rangi użytkowników

Dyskusja na ogólne tematy w kategorii "Motoryzacja"

Moderatorzy: SebaSTI, skateman

Postprzez kocie_ruchy » poniedziałek, 13 sty 2003, 19:42

Pstryk dla ADMINA.Jestem jak najbardziej za, aczkolwiek do A8 dojdę raczej za lat parę
...Drive the Revolution....
Avatar użytkownika
kocie_ruchy
N2
 
Posty: 153
Dołączył(a): środa, 27 lis 2002, 21:01
Lokalizacja: Łódź


Postprzez mitrok » poniedziałek, 13 sty 2003, 20:06

alfan: to skoro ma byc GT to musi byc i Div1 z rallycrossu :)
pozdro
mitrok

www.mitrok.pl
www.rallycross.waw.pl
Avatar użytkownika
mitrok
N3
 
Posty: 219
Dołączył(a): poniedziałek, 5 sie 2002, 11:25
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kocie_ruchy » poniedziałek, 13 sty 2003, 20:16

To może w profilu niech będzie pozycja : "ULubiony sport samochodowy" i do wyboru wyścigi, rajdy rallycross i zależnie kto co wybierze, taki będzie miał tytuł (moto-szlachecki :D )
...Drive the Revolution....
Avatar użytkownika
kocie_ruchy
N2
 
Posty: 153
Dołączył(a): środa, 27 lis 2002, 21:01
Lokalizacja: Łódź

Postprzez aliencow » poniedziałek, 13 sty 2003, 20:40

Zdecydowanie popieram ten temat... Chociaż przy was jestem chyba w N-1... Ale co tam... :) Kiedyś doskrobię sie tego N4... A wtedy wam wszystkim pokaże... :)
aliencow
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 14 lis 2002, 22:40
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Dobi » poniedziałek, 13 sty 2003, 21:17

Adminie jescze prosba o to zeby można było edytowac swój post po dodaniu go bo jak widze na kilku forach niestety jest to chwilowo zabronione
Dobi
 

zbieram budżet

Postprzez grandmaster » poniedziałek, 13 sty 2003, 21:20

A ja zbieram budżet na jakieś WRC, może za parę lat zasiądę za sterami A8. :lol:
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez rav » poniedziałek, 13 sty 2003, 22:11

Wolałbym znać iloraz inteligencji człowieka który napisał posta. Nie liczy się ilość tylko jakość. lepiej do każdego posta dołączyć przycisk "dobre" i "głupie" i w ten sposób urzytkownicy sami będą się oceniać. Nie liczy się ilość tylko jakość.
A ilość postów na A8 jest w porządku. Większość kierowców musi starać się wiele lat żeby poprowadzić w rajdzie WRC
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez **FanKuzaja** » poniedziałek, 13 sty 2003, 22:43

Mi się ten pomysł z klasami bardzo spodbało tak przychodze własnie teraz o tej godzinie 21:55 i jestem zszokowany co to za jakieś znaczki N1 A3 itd. Ja myślę że jak narazie by się sprzydało pousuwać część postów które nie są odwiedzane i postów jest 1,2 ,3 a czasem jest wpis tylko Autora. Wienc prośił bym adminów zeby robili poządek z takimi smiesznymi jak dlamnie postami.
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez krzychd » wtorek, 14 sty 2003, 00:49

Takie oznaczenia mogą determinować do poprawy własnych "wypocin" i niepisania byleczego. Pozdrawiam wszystkich. 8)
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa

Postprzez maciekd » wtorek, 14 sty 2003, 01:58

Pytanie do moderatora. O co chodzi z instytucją 'Gościa'?
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Glitol » wtorek, 14 sty 2003, 08:05

Sprawdzę ile mam postów :D
Przyłączam się do Alfana: ja też jako ścigant-oglądacz proszę o wprowadzenie klasy GT (albo chociaż Formuła Polonia). Pamiętasz coś takiego jeszcze Alfan :?:
Pozdroowka dla wszystkich.
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez WAPNO » wtorek, 14 sty 2003, 09:58

Magnes jestem za! Tylko zmniejsz liczbę do A8 :) i zmień to na WRC. Zawsze będzie to wyróżnienie.
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez alfan » wtorek, 14 sty 2003, 12:38

Glitol:obawiam się że nie,chyba że chodzi ci o Formułę Estonia(przynajmniej tak to zwali na górskich)
A może to dwie nazwy tego samego......albo za młody jestem po prostu :lol:
Pozdrawiam
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez WAPNO » wtorek, 14 sty 2003, 12:47

Właaaaśnie. Goście nie powinni być na forum. Wkońcu po to ono powstało, żeby nie było pajaców takich jak w komentarzach.
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez magnes » wtorek, 14 sty 2003, 13:16

rav napisał(a):Wolałbym znać iloraz inteligencji człowieka który napisał posta.


Nie uwazam sie za czlowieka wybitnie inteligentnego, ostatnim kretynem tez wydaje mi sie ze nie jestem. Post byl po to, by poznac wasza opinie na ten temat, by ewentualnie cos poprawic/zmienic.

Moze przy wypelnianiu formularza podczas rejestracji, umiescic test na IQ - wtedy iloraz kazdego usera pojawial by sie przy ksywce, jesli Cie to tak bardzo interesuje ? ;-)

rav napisał(a): Nie liczy się ilość tylko jakość. lepiej do każdego posta dołączyć przycisk "dobre" i "głupie" i w ten sposób urzytkownicy sami będą się oceniać.


No coz... ubolewam, ze "engine" forum na to nie pozwala....

A jesli juz mialbym sie przyczepic do mojego posta, to nie ILOSC postow, a LICZBA postow - posty sa raczej policzalne. Przepraszam za pomylke, poprawiac mi sie juz nie chce ;-)

rav napisał(a):A ilość postów na A8 jest w porządku. Większość kierowców musi starać się wiele lat żeby poprowadzić w rajdzie WRC


Z tym sie zgadzam i takie byly moje intencje. Na "wurca" trzeba sobie zasluzyc :)

Tak sie tylko zastanawiam - najbardziej aktywny user ma juz prawie 500 postow po pol roku istnienia forum - wiec pod koniec tego sezonu ma szanse juz na a6 czyli "junior wrc" :) N4 dostapi byc moze w przyszlym roku - jednak nowy użytkownik musialby czekac na A8 ok. 5 lat (zakladajac 1000 postow / rok) - moze wiec zmniejszyc do 3000 ?

A moze rozdzielic na A8 i WRC (3000/5000) ? (podkrecanym miskiem tez mozna jezdzic ;-) )

Jak sadzicie, jak to sie ma do "prawdziwej" kariery rajdowej ?

pozdrawiam
PM
Avatar użytkownika
magnes
Site Admin
 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 10:53
Lokalizacja: w-wa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości