Car medic w Krakowie

Dyskusja na ogólne tematy w kategorii "Motoryzacja"

Moderatorzy: SebaSTI, skateman

Car medic w Krakowie

Postprzez munieck » wtorek, 14 mar 2006, 19:48

Sprowadzilem sie niedawno do Krakowa i poszukuje jakiegos doktora dla mojego clio. Auto to stare, w dodatku zagazowane i cos ostatnio niedomaga. Potrzebna mi sprawdzona mechanika, tak zeby zrobili i nie zdarli za niewiadomo co. Jest tu sporo ludzi z Krakowa, wiec ktos moze doradzi ;-)

Btw, moze wiecie co moze byc. Auto jak dluzej postoi (zaczelo sie dziac tej zimy, wiec nie wiem czy to wynik niskiej temperatury), to odpala normalnie ale po paru minutach zaczyna gasnac na wolnych obrotach. Objawy tak jakby mial malo paliwa, tudziez w paliwie byla woda czy cus. Nie ma znaczenia czy na benzynie czy gazie. Jak zgasnie to odpali po jakims czasie, pogazuje i mu przechodzi. Jezdze tak, ze jak mam sie zatrzymac to wrzucam na luz, hamuje lewa noga a prawa trzymam na obrotach, hehe. No ale nie tedy droga... Jakies pomysly?
Nie sztuka zabic muche na przedniej szybie. Na bocznej juz tak :-)
Avatar użytkownika
munieck
N3
 
Posty: 420
Dołączył(a): środa, 12 lis 2003, 17:11
Lokalizacja: Śląsk/Nowy Sacz


Postprzez psz » wtorek, 14 mar 2006, 20:30

Przytkany slinik krokowy (o ile cos takiego wystepuje w Twoim aucie, ale raczej tak).
Mialem podobne objawy w zagazowanym lanosie (chociaz tam dochodzilo do tego nieschodzenie ponizej 1,5 tys. obrotow przy cieplym silniku, ale zimny gasl, a w ogole to przez caly czas byly tzw. "falujace" obroty) i przedmuchanie silniczka krokowego kompresorem pomoglo na jakis czas...
"měl bych se smát ale mám úsměv Mikymauze"
Avatar użytkownika
psz
A5
 
Posty: 671
Dołączył(a): piątek, 21 mar 2003, 15:32
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Postprzez WRCfan » środa, 15 mar 2006, 13:41

Munieck, poszło PW w sprawie warsztatu.
-how fast are You in 1/4?
-all depends on how many corners I have to take in that 1/4 :twisted:
Avatar użytkownika
WRCfan
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 15:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez *fly* » piątek, 17 mar 2006, 22:40

no wlasnie tez szukam dobrego warsztaty najlepiej w pn-zach czesci (azory i okolice)! cos moze ktos polecic? honda mi nie chce odpalic ;( dzieki :(
Avatar użytkownika
*fly*
A5
 
Posty: 624
Dołączył(a): piątek, 17 paź 2003, 11:00
Lokalizacja: Żary-Kraków


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości