Małe auto z mocnym sercem... Do 15 tyś zł.

Dyskusja na ogólne tematy w kategorii "Motoryzacja"

Moderatorzy: SebaSTI, skateman

Re: Małe auto z mocnym sercem... Do 15 tyś zł.

Postprzez SkyWalker » poniedziałek, 28 kwi 2014, 08:14

Przyznam szczerze że w rok użytkowania wymieniłem klocki olej + filtry i końcówki drążków, sprzedałem tylko z tego względu że chciałem coś większego bo dużo jeżdżę no a tym to nie bardzo.
Avatar użytkownika
SkyWalker
N3
 
Posty: 249
Dołączył(a): wtorek, 31 sty 2012, 10:17
Lokalizacja: Laukaa


Re: Małe auto z mocnym sercem... Do 15 tyś zł.

Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 28 kwi 2014, 09:40

@ posejdon - no własnie zwróciłeś uwagę na to co powtarzam każdemu kto chce mieć auto tanie w eksploatacji - żadnej egzotyki. I nawet nie chodzi tak bardzo o dostępność części (co oczywiscie też jest problemem i potrafi uderzyć po kieszeni, ale to jest rzecz oczywista) tylko o to, że większość mechaników w tym kraju to skończone debile, parę razy trafiłem na takich, którzy nie wiedzieli którędy wlać olej do peugeotowskiego diesla 2.1 z lat 90tych. Nie policzę takich, którzy klęli na czworoboczne zawieszenie. Jeszcze trochę , a pewnie zaczną wygłaszać teorie o wyższosci sztywnego mostu nad McPhersonami. Nie używają mózgów, jak coś jest zbudowane mocno inaczej niz Astra II albo Golf IV to lezą i kwiczą, klną tylko na konstruktorów danego auta... No tak, sami pewnie by skonstruowali coś lepszego :roll: Absolutnie nie mam nic do nietypowo skonstruowanych samochodów i na chwilę obecną nawet sam jeżdżę egzotyką, ale jak w takim cokolwiek się popsuje, czego nie ma w innym samochodzie to nie dość, że naprawa może trwać bardzo długo i trudno przewidzieć ile dokładnie to jeszcze nie wiadomo ile zabulisz i ile się nasłuchasz warsztatowych mądrości. niestety, oryginalnym to można być w cywilizowanych krajach, nie u nas.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość