Znaczki na aucie

Dyskusja na ogólne tematy w kategorii "Motoryzacja"

Moderatorzy: SebaSTI, skateman

Znaczki na aucie

Postprzez TommiCrazy » środa, 3 wrz 2003, 02:44

tak tylko chcialem wam pokazac jak IDIOCI mogą sobie zrobic pożytek z znaczków na naszych autach ( między innymi ktos kiedys mojego) a taki zazwyszczj w salonie nowy niekosztuj emało bo w moim przypadku trzeba go sporowadzać niewiadomo z kąd bo rocznik bo model itp itd!!!

http://fotka.pl/osoba.php?id=92311

jest tam znaczek subaru :/ wrrrrrrr
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK


Postprzez tomas » środa, 3 wrz 2003, 14:31

ludzie którzy kradna takie znaczki i potem jeszcze się tym chwalą to kompletnie idioci, gówniarze... szkoda słów. wiem co to znaczy Tommi bo moim rodzicom kiedyś też taki znaczek zginął :|
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez żółtodziób » środa, 3 wrz 2003, 14:36

blachara zwykła...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez TommiCrazy » środa, 3 wrz 2003, 15:09

u mnie w aucie brakuje loga sprzodu, z tyłu kolo napisu mitsubishi , oraz przy oznaczeniu GLSi brakuje "i" czyli ktoś urwał mi wtrysk paliwa (injection) .
nikt mi niepowie ze to mogło samo spaść bo ta "WADA FABRYCZNA "powstała w ciągu jednego wieczoru!! :/
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez Kris_WRC » wtorek, 14 paź 2003, 18:55

Dla mnie to jest po prostu idiotyzm i wiem jak to wkurwia bo mamy dość rzadkie auto KIA konkretnie shuma a tam o znaczek jest [przejebane, a nam po prostu jakiś debil urwał. A jeszcze apropo znaczków powiem Wam ciekawostkę. GM kupił DAEWOO i na Ruskim rynku DAEWOO będzie jeździł ze znaczkiem chewroleta PROFANACJA !!
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez Kuba M. » wtorek, 14 paź 2003, 19:06

Profanacja czego? Chevy jest uważane za oceanem za jedną z najgorszych marek. Dlatego właśnie Daewoo będzie jeżdziło z logiem Chevy :)
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Wilu » wtorek, 14 paź 2003, 21:57

ba jeśli wieżyć doniesieniom prasowym to koncern GM Daewoo w ramach już słynnego offsetu ma produkować tak tak na Żeraniu właśnie koreańskie pudełka z nazwą Chevroleta, na rynek europejski. takie tam "kolosy" "takumy" "lanosy2" z innym logiem. takie prawa rynku. nam chyba przyjdzie się cieszyć jeśli ktokolwiek zajmie się Żerańską fabryką, tzn nie doprowadzi jej do rozsypki totalnej.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez +RAFAŁ+ » wtorek, 14 paź 2003, 22:17

Z tego co mi wiadomo to nowe modele Daewoo są oceniane coraz lepiej. Inne koreańskie marki także są coraz lepsze jakościowo. Odstają oczywiście od europejskiej konkurencji, ale w porównaniu z tym co reprezentowały sobą wczesniej to zrobili duzy postęp.
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez tomas » wtorek, 14 paź 2003, 22:44

konkurencja nie śpi. nie tylko marki koreańskie zrobiły postęp. Daewoo nadal jest marką dla mniej zamożnych ludzi niż posiadacze VW czy Fordów. tak było i będzie. każdy zna swoje miejsce w szeregu.
pozdrawiam.
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Kuba M. » wtorek, 14 paź 2003, 22:53

Daewoo to jest po prostu solidna, tania marka. Zawsze wysoko sobie ceniłem Lanosa i Nubirę, szczególnie za jednostki napędowe, może trochę nazbyt głośne i paliwożerne, ale jednostka napędowa jest od napędzania, a nie od oszczędzania paliwa :)

O VW nie mówcie, na samo wspomnienie tej nazwy mam odruch wymiotny.
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez żółtodziób » wtorek, 14 paź 2003, 23:33

Daewoo może i jest solidne, ale przestarzałe aż do bólu. Kolega ma Matiza, autko mimo wielu wad jeździ bez jakiegokolwiek naprawiania już 5ty rok, zaliczył przegląd wymienili to i owo, ale przedtem miał CC i po trzech latach trzeba było wydech i zbiornik paliwa wymieniać, były problemy z elektryką, silniak zaczął dziwnie hałasować (Fiat twierdził ze wszystko jest OK... Ogólnie sporo lepszy jest ten Matiz. ALE makilka conajmniej dziwnych rozwiązań konstrukcyjnych, najgorsze jest to że nigdy nie stoi prosto, zawsze jest pochylony w jedną stronę, wyważeniem widać nie za bardzo się przejmowali. Z kolei w 5cio letnich lanosach jeśli często się parkuje jednym kołem wyżej niż pozostałymi to wyskakują problemy z owieraniem i zamykaniem drzwi. Buda jest papierowa jak rzadko, czuje się to od nowości na kierownicy, chdzi strasznie nieprecyzyjnie, jak z czasem rozciąga się tak że po wjeździena krawężnik drzwi się klinują. Ani przez chwilę nie daje zapomnieć że powstał na płycie kadetta sprzed ćwierć wieku. To jak dla mnie niedopuszczalne w dzisiejszych czasach. To był chyba gwóżdź do trumny koreańców, w państwach rozwiniętych auta zmienia się góra co 5 lat, więc trwałość i niezawodność nie jest tak ważna jak pierdoły na które my nie zwracamy aż takiej uwagi, na zachodzie ludzie po prostu tego nie kupili.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Kuba M. » środa, 15 paź 2003, 13:44

żółtodziób napisał(a):na zachodzie ludzie po prostu tego nie kupili.


Dlatego nie kupują. Większość Daewoo sprzedawała się w Polsce i na Ukrainie.

Daewoo, fakt, ma strasznie przestarzałą konstrukcję, dużo palą, mają tragiczne zawieszenia itp. Ale dawali np. 3 lata gwarancji, wcale nie na wskroś, bo Daewoo uchodzą raczej za mało awaryjne samochody.

Pozatym było, mineło, teraz na Daewoo nalezy patrzeć przez pryzmat Chavroleta Lacetti i Kalosa, to mogą być tanie dobre fury, właśnie dla Polaków choćby. GM coś wprawdzie bamboli o podbijaniu rynków europejskich, ale jakoś nie wierze, że im się uda. Chociaż Kia np. wyszła na prostą, wspomnę tylko Sorento, to już nie byle co.
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez TommiCrazy » środa, 15 paź 2003, 18:39

No to co teraz , polonezy staną sie chevroletami? hie hie
POLONEZ CA(MA)RO
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez WRCfan » wtorek, 18 lis 2003, 22:26

juz widze oczyma wyobraźni amatorów wieś-tuningu i znaczki Chevy'ego na ich Polonezach i 125p z ręcznie malowanymi pasami przez cale nadwozie:)
-how fast are You in 1/4?
-all depends on how many corners I have to take in that 1/4 :twisted:
Avatar użytkownika
WRCfan
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 15:23
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron