Magnetyzer

Dyskusja na ogólne tematy w kategorii "Motoryzacja"

Moderatorzy: SebaSTI, skateman

Postprzez żółtodziób » wtorek, 11 mar 2003, 11:09

Stare GTI też będzie się sypać, ale ten Twój malacz też w gruncie rzeczy niemłody. Dwa lata i nie obejrzysz się jak zmarnieje do reszty. Taki to urok tych "skrzynek pocztowych". W zasadzie to do dóch lat malacz jeździ dobrze, potem już jest coraz gorzej. Dobre zachodnie wozy jeżdżą w miarę bezboleśnie przez 10 lat pod warunkiem że nie są katowane. Nie da się jednak tego powiedzieć o GTI. Te wozy kupują szczególnie w Polsce półmózgi które leczą kompleksy które powstały w wyniku tego że nie stćichna Porsche lub Ferrari. Depczą gaz do podłogi i potrafią w rok zdemolować kompletnie auto. Na razie sprzedałbym kaszla i kupiłbym jakieś zachodnie lub japońskie auto w porządnym stanie o przeciętnych osiągach (kaszel po tuningu albo będzie miał osiągi gorsze niż przeciętne albo będzie mocno wyżyłowany że będzie się ostro sypał i też będzie miał co najwyżej przeciętne osiągi). Potem można zrobić mu jakiś tuning albo poczekać aż nasze zadupie przyjmą do UE można będzie bez przeszkód sprowadzić zadbane GTI z kraju w którym jest większa kultura motoryzacyjna.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz


Postprzez TommiCrazy » wtorek, 11 mar 2003, 13:15

Stary Kup se Galanta tak jak ja , oferty sa od 5tyś do 9tys zależy od stanu( od 1,8 -do 2.0GTi- 90km do 144) , za 11tys kupisz nawet (dynamic4 albo 4x4 turbo- 150Km albo 210Km), moj już ma 12 lat i się jeszcze nigdy nieposypał. Widziałem na necie kilka fajnych ofert a z moich znajomych którzy mieli galanta nikt nienażekał ( tylko na ceny Servisu Mitsubishi i dlatego wszytcy jężdza po zamienniki).
Kolega ma też starszego 2litowego w kórym zmienil cały wydech, mieszał w silniku z głowicą i tłokami i ja go już widze jak na okrągło od 2 lat żyłuje go niemiłoŚciernie a auto się trzyma a jest to składak 84-88.


KURDE JA NIE BEZ POWODU KOCHAM TE AUTA
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez adam » wtorek, 11 mar 2003, 19:39

http://allegro.pl/show_item.php?item=11199285 a co myslicie o tym? wiem ze to nie gti ale powyzsze argumenty sa dosyc przekonujace. zreszta za taka cene nie kupie nawet "sredniego" gti. no i takie auto jest chyba tansze w utrzymaniu.
Dytki the best!!!
Avatar użytkownika
adam
N1
 
Posty: 62
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 10:43
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez marcin » wtorek, 11 mar 2003, 21:00

adam napisał(a):http://allegro.pl/show_item.php?item=11199285 a co myslicie o tym? wiem ze to nie gti ale powyzsze argumenty sa dosyc przekonujace. zreszta za taka cene nie kupie nawet "sredniego" gti. no i takie auto jest chyba tansze w utrzymaniu.

Mi się nawet podoba ta Honda cena jest w miare przystępna :D nie wiem jak z kosztami utrzymania ale chyba nie jest tak Ÿle :P
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez żółtodziób » środa, 12 mar 2003, 01:47

Hondy lubią być zdeptane, nawet takie 1.4 ma sporo mocy, aż się prosi żeby to wykorzystać. Z drugiej strony to trwały sprzęt. Jeśli buda nie jest przekoszona ani nadżarta a silnik jeszcze żyje to chyba warto sie tym zainteresować. Na pewno grubo lepsze od malca.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez alfan » środa, 12 mar 2003, 14:23

Fajnie sie w tym siedzi....jak w gokarcie,tyłek prawie na asfalcie.W celu polepszenia efektu najlepiej przesiąść sie prosto z nowego Civica,albo z Megane Scenic.:D

Mój kumpel miał kiedyś Accorda Coupe z 79` roku.wersja amerykańska.Wszyscy mu odradzali(łącznie ze mną) zakup,że to juz gruchot itd. Tymczasem autko jeżdziło mu dwa lata bez problemu,nieżle wygladało(troche od przodu przypominało nawet Alfettę GTV ),a kiedy po dwóch latach padł mu wałek rozrządu to wbrew naszym sugestiom nie musiał go sprowadzać z japonii ani Stanów,tylko ze Szczecina :)(kawałek miał do Reszowa,ale co to dla Poczty Polskiej :P)

Poza tym niewielka wysokość zapewnia niskie połozenie środka cięzkości i przyjemne prowadzeni.No i jak to w Hondzie mozna liczyć na "orgię obrotów" :)
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Re: Magnetyzer

Postprzez kunegundakrk94 » środa, 30 kwi 2014, 14:05

Witam wszystkich serdecznie! Czy ktoś z forumowiczów był może w Dolinie Trzech Króli? Ponoć jest tam brudno (śmiecący turyści) no i oczywiście mnóstwo zwiedzających, ale wiadomo - każdy chce tam wejść.
kunegundakrk94
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 14 sty 2014, 10:32

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości