartek, 9 paź 2003, 18:27

Mam pytanie do żółtodzioba:

Co to w ogóle ... za van?? ja choćbym się starał to nie rozpoznam:/

A odnośnie w ogóle tej stronki to ja ją lubie tylko vaktualizacje rzadko, ale najbardziej podoba mi sie dział nasze fury :) i ten partner <hahaha> Forum nie działa. A co mnei rozwala?? nie chce mi sie szukac ale pamietam jak dzisiaj to był chyba kanciasty civic sedan ten koło 89 - 90 roku z rurą wydechową jak batmobil chyba owner go z beczki zmascił <hahaha> i chyba skoda co miała miliarcy wskaźników nawet do mierzenia pyłków lipy stepowej w Tadżykistanie :)

:arrow: Żółtodziób, Tomas :arrow: Pozdro
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez schwepes » czwartek, 9 paź 2003, 18:54

Kris_WRC napisał(a):Co to w ogóle ... za van?? ja choćbym się starał to nie rozpoznam:/

podpowiedź: to jest van który ma orginalnie 'płaski' przód.. :)

ospowiedź: Isuzu Midi rocznik 92 ;)
Avatar użytkownika
schwepes
A6
 
Posty: 1209
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 22:13
Lokalizacja: Kraków

Postprzez żółtodziób » czwartek, 9 paź 2003, 19:22

schweppes: wydawało mi się że to coś japońskiego, al e w życiu bym nie pomyślał że to biedne poczciwe isusu...

KrisWRC: na forum WT też rozgorzała na ten temat dyskusja, ludzie obstawiali że to VW transporter, ale to mi sie nie wydwało zbyt możliwe... Ta Honda to też pomysł niczego sobie, w życiu bym nie wpadł na to że może dawać tyle spalin że do ich odprowadzenia potrzebna będzie rura wielkości wiadra :) Co do forum to KeMoT kombinował coś z zabezpieczeniami i przekombinował. Miało byc już dziś rano, ale nie ma i trza się modlić żeby było jak najszybciej :)

Poza tym jak już będzie chodziło to zapraszam Was na tamtejsze forum, bo za dużo tam osób którym się niektóre przypadki WT podobają, np. ten:

Obrazek

i nie przetłumaczysz że auto jest kuriozalnie niskie, tak niskie że aż niebezpieczne, ze przednie lampy to musza być bardzo skuteczne skoro oprócz zamalowania farbą facet zapawał je jeszcze, albo ten:

Obrazek

Obrazek

i też nie przetłumaczysz że to jeżdżąca katastrofa i że dla kogoś kto ma poęcie o wozach rajdowych to groch z kapustą, wlot od Celiki, zderzak od Evo, i w dodatku zaślepione badziewną alu siatką że od razu wygląda jak podróba. O tylnom zderzaku pragach i badziewnym spoilerze też co niektórzy mówią że to ładnie pasuje do tego samochodu, i też nie przetłumaczysz że to nie są elmnty do tego modelu i na pewno przynoszą więcej szkód niz pożytku aerodynamice auta. Nie, ich zdaniem to jest ładne a ja jestem nietolerancyjny :? Zapraszam was więc, będzie nas więcej :)
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Kuba M. » czwartek, 9 paź 2003, 19:53

żółtodziób napisał(a):Zapraszam was więc, będzie nas więcej :)


Coś mi tamtejsze forum nie działa, otwiera mi się puste okno, ja mam coś popsute? Muszę tam wejść, po prostu muszę...
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez żółtodziób » czwartek, 9 paź 2003, 21:22

przeczytaj sobie dokładnie post wyżej:

Co do forum to KeMoT kombinował coś z zabezpieczeniami i przekombinował. Miało byc już dziś rano, ale nie ma i trza się modlić żeby było jak najszybciej


spoko wodza, będzie działać, tylko nie wieadomo kiedy...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Wilu » czwartek, 9 paź 2003, 21:28

ten van to toyota na literkę "h" tak mi się wydaje tylko nazwy nie pamiętam. nie mniej rozbawiła mnie ta koncepcja do łez :lol: maxymalna jazda. a colt zrobiony na za szybkich i wściekłych. co do właściwości jednych to oczywiście to toczydło, jeździć się tym po polsich drogach nie da co najwyżej po lotnisku.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Kris_WRC » czwartek, 9 paź 2003, 22:28

Ohhhh niech to zacznie działać jush siem nie moge doczekać, tylko czy admin przymyka oko jak ktoś po całości beszta jakieś fury bo nad niektórymi to nic tylko siąść i zapłakać, a że ja raczej nie płacze to klne:) Ale widze, ze nie jestem odosobnionym przypadkiem, któremu siem ta honda podobała :) Niech coś zaczną kombinować przy tym forum!! A ha mam propozycje może umówmy siem tam na chacie w jakimś dogodnym terminie :) Co Wy na to

P.S.
Zarejestrowałem siem tam i informują mnei o każdej aktualizacji, a wiecie jaki napis mnie przywitał jak otwarłem pocztę??

Jesteś w wiejskim tuningu <jesteś w mattrixie:))>
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez krzychd » czwartek, 9 paź 2003, 23:10

Co do tego colta to na piewrszy rzut oka tez mi sie podoba, ładniejszy niz ten Kabriolet w filmie zaszybcy i zawściekli. A co do uzytecznosci takich dodatkow to nie kazdy musi sie na tym znac i tyle, za to 90%samochodów z tej strony to poprostu koszmar.
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa

Postprzez żółtodziób » piątek, 10 paź 2003, 12:38

krzychd: dobrze, ale jak ktoś nie bardzo ma pojęcie użytecznosci tych plastików to niech się słucha kogoś kto o tym pojęcie ma. Dla mnie ten Colt to stylistyczny groch z kapustą, wygląda żałośnie, ni to Lancer, ni to Celika ni to g...o...

Kris: z tym czatem to dobry pomysł, tylko muszę się tam... zarejestrować :) Nacisnę kemota żeby się streszczał z tym forum, faktycznie coś długo nie działa...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Kris_WRC » piątek, 10 paź 2003, 16:04

Więc rzuć terminem kiedy się zwołujemy na chacie - ewentualnie możemy się spotkać na moim chacie tak poza konkursem, żeby się lepiej poznać itp. Jesli chcesie podam Wam linka, ale ostrzegam, że zakładałem ten chat wyłacznie dla jaj i nazywa się Kris_onanista, a tematem przewodnim chatu jest sex na masce ursusa :roll: :roll: :oops: :oops:
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez krzychd » piątek, 10 paź 2003, 22:55

A ta strona to działa wogóle?
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tuning

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron