cb radio

Dyskusja na ogólne tematy w kategorii "Motoryzacja"

Moderatorzy: SebaSTI, skateman

Postprzez Beret » środa, 18 maja 2005, 17:08

chyba ze kupisz juz zestrojona antene
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno


Postprzez Mroowa » niedziela, 2 lip 2006, 18:35

No mówcie mówcie jeszcze ! Zainteresowany jestem tym tematem. Jak kupię na Allegro dam radę sam sobie podłączyć ? są anteny mega wielkie i trochę krótsze zapewne chodzi o zasięg. To zapytam się tak....
jak się będzie sprawdzać taka w miarę średnia nie za duża. I jakbyście mogli podlinkować aukcje allegro które polecacie no to oczywiście będę wdzięczny.

Teraz na CB nie trzeba żadnych papierów, a czy w Czechach jest to samo czy też w Niemczech? chyba tak bo to UE :) ? fajnie zadałem pytanie sam sobie odpowiedzialem :) tylko niewiem czy dobshe heh

Czekam na rozwój tego wątku.
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Beret » niedziela, 2 lip 2006, 18:44

radio polecam jak pisalem uniden 520 pro http://www.allegro.pl/item111077995_cb_ ... bacz_.html

antena nie krotsza niz 100 cm. sam mam american cb dl 160, przez ponad pol warszawy slychac w godzinach szczytu ;)... tak jak pisalem antene i tak trzeba zestroic wiec najlepiej kupic u kogos kto sie tym zajmuje ;) podlaczysz wszystko sam, jedynie antene musi zestroic spec ze sprzetem...
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez Mroowa » niedziela, 2 lip 2006, 18:52

czyli najlepiej .... kupić np. na allegro komplet i powinno chulać zestrojone już i wogóle :) ?
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Beret » niedziela, 2 lip 2006, 18:54

antene sie stroi poprzez jakies dziwne ustawienie dlugosci przy uzyciu jakiegos dziwadla... sam tego nie zrobisz. radio kupuj zdecydowanie to co ja ci podalem, ale niestety zadnej porzdnej anteny sa normalne pieniadze nie widze, albo marne albo strasznie drogie... chyba ze cos przeoczylem ;)
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez Mroowa » środa, 5 lip 2006, 19:11

Dobra trzeba się na dniach rozejrzeć za sprzęcikiem i kupować :)
Macie jakiś patent jak to w Astrze zamontować :) coś trzeba będzie chyba wyciąć :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Beret » środa, 5 lip 2006, 19:21

ja wkladam miedzy fotel a tunel srodkowy, wchodzi u mnie idealnie, dobrze slychac :D a jak chcesz bardziej na stale to masz w zestawie sprzet do przymocowania, musisz tylko wywiercic chyba 3 dziury (jedna na trzymadlo do gruszki i 2 do trzymadla samego radia). mi sie wiercic nie chcialo i uwazam ze nie ma to sensu, samochod kiedys trzeba sprzedac ;) a na codzien z radiem nie chce mi sie jezdzic ;)
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości