Opóźnienie lotu

Dyskusja na ogólne tematy w kategorii "Motoryzacja"

Moderatorzy: SebaSTI, skateman

Opóźnienie lotu

Postprzez Zmiha » piątek, 24 lis 2017, 19:00

Hejka wszystkim Uśmiech Ostatnio z moim mężem wykupiliśmy sobie lot za granice z okazji naszej rocznicy ślubu. Miało być pięknie, romantycznie i wg super. Ale jak to w życiu bywa nie zawsze jest tak jakbyśmy sobie tego życzyli.. Niestety nasz lot był strasznie opóźniony (6h) i ogólnie nie należał do najprzyjemniejszych.. Przez spóźnienie przepadła nam rezerwacja w luksusowej restauracji która nie mało kosztowała. Podczas lotu inni pasażerowie narzekali i rozmawiali o odszkodowaniu za lot. Czy coś takiego da rade załatwić ? Bo z drugiej strony może się to ciągnąć latami.. Jeśli ktoś był w podobnej sytuacji proszę o kontakt.
Zmiha
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 14 lis 2017, 14:32


Re: Opóźnienie lotu

Postprzez Zmiha » niedziela, 3 gru 2017, 17:14

Kontaktowałam się z różnymi osobami które były w takiej samej sytuacji i spokojnie można dostać odszkodowanie za opóźniony lot. Tylko trzeba to załatwiać w kancelarii która zajmuje się na co dzień takimi sprawami. Od poszkodowanych pasażerów dostałam namiar na http://airlex.eu/odszkodowanie-za-opozni...zarterowy/ tę kancelarię. Czytałam opinie i są bardzo skuteczni. Pozdrawiam
Zmiha
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 14 lis 2017, 14:32


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron