Tuning z klasą

wszystko o tuningu...

Moderator: SebaSTI

Postprzez Kruk » środa, 28 wrz 2005, 23:20

P.I.M.P. napisał(a):Gdybys zadal sobie troche trudu i pogrzebal to bys zobaczyl, ze oprocz felg i foteli z klatka (ktore nie wnosza nic do tuningu mechanicznego) czlowiek wlozyl troche umiejetnosci w budowe silnika, zawiasu itp.
Co do naglosnienia. W tym przypadku bylyby to tylko zbedne kilogramy. A muzyka jaka wydobywa sie z wydechu i turbiny jest miodem dla uszu. Tak wiec poczytaj, pogladaj i wypowiedz sie jeszcze raz.


ble, ble, ble, .....
Po pierwsze to jest temat tuning z klasą , a nie tuning mechaniczny.
Po drugie nic nawet nie wspomniałem o silniku (celowo, bo nawet na zdjęciu widać, że "coś" było dodane).
Po trzecie, wszystko co mówiłem było na podstawie tych trzech zdjęć.
Po czwarte, ciekawe skąd wyssałeś te rewelacje o zawieszeniu. Jedyne co , to widać , że zostało obniżone do granic możliwości :wink: . Z całą pewnością nie na polskie drogi :lol: .
Odnośnie wydechu to też trudno cokolwiek powiedzieć.
Nagłośnienie to zbędne kilogramy :?: Skąd wiesz , może sobie coś zainstalował. Czemu miał sobie żałować "zbędnych kilogrmów" :?: Już dodał klatkę, to nie chodziło chyba o obniżanie wagi. Jest spora szansa , że nagłośnienie ważyłoby mniej :lol: .

Najważniejsze na koniec. Tak jak zaznaczyłem, jest to moje zdanie. Tobie nie musi się ono podobać :!: .
:wink:
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez P.I.M.P. » środa, 28 wrz 2005, 23:51

Ble ble ble ble. :wink:
Po pierwsze to jest temat tuning z klasą , a nie tuning mechaniczny.

A czy tuning z klasa wiaze sie tylko z tuningiem optycznym?? Moim zdaniem musi byc polaczenie obu tych kategorii aby wyszlo cos co mozna nazwac ''klasa''.
Po trzecie, wszystko co mówiłem było na podstawie tych trzech zdjęć.

Wiec tak jak wczesniej mowilem. Trzeba bylo zajrzec na stronke ktora podlinkowalem specjalnie. A, ze leniwy jestes to nie moja wina.
Po czwarte, ciekawe skąd wyssałeś te rewelacje o zawieszeniu. Jedyne co , to widać , że zostało obniżone do granic możliwości . Z całą pewnością nie na polskie drogi .

Jakie rewelacje?? Napisalem, ze zawiecha tez byla robiona. Tu masz fote. Wprawdzie wiele nie widac, ale to mi nie wyglada na zwykly amortyzator.
http://www.vw-cult.de/pics/friends%20cars/Ole%20Renner/Renner-017.jpg
Odnośnie wydechu to też trudno cokolwiek powiedzieć.

Obejrzyj filmik ktory zapodalem.
Nagłośnienie to zbędne kilogramy Skąd wiesz , może sobie coś zainstalował. Czemu miał sobie żałować "zbędnych kilogrmów"

Patrzac na koncepcje jaka mial wlascisiel przy budowie tego golfa smiem twierdzic, ze jednak naglosnienie jest zbednym balastem. Skad wiem, ze nic nie zainstalowal?? Z fotek :lol:
Już dodał klatkę, to nie chodziło chyba o obniżanie wagi. Jest spora szansa , że nagłośnienie ważyłoby mniej .

Wkladajac klatke nie chodzi chyba o obnizenie wagi, a przywiazanie do bezpieczenstwa i tak jak pisalem wczesniej, chodzilo raczej o usztywnienie karoserii.
Najważniejsze na koniec. Tak jak zaznaczyłem, jest to moje zdanie. Tobie nie musi się ono podobać .

O widzisz :D I tu sie zgadzamy w calej razciaglosci. :D
Avatar użytkownika
P.I.M.P.
N3
 
Posty: 226
Dołączył(a): poniedziałek, 27 gru 2004, 17:57

Postprzez PawelRally » sobota, 15 paź 2005, 19:49

Nie ma to jak lekki tuning Golfa jedyneczki http://www.vmax.dk/grafik/wallpaper/800/VW-Golf-2.jpg

Już działa KuziWRC : )
Ostatnio edytowano sobota, 15 paź 2005, 20:09 przez PawelRally, łącznie edytowano 1 raz
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez Superleggera » sobota, 15 paź 2005, 20:07

skasuj jedyneczki z poczatku linka bo nie dziala normalnie :wink:
SZYMON OGNIA!!!
Obrazek Zapraszam na swój fanpage: https://www.facebook.com/pages/SnopkowskiArt/190517284345841
Superleggera
A5
 
Posty: 942
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 19:48
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Postprzez Ohlins » czwartek, 3 lis 2005, 21:02

Obrazek
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Buncol » czwartek, 3 lis 2005, 21:20

wiesniackie drzwi, lusterka tez bym zmienil.
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Cobra » czwartek, 3 lis 2005, 23:52

maska to jest dopiero wiesniacka, koles zdupil fajne auto :(
Janusz Kulig, Marian Bublewicz - pamiętam...
Avatar użytkownika
Cobra
A5
 
Posty: 681
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 18:31
Lokalizacja: Katowice

Postprzez P.I.M.P. » czwartek, 3 lis 2005, 23:59

I po tych postach widac jakie rozne sa gusta, :wink:
Mi osobiscie pasi. Jedyne co bym zrobil to tak jak mowa wyzej. Jeden kolor, zero naklejek, lustereczka inne. No i te drzwi. Bajer taki jak ktos lubi sie wyrozniac w tlumie.
Avatar użytkownika
P.I.M.P.
N3
 
Posty: 226
Dołączył(a): poniedziałek, 27 gru 2004, 17:57

Postprzez Kimi » piątek, 4 lis 2005, 06:35

Maska jest tragiczna , lusterka też .
Jedyne co w tym aucie jest fajne to drzwi .
Kimi
N3
 
Posty: 489
Dołączył(a): niedziela, 25 wrz 2005, 10:01

Postprzez Jucek » piątek, 4 lis 2005, 15:05

Jedyne co bym zrobil to tak jak mowa wyzej. Jeden kolor, zero naklejek, lustereczka inne. No i te drzwi. Bajer taki jak ktos lubi sie wyrozniac w tlumie.


czyli poprostu nieruszalbys RS'a ktory juz w "serii" wyglada bosko.

Obrazek
GG 3389645
Jucek
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 24 sie 2003, 19:59
Lokalizacja: Legnica

Postprzez Cobra » piątek, 4 lis 2005, 16:17

jedyna fajna rzecz w tamtym tunowanym rs'ie to te dolozone helki na dole to tyle
Janusz Kulig, Marian Bublewicz - pamiętam...
Avatar użytkownika
Cobra
A5
 
Posty: 681
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 18:31
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Fryta » sobota, 5 lis 2005, 11:13

P.I.M.P. napisał(a):Bajer taki jak ktos lubi sie wyrozniac w tlumie.


Albo ma kompleks i za wszelką cenę chce być zauważony ;)

Oczywiścię żartuję - wiem, że sporej grupie osób się taki motyw podoba (ja wolę jednak ładne drzwi bez ramek szybowych ;) ) i jest to nie taki drogi sposób na radykalną zmianę wizerunku auta.

Ciężko by mi było jednak podjechać takim autem na parking przed uczelnie i nie zostać po prostu szyderczo wyśmianym... I właśnie dlatego bym się chyba nie zdecydował na takie drzwi :? U nas póki co na temat tuningu panuje nie do końca sprawiedliwa teza, że to sprawa tylko dla dresów...
Avatar użytkownika
Fryta
N3
 
Posty: 436
Dołączył(a): piątek, 2 wrz 2005, 11:19
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez P.I.M.P. » sobota, 5 lis 2005, 13:33

Albo ma kompleks i za wszelką cenę chce być zauważony


No i wlasnie o to chodzi. Kazdy ma jakies swoje zachamowania i tym podobne rzeczy.
Tak jak napisales. Tez zle bym sie poczul podjezdzajac w miejsce publiczne takim autem z tak otwieranymi drzwiami. Poprostu mam taki charakter, ze nie lubie jak sie na mnie ludzie gapia. A u nas jest jeszcze malo takich rozwiazan i napewno by to wzbudzalo zainteresowanie. Czy pozytywne czy negatywne to dla mnie juz bez znaczenia. Wole stac z boku i obserwowac, a jak mam cos do udowodnienia to wole postawic na skromnosc i zaatakowac z ukrycia.
Avatar użytkownika
P.I.M.P.
N3
 
Posty: 226
Dołączył(a): poniedziałek, 27 gru 2004, 17:57

Postprzez P.I.M.P. » niedziela, 13 lis 2005, 20:15

Obrazek
Avatar użytkownika
P.I.M.P.
N3
 
Posty: 226
Dołączył(a): poniedziałek, 27 gru 2004, 17:57

Postprzez Mars » niedziela, 13 lis 2005, 20:28

Piekny Golf...jeżeli jeszcze ma jakies VR6 pod maską lub ew. mocno dotknięte 1.8T to jest to taki tuningowy ideał ;) Sliczna furka.
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tuning

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron