instalacja gaowa

Dyskusja na ogólne tematy w kategorii "Motoryzacja"

Moderatorzy: SebaSTI, skateman

instalacja gaowa

Postprzez cris52 » niedziela, 16 mar 2003, 08:48

Witam i mam pytanie jaka zalozyc instalacje lpg do mojej TEMPRY 1.6ie/jednopunktowy wtrysk,katalizator/prosze polecic mi solidny i w rozsadnej cenie warsztat w woj.lubuskim. :oops: :?: :?: :?: :?:
Avatar użytkownika
cris52
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 30 lis 2002, 22:28
Lokalizacja: Zary


Postprzez TommiCrazy » niedziela, 16 mar 2003, 10:32

Ja założyłem w innym wojewodztwie niż mieszkam i jestem teraz z tego bardzo zadowolony. Powiem tylko ze dobrze jest patrzyć im na ręce wczasie pracy i kazać zamontować kompletną instalacje bez rezygnacji z żądnych elementów. Zrób tak jak ja, wypatrz na necie warsztaty ( email i telefony) podzwon popisz do nich , pytaj o to samo i zweryfikuj odpowiedzi, ja dzięki temu dowiedziałem się do kogo niepowinienem był jechać. :)
Pozdrawiam (ps. nieprzejmoj się jak instalacja niebedzie odrazu chodzić jak trzeba , po paru dniach po regolacji juz powinno być oK)
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez cris52 » niedziela, 16 mar 2003, 10:55

Dzieki.Zrobie tak jak mi radzisz.Dobry sposob.Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
cris52
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 30 lis 2002, 22:28
Lokalizacja: Zary

Re: instalacja gaowa

Postprzez kunegundakrk94 » środa, 30 kwi 2014, 14:08

hej. widzę, że szykuje się ciekawa opcja na weekend majowy :D intensywne zwiedzanie i aktywny wypoczynek. dobry wybór - okolica świetna, dużo przyrody, jest gdzie pospacerować i popatrzeć na ciekawe miejsca.
kunegundakrk94
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 14 sty 2014, 10:32


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości