Co sie dzieje z tą skrzynią ?

Dyskusja na ogólne tematy w kategorii "Motoryzacja"

Moderatorzy: SebaSTI, skateman

Co sie dzieje z tą skrzynią ?

Postprzez TommiCrazy » środa, 28 maja 2003, 20:03

Własnie co miałem jechac na probe i jest jeszcz gorzej!!!!! teraz prawie biegi niechcą wejsc , kurcze, to moze łożysko jak sugeruje znajomy ale jak sie jedzie to niechałasuje, wiec moze docisk poluzował bo mowił ze czuć sprzęgło czyli słabo wysprzęgla i się grzeje!!! kurde ale bedzie chyba problem :(, najdziewniejsze jest to ze sie zrobił luz na pedlae sprzęgła, i biegi w skakują ale jak na hamca docisne do konca sprzegło , , ale w czasie jakzdy to juz niefajnie sie jedzie, biegi 3 4,5 wkakują lepiej w czasie jazdy niż 1 i 2, choc to wcale nieznaczy ze wskakuja dobrze!!!!! oprucz tego słysze zgrzypienie jak naciskam sp-rzęgło , którego niesłyszałem wczesniej, problem ten zaczołs ie tak z 2 dni temu jak wyjechałem z garazu to w czasi jazdy juz czułem opory skrzyni ale lekkie, mimo wsyztko odczuwalne , teraz jest juz chyba powaznie, i boje sie ze jutro wogóle nieodjade z miejsca, czy moł wyciec jakis płyn albo poluzowło sie jakieś trzymanie hydrauliki czy co? , moze da sie to podrególowac zamiast wjeżdzać na kanał z całą skrzynia transmisyjną :( jak tak dalej pujdzie i auto zacznie sie psuć to niewiem czy doczekam po wakacjach modernizacji tej głowicy silnika :( niedobrze oj niedobrze. Po tym wszytki zaczne bac się używać auta bardziej niż komunikacyjnie . zaznaczam ze zazwyczja niekatowałem auta a ojciec z 2 lata temu wymieniał docisk i chyba tarcze sprzęgła chyba ze ktoś to zpaprał.
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK


Postprzez TommiCrazy » piątek, 13 cze 2003, 12:52

juz zrobione, padł wysprzęglik,coś go rozerwało i wyciekł płyn hydrauliki, ale wymieniłem też sprzegło i łożysko , teraz znów jest miło jeździć
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości