Jakie Autko wybrać ??

Dyskusja na ogólne tematy w kategorii "Motoryzacja"

Moderatorzy: SebaSTI, skateman

Re: Jakie Autko wybrać ??

Postprzez Czempion45 » sobota, 4 sie 2012, 20:07

Hej, mam pytanie do forumowiczów właśnie z wyborem autka. Autko miało by służyć głównie jako rajdówka na imprezy typu KJS niżeli jazda po mieście. Co prawda dopiero za rok będę mógł podjąć ostateczną decyzję, ale zastanawiam się nad takimi autkami jak:


- Fiat Seicento Sporting
- Mitsubishi Colt CA
- Honda Civic V


To są takie moje główne typy, ale jeśli ktoś ma jakieś uwagi, polecenia i zastrzeżenia to bardzo chętnie poczytam m.in. którą wersje i jaki rocznik koniecznie szukać/omijać w danym samochodzie, na co częściej zwracać uwagę jeśli chodzi o eksplotacje, ogólne wady i zalety oraz ogólny koszt utrzymania samochodu. Samochód mógłbym sprowadzić nawet z Niemiec, bo mam taką możliwość, a ludzie tam dbają o samochody bardzo, oraz zawieszenie w tych samochodach jest w dużo lepszym stanie niżeli auta z Polskich dróg. No i mogę dodać, że same auta tam są tańsze niżeli w Polsce, to też jest zaleta.

Ew. jestem też otwarty na inne propozycje samochodów, ale nie wyskakujcie mi z autami pokroju Civic Type-R/Impreza WRX itp... na 18-stke raczej takowych funduszy nie będę mieć :mrgreen:


Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Czempion45
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 29 lip 2012, 21:03


Re: Jakie Autko wybrać ??

Postprzez ccrallyteam1 » sobota, 4 sie 2012, 21:59

a ile masz kasy ? masz prawko ? jeździłeś kiedyś? albo czegoś nie kumam albo jestem oderwany :) ja Ci polecam : panda kit car albo może jak trochę poćwiczysz to jakiegoś wurca :D. W niemczech ludzie nie dbaja o samochód tymbardziej w niemczech . Oni tylko dolewają olej . CZempion na hu zakłdasz wogóle ten temat jeżeli masz wytłumaczone wraz z załącznikiem J co trzeba zrboić w seju itp ? Aż roku potrzebujesz żeby dojrzeć do tematu aby kupić auto do rajdów lub jakiiś kjsów? bez jaj . poznasz dziewczynę , poznasz jej wnętrze i odpuścisz i tego ci życzę :) bądź zdrów .
ccrallyteam1
 
Posty: 19
Dołączył(a): sobota, 5 lut 2011, 22:42
Lokalizacja: ŚWIDNICA

Re: Jakie Autko wybrać ??

Postprzez Czempion45 » sobota, 4 sie 2012, 23:01

ccrallyteam1 napisał(a):a ile masz kasy ? masz prawko ? jeździłeś kiedyś? albo czegoś nie kumam albo jestem oderwany :) ja Ci polecam : panda kit car albo może jak trochę poćwiczysz to jakiegoś wurca :D. W niemczech ludzie nie dbaja o samochód tymbardziej w niemczech . Oni tylko dolewają olej . CZempion na hu zakłdasz wogóle ten temat jeżeli masz wytłumaczone wraz z załącznikiem J co trzeba zrboić w seju itp ? Aż roku potrzebujesz żeby dojrzeć do tematu aby kupić auto do rajdów lub jakiiś kjsów? bez jaj . poznasz dziewczynę , poznasz jej wnętrze i odpuścisz i tego ci życzę :) bądź zdrów .



Nie, samochód widziałem tylko gdzieś na zdjęciach, myle pedały, oraz jeździłem tylko na rowerze :?

A tak na poważniej.... Napisałem, że za rok, ponieważ wtedy będę mógł zdać prawko (17 lat mam dla ścisłości a B1 się nie opłaca). Jeżdżę od 15-go roku życia "na poważniej", tzn. gdzieś po zadupiach, czasem po mieście i poza miastem, ale ostatnio nie siedziałem za kółkiem. Jesteś ze Świdnicy to powinieneś wiedzieć, że np. na ciepłowni chociażby psiury często węszą ostatnio a na ŚFUP nie ma co się wybierać od dawien dawna ;)
Budżet będzie pewny u mnie dopiero za rok bo kiedy jest okazja to pracuje i odkładam każdy pieniądz, na pewno na zakup samego samochodu z tego typu co wymieniłem wyżej będzie kasa.

Btw. nie oczekiwałem tego typu odpowiedzi na moje pytanie, oraz tym bardziej, że są tu bardziej wgłębieni w rajdy ludzie niżeli ja sam, myślałem po prostu, że znajdzie się ktoś, kto mi poradzi co do samego wyboru samochodu. Oraz nie zakładałem tematu tylko napisałem posta w raczej odpowiednim temacie :) Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Czempion45
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 29 lip 2012, 21:03

Re: Jakie Autko wybrać ??

Postprzez ccrallyteam1 » sobota, 4 sie 2012, 23:19

Po pierwsze jak się wyrażasz o Policji to nie myl ich nazwy bo to jest bardzo nie eleganckie. Po drugie chciałbym wiedzieć , gdzie się można ścigać od 15 lat na poważnie w naszym kraju trymabardziej w naszej Świdnicy. Po trzecie na ciepłowni zawsze można szaleć do woli , bo Policja nie widzi w trym nic złego ( upaliłem tam gdzieś ze 20 godzin jeżdżęnia w ciągu zimy co rok , oczywiście jak nie zwozili śniegu z naszych chodników na ten plac, bo oczywiście wiesz , że co rok tam zwożą śnieg :)) i kilka godzin co lato . Pisze posta tego tylko ostatni raz bo gadasz bzdety. Nie masz kasy nie masz prawa jazdy :D:D:D:D:D ale cgchesz kupić rajdofkę :D Co do widzenia pedałów ? :) ja staram się unikać ich oglądania. jesteś młody pierdzielnąłeś bzdury ( jest sobota był grill i opowieści rajdowe) i sobie coś zamarzyłęś i zamiast się przynać pieprzyś bzzdury . Żeby mieć dobrego seja ( klaatka, kubeł bilstein, silnik 1,1 około 75km skrzynia Agr. nie móię o szperze i bez homologacji wyposażenia ) to trzeba : sej : 3000 koła bil:900 zł silnik : od 4000 tys. itd itp. sam nie zrobisz bo jak widać nie masz pojęcia to i sej do kjs wyjdzie cię około 20 koła aby wygrywać . warto ? niestetyy nie jest fajna liga e-rajdy.pl możesz jeździć od razu wurcem i napieprzać co z lepsza kierowców amatorów w lidze wirtualnej ( będzie bezpieczniej ) dla ciebie
ccrallyteam1
 
Posty: 19
Dołączył(a): sobota, 5 lut 2011, 22:42
Lokalizacja: ŚWIDNICA

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości