Żarty motoryzacyjne

Dyskusja na ogólne tematy w kategorii "Motoryzacja"

Moderatorzy: SebaSTI, skateman

Żarty motoryzacyjne

Postprzez Zoe » piątek, 19 wrz 2014, 17:04

Siema,

wiem, że temat brzmi zabawnie, albo wręcz głupio, no ale nie mam wyjścia. Muszę szukać pomocy :lol:

Poszukuję pomysłów na wszelkie głupkowate, zabawne ale BEZPIECZNE żarty motoryzacyjne typu: dętka założona na wydech, klamka drzwi ubrudzona musztardą i takie tam. Nie interesują mnie porady w stylu poluzowania śrub w kołach, wsypania cukru do baku, ubrudzenia olejem szyby i inne chamowate patenty.

Macie jakieś pomysły, wspomnienia i wskazówki?
Avatar użytkownika
Zoe
A5
 
Posty: 658
Dołączył(a): niedziela, 6 wrz 2009, 02:00


Re: Żarty motoryzacyjne

Postprzez ZbyszekChaosu » poniedziałek, 6 paź 2014, 21:49

Kiedyś zostawiłem moją 205-kę bez zaciągniętego ręcznego. Koledzy mi ją ładnie przestawili, wepchnęli w las i przykryli gałęziami ;)
Jak dorabiałem kiedyś w sklepie to opowiadali mi tam, jak jednemu kierownikowi owinęli całe auto folią typu strecz czy jak to się tam pisze :P
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Żarty motoryzacyjne

Postprzez kuba.es » wtorek, 7 paź 2014, 09:41

Ja z kolei znam przypadek otaśmowania całego samochodu taśmą do zabezpieczania oesu, również był ciekawy efekt :)
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty - dla szybkich kierowców." - Colin McRae
Avatar użytkownika
kuba.es
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2011, 12:07

Re: Żarty motoryzacyjne

Postprzez mototom » wtorek, 7 paź 2014, 20:08

Najlepiej zainwestować 2 złote i zanabyć drogą kupna naklejkę z zielonym listkiem. Dalej wiesz co robić. :)
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Żarty motoryzacyjne

Postprzez iceman150 » wtorek, 7 paź 2014, 20:53

Przestawić spryskiwacze w niebo i wysmarować pióra wycieraczek jakimś tłustym badziewiem.
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26

Re: Żarty motoryzacyjne

Postprzez żółtodziób » wtorek, 7 paź 2014, 23:17

iceman150 napisał(a):Przestawić spryskiwacze w niebo i wysmarować pióra wycieraczek jakimś tłustym badziewiem.


hola, hola... mówimy o żartach, które mają być bezpieczne.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Żarty motoryzacyjne

Postprzez Zepter » środa, 8 paź 2014, 00:01

Prezerwatywa Durex Extra Safe (grubsze ścianki) na wydech i mocujemy metalową opaską zaciskową... Po nadmuchaniu spalinami strzeli jak w WRC :wink: Może też być balon ale "ofiara" żartu będzie mieć więcej obiekcji zdejmując prezerwatywę.


Można też włożyć kartkę za wycieraczkę z napisem do wewnątrz. "Lojalnie uprzedzamy, że poluzowaliśmy śruby kół - twoi kumple" .Śrub oczywiście nie ruszamy ale widok kumpla jak wyjmuje klucz i sprawdza wszystkie koła bezcenny.

Dobry jest też sztuczny wąż - imitacja węża przywiązany ogonem do pedałów a za głowę przeźroczystą żyłką do uchwytu od zamykania albo innego elementu drzwi. Podczas otwierania drzwi sztuczny wąż rzuci się do ataku. Metodą prób sprawdzić czy nie lepiej bez mocowania do pedałów (zależy od imitacji węża) Można też rozważyć przestrzeń miedzy drzwiami kierowcy a fotelem kierowcy. W każdym razie zrobić tak by niespodziewanie po otwarciu drzwi wąż rzucił się :wink:

Można też pomalować opony zmywalnymi farbami np plakatowymi różowymi i żółtymi w dziecinne szlaczki albo kwiatki. Nie zniesie tego żaden prawdziwy facet. Są wersje: malujemy wszystkie albo tylko tylną z prawej strony wtedy jest większa szansa, że ofiara będzie jeździła z tym dłużej jeśli nie zauważy.

Naklejka z napisem "Uwaga -Gwałciciel!" albo "Leję tylko opał", "Kradnę renty" z tyłu na klapie bagażnika.
TDI - Ten Dym Ignoruj ;-]
Avatar użytkownika
Zepter
N3
 
Posty: 434
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 22:00
Lokalizacja: Węgrów

Re: Żarty motoryzacyjne

Postprzez iceman150 » środa, 8 paź 2014, 20:01

Za dzieciaka wsadziliśmy sasiadowi kartkę za wycieraczkę malucha "...przepraszam bardzo, ale niechcacy zarysowałem Pana auto. W celu pokrycia kosztów szkody proszę o kontakt... i tu podaliśmy nr na autozłom". Fajny był widok jak całą rodzina ogladali malucha przez 10 min.
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26

Re: Żarty motoryzacyjne

Postprzez wiechu100 » sobota, 10 sty 2015, 22:10

Odgrzeje kotleta :D Dobre zdziwko na uzytkowniku robi takie cos
http://part-pack.pl/bkg/fil-air_1x1.jpg
Przyklejasz kawalkiem tasmy do prawego tylnego kola (tak zeby kietownik wsiadajac nie zauwazyl) i jak ruszy to strzela jak z karabinu. Zdziwienie i szybka wysiadka gwarantowane (przetestowane). Najlatwiej znalezc takie cos w kartonach z przesylek (co by towar sie nie ruszal). Jak juz ktos tu wspomnial, owiniecie auta folia scretch to tez dobry pomysl. Trzeci pomysl wymaga paru osob, sily i lekkuego auta, a mianowicie kiedys kumple przeniesli nauczycielce malucha miedzy dwa drzewa, ze drzwi sie otworzyc nie dalo :) Wypchnac tez bylo ciezko bo na recznym byl. Oj bidulka, co ona wtedy przezyla :mrgreen:
Avatar użytkownika
wiechu100
N3
 
Posty: 399
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2010, 12:23

Re: Żarty motoryzacyjne

Postprzez Siadły » sobota, 10 sty 2015, 22:36

Wiesz, że tym żartem z woreczkami kradnie się auta na parkingach pod marketami? :lol: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Siadły
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): niedziela, 24 wrz 2006, 21:31

Re: Żarty motoryzacyjne

Postprzez wiechu100 » sobota, 10 sty 2015, 23:22

Siadły napisał(a):Wiesz, że tym żartem z woreczkami kradnie się auta na parkingach pod marketami? :lol: :mrgreen:

Na to nie wpadlem. O butelce czy puszcze slyszalem ale o woreczkach nie ;) Niemniej jednak ja uzylem tylko do zartu. Kradzieze aut to nie moja branza :mrgreen:
Avatar użytkownika
wiechu100
N3
 
Posty: 399
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2010, 12:23

Re: Żarty motoryzacyjne

Postprzez majka00 » środa, 1 kwi 2015, 13:53

Już wiem, co będę robiła dzisiejszego popołudnia :P
Cieszę się, że trafiłam tutaj w Prima Aprilis :P
majka00
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 30 mar 2015, 14:52


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości