witam co sądzicie o ....

wszystko o tuningu...

Moderator: SebaSTI

witam co sądzicie o ....

Postprzez Hubi » niedziela, 30 paź 2005, 21:07

wiatm co sądzicie o moim autku :?:
www.punciak.go.pl
Hubi
www.punciak.go.pl
www.fiatforum.go.pl
Avatar użytkownika
Hubi
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 30 paź 2005, 20:25


Postprzez b_smietana » niedziela, 30 paź 2005, 22:21

No ładne autko tylko, że to tylko tuning optyczny i audio. No ale mi się podoba.
Avatar użytkownika
b_smietana
N1
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 20 paź 2005, 17:19
Lokalizacja: Czerwionka

Postprzez Cobra » niedziela, 30 paź 2005, 22:35

sądze że wcześniej mogłeś iść równo z innymi seryjnymi punciakami, a teraz będziesz z nimi przegrywał :D
Janusz Kulig, Marian Bublewicz - pamiętam...
Avatar użytkownika
Cobra
A5
 
Posty: 681
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 18:31
Lokalizacja: Katowice

Postprzez ŁukaszWRC » niedziela, 30 paź 2005, 23:01

Jako miłośnik Fiatów różnej maści gratuluję udanego stylingu. Dobrze, że wreszcie ktoś zajął się wersją pięciodrzwiową, bo jak dotąd lwia część stuningowanych Kropek to trzydrzwiówki.
Ja osobiście zostawiłbym czarne listwy na zderzakach(lubie troche kontrastu), zdemontowałbym owiewki i pogrzebałbym przy wnętrzu i silniku. Poza tym jest bardzo ładnie, jestem pewien, że w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR

Postprzez Hubi » niedziela, 30 paź 2005, 23:09

Właśnie wszystkie stuningowane Punciaki to 3d a ze względów praktycznych 5d jest lepszy. Co do czarnej listwy bardzo by sie gryzła ze srebrnymi lampami a tak jest wielka srebrna "kropka" z tyłu ;) co do silniczka to może przerobię go na 16V.
Do Cobra on naprawdę idzie nieźle i obawiam się że wiele seryjnych nie ma z nim startu, to zależy od umiejętności i samego auta. Jak go kupiłem ledwo szedł 120 był zamulony teraz śmiga dużo więcej ;)
Pozdrawiam
www.punciak.go.pl
www.fiatforum.go.pl
Avatar użytkownika
Hubi
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 30 paź 2005, 20:25

Postprzez Cobra » poniedziałek, 31 paź 2005, 00:44

nie przecze ze tak jest, jednak nic nie napisales o jakichkolwiek zmianach w tym kierunku a dociazenie wzmacniaczami i glosnikami w przyspieszaniu nie pomaga. jak zrobiles cos z mechaniki to tez sie pochwal, optyczny i audio wizualny tuning mnie generalnie nie zachwyca wiec w tej kwesti sie nie wypowiadam
Janusz Kulig, Marian Bublewicz - pamiętam...
Avatar użytkownika
Cobra
A5
 
Posty: 681
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 18:31
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Hubi » poniedziałek, 31 paź 2005, 22:11

narazie nic nie robilem auto jak na swoje koniki idzie naprawde bardzo dobrze, porownujac z innymi o tej samej mocy, co do zmian w silniczku to planuje zmiane z 8V na 16V ale napewno w przyszlym roku, z tego co sie orjentuje to wystarczy zmienic sama gore silniczka (tłoki i blok jest ten sam) ale czy sie uda to sie okaze
www.punciak.go.pl
www.fiatforum.go.pl
Avatar użytkownika
Hubi
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 30 paź 2005, 20:25

Postprzez Transformer » poniedziałek, 31 paź 2005, 23:32

gaz jest elementem tuningu czy stajlingu ? :)
zainwestuj troche plnów w hamownie - zobaczysz ile tracisz mocy...
http://www.alfa156.pl/ Alfa 156 | http://photomotive.net/ że niby blog | http://www.flickr.com/photos/airsiwy/ Zdjęcia
Avatar użytkownika
Transformer
N3
 
Posty: 256
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 20:38
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Hubi » wtorek, 1 lis 2005, 15:35

mocy troszke ale nie wiele jak sie jezdzi na dobrym gazie, a do taniego przemieszczania sie jest idealny, jak mam cos jeszcze zmieniac w aucie to na czyms musze zaoszczedzic :D
www.punciak.go.pl
www.fiatforum.go.pl
Avatar użytkownika
Hubi
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 30 paź 2005, 20:25

Postprzez Beret » wtorek, 1 lis 2005, 15:43

niebrzydkie to... ni jest przegiety... mowie tak mimo ze nie przepadam za jakimis duzymi zderzakami itd... dla mnie musi byc duza ladna felga, gleba i jakies detale typu zmiana lamp, lekko poprawiony zderzak itd...
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez Mars » wtorek, 1 lis 2005, 20:54

Ja sie troszke wyłamie bo mi sie autoko niestety nie podoba.
Jeżeli już autko nie ma być wykorzystywane w sporcie i ma być "stajlingowane" to ja bym zupełnie inna drogę wybrał. Po pierwsze (a raczej drugie bo numer 1 to mechanika) to był dał jakieś wieksze fele, koniecznie z rantem takie "niemieckie". Do tego zawieszka w dół i wszystkie elementy pod kolor nadwozia. Efekt już by był ciekawy. Potem spokojnie wprost proporcjonalnie do przypływu gotówki dałbym gładkie zderzaki (wersja niskobudżetowa - usunięcie listew ze zderzakow) i usunal listwy z drzwi. Do tego jakis prosty, gładki próg i usuniecie wszelkich oznaczen i znaczków. I dla mnie koniec.
Ale i tak jak ja bym miał punto to był dał do niego jakieś piekne białe speedline'y i wogole troszke bo na rajdowo zrobił ;)
Ale mimo wszystko gratuluje autka, troche pracy i pieniazkow w niego wlozyles, masz dalsze plany, zycze ich szybkiej realizacji ;)
POZDRAWIAM
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Hubi » środa, 2 lis 2005, 19:09

Usunąć listwy ze zdeżaków będzie problem bo na przednim ich poprostu nie ma to jest taki zdezak, a na tylnum pozostanie wielka dziora bo pod spodem nie ma nic, listwy z boku nie wiem albo poleca albo pomaluje klamki tez, fele wieksze napewno, dzieki za opinie pozdrawiam
www.punciak.go.pl
www.fiatforum.go.pl
Avatar użytkownika
Hubi
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 30 paź 2005, 20:25

Postprzez Picias » niedziela, 22 sty 2006, 02:10

Ogólnie wydaje mi się że idziesz w dobrym kierunku ja osobiście polecam zmiane felg na coś nowszego oraz gleba, jak go obniżysz będzie lepszy efekt wizualny i trakcyjny. Co więcej to juz ty decydujesz w końcu to twoja bryka i tobie ma się podobać. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Picias
N2
 
Posty: 195
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 13:07
Lokalizacja: Polanka Wielka

Postprzez RallyMAN » niedziela, 22 sty 2006, 03:08

Hmm... wydaje mi sie, ze zamiast wydawac kase na to co zrobiles w tym aucie kupilbys jakies fajne felgi i obnizyl zawieszenie to wygladalo by to (moim zdaniem) o wiele lepiej... przede wszystkim draznia mnie w tym aucie te brewki, tylne swiatła i to, ze to auto jest 5 drzwiowe... Sorry ale po prostu mi sie nie podoba... pozdrawiam...
Avatar użytkownika
RallyMAN
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2004, 17:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez JoannaXP » piątek, 16 mar 2007, 00:09

Fajne fele.Światla z tylu zostawilabym jednak czerwone.
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Następna strona

Powrót do Tuning

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość