Spoilery-żywica itp

wszystko o tuningu...

Moderator: SebaSTI

Spoilery-żywica itp

Postprzez TommiCrazy » czwartek, 13 lut 2003, 15:55

Spoilery z tych mieszanek plastików i żywic, apropo tego mam pytanko , kto wie gdzie dokladnie w krakowie albo w okolicach są odtego dobrzy fachowcy, czy oni mają tylko swoje wykonane modele spoilerów czy mogą wykonać na zamówienie i rozmiar, np , jeżeli sobie sam zaprojektuje przednią część zderzako-chłodnice to oni mi to wykonają? niewiecie za jakie pieniądze oni to robią?
Czy te odlewy czy co to jest wyginają się pod wpływem cisnienia powietrza? bo niema nic gorszego na aucie niż naklejka REMUS(nad zardzewiałą rurą) i wygięty do kształtu U tylny spoiler :)
( śni mi się taki przód dużym wlotem na chłodnice jak w evo )
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK


Postprzez jgw » piątek, 14 lut 2003, 02:21

widzialem taki podobny jak od miska chyba do samodzielnego podpasowania a do tego na maske wyloty jak z miska jak ktos sie przylozy to moze i to bedzie wydladac
jgw
N2
 
Posty: 157
Dołączył(a): piątek, 14 lut 2003, 01:02
Lokalizacja: z gor , z sudetow ..tzn.obok sniezki...zaraz pod szrenica:)

Postprzez Songo » wtorek, 29 lis 2005, 22:14

witam jestem nowy

chciałbym sie spytac czy ktoś wie z jakiego materiału robi się spoilery-nie chodzi mi o metal tylko o ten drugi material?
Songo
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 18:27

Postprzez ŁukaszWRC » wtorek, 29 lis 2005, 23:57

Metal to bardzo ogólne pojecie. Spoilery robione są ze stopów aluminium(te najpopoularnejsze) ale również ze stopów metali o których się nawet nam nie sniło(np w autach rajdowych i wyścigowych wyższej klasy).
Jeżeli chodzi jednak o spoilery niemetalowe, to najczęsciej stosuje się przeróżne tworzywa sztuczne, np. ABS. Ostatnio są tez popularne lotki wykonane z włókna węglowego zwanego popularnie carbonem (czy tam karbonem).
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR


Powrót do Tuning

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron