wypełnianie uszkodzonej szyby

Dyskusja na ogólne tematy w kategorii "Motoryzacja"

Moderatorzy: SebaSTI, skateman

wypełnianie uszkodzonej szyby

Postprzez krzychd » środa, 13 sie 2003, 17:23

Cze, czy ktoś wie, czy można jakoś wypełnić braki w szybie samochodowej po trafieniu małym kamyczkiem, bo dzisiaj byłem na przeglądzie rejestracyjnym i powiedzieli, że dopuszczają samochód do ruchu warunkowo. Są 2 małe odpryski na szybie.
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa


Postprzez RallyDriver » czwartek, 14 sie 2003, 02:21

Jest to możliwe, w dzisiejszych czasach robią to większe zakłady które sprzedają szyby i tylko nimi się zajmują.. Poszukaj w swojej okolicy. Z tego co wiem mozliwe jest naprawianie szyby zarówno po odpryśnięciu jak i naprawianie pęknięć. Nie wiem dokładnie jak to się robi, ale z pewnością będzie to tańsze niż zakup nowej szyby. Najlepiej w wyszukiwarce poszukaj "naprawa szyb' ;)
Pozdrowienia, RC
------------------------------
[ TUNIT - make it unique ]
Avatar użytkownika
RallyDriver
N2
 
Posty: 112
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:02
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez nhw220t » czwartek, 14 sie 2003, 16:31

Pozatym Krzychu-D pomyśl nad zmianą stacji, w której robisz przeglądy. Ja też mam dwa takie odpryski w 11-letniej szybie i jak cos o nich mowią to odpowiadam - zresztą zgodnie z prawdą, że są tu już od 10 lat i sie nie powiększają. Troche mnie zdziwiłeś tym, że sie mogą przyczepić za coś takiego...A szyby napewno naprawiają, tak jak napisał RallyDriver.[/list]
WUY3902
Avatar użytkownika
nhw220t
N2
 
Posty: 105
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 22:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez krzychd » czwartek, 14 sie 2003, 21:50

Dzieki chłopaki, przyczepili się jeszcze do żarówek od kierunkowskazów, musiałem je wymienić bo podobno wyblakły czy coś takiego.
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości