rangi użytkowników

Dyskusja na ogólne tematy w kategorii "Motoryzacja"

Moderatorzy: SebaSTI, skateman

udziela się...

Postprzez grandmaster » środa, 15 sty 2003, 19:29

Zauważyłem coś bardzo ciekawego...odkąd zaistniał ranking użytkowników pojawiło się dużo więcej postów. Nie byłoby nic w tym złego jeśli użytkownicy niepisaliby moim zdaniem zbędnych postów zawierających max. 5 wyrazów i nie mających praktycznego uzasadnienia.
Wystarczy spojrzeć na ten temat i już można zauwarzyć, że paru "user'ów"
wysłało posty których temat jest taki sam jak wcześniejszych postów (jest to tak zwane: powielanie), a także posty które nic nie wnoszą swoją treścią. Nie chce być nie miły, ale wśród tych osób znalazły się takie które uważałem za rozsądne i takie które nie dadzą się ponieść "gorączce postowej" polegającej na pisaniu jak największej ilośći postów, po to tylko aby mieć "DUŻO". W każdym razie jak wszystko na świecie: taki ranking ma swoje + i -. Mam także cichą nadzieję, że pomysły o jakich myślą adminowie m.in. usówanie zbędnych postów, zostaną zrealizowane. Wydaje mi się także że ta "gorączka postowa" jest kr
ótkotrwałym zjawiskiem i niedługo część użytkowników się z niej wyleczy.

Życze szybkiego powrotu do zdrowia. :shock:
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza


Postprzez WAPNO » środa, 15 sty 2003, 19:33

No ja mam nadzieję, że o mnie nie mowiłeś. Staram się nie pisać bzdur. Ale na forum modelarskim mi się zdażyło napisać bardzo podobny post, a wszystko przez to że nie widać ostatniej strony i nie widziałem, że jush pisałem o tym :(. A co do Kozzego to pliss nie róbcie mu krzywdy. Jak ktoś go zna ten post i tak mu statystyki nie nabije dużo, bo dużo to on nie pisze :).
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez adam » środa, 15 sty 2003, 21:39

no rzeczywiscie w moim tempie pisania wiadomosci to jakias lepsza klase (a7,n4) osiagne niestety niepredko :wink:
Dytki the best!!!
Avatar użytkownika
adam
N1
 
Posty: 62
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 10:43
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez thompson40 » środa, 15 sty 2003, 21:39

siemka
sorka że wcześniej nie zmieniłem emblanta ale od prawie tygodnia (od soboty) nie mam kompa , jest w naprawie i teraz siedze u kumpla :)
pozdro
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez Wilu » środa, 15 sty 2003, 23:14

a co jeśli ktoś się czuje postowcem N grupowym...
żeby go tak na siłę do A grupy...
no niewiem
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez rav » czwartek, 16 sty 2003, 00:12

Wolałbym żeby rangi były liczone od długości pisanych waiadomości. Ja piszę długie komentarze i czuje się pokrzywdzony że nie mam nawet rangi N1
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Dobi » czwartek, 16 sty 2003, 00:16

Długie komentarze są za długie i nikt ich nie czyta. :lol: Żartuje oczywiście. Tego się nie da zrobic znaczy da ale to już by musiał jakiś kozak posiedzieć kilka dni i przerabiac kody tego forum - co chyba się nie opłaca...
Dobi
 

Postprzez kozzy » czwartek, 16 sty 2003, 17:40

Wapno: No to jest fakt, a raczej byl fakt, bo teraz bede pisał duzo wiecej bzdur :lol:
--
[: Michał Kośliński :]
Avatar użytkownika
kozzy
 
Posty: 25
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 14:41
Lokalizacja: warszafka

Postprzez żółtodziób » czwartek, 16 sty 2003, 18:09

zgadzam się z rav'em. Rangi powinnny być przyznawane od ilości znaków a nie od postów. Bardzo często ktoś napisze krótkie zdanko które nic nie wnosi do dyskusji, nawet jeśli jest sensowne, a liczone ma jak za cały post.

Poza tym na pozytywne zjawisko uważam zwiększenie liczby postów, byle tylko nie były mielenim ozorem po próżnicy.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez maciekd » czwartek, 16 sty 2003, 19:46

No ja wiem żółtodziób, że tobie pasowałoby liczenie znaków. :wink: Nie wiem chłopaki co się tak podniecacie, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie a trudno pisać 500 postów tylko po to, żeby uzyskać inną rangę przy nazwisku, to się szybko znudzi. Myśle, że przegięcia nam nie grożą, a nawet jeżeli, to komu to tak naprawdę szkodzi? Róbmy dalej swoje i nie oglądajmy się na innych. Inna rzecz, która mnie niepokoi to chęć wartościowania poszczególnych wypowiedzi. Kto ma prawo oceniać innych w jedyny słuszny sposób? Każdy z nas ma swoje własne opinie o innych użytkownikach forum i niech tak zostanie, do tego akurat mamy prawo. A może chodzi o to, żeby się w ten sposób dowartościować? Jakieś kompleksy...(?)
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez WAPNO » czwartek, 16 sty 2003, 19:56

W 100% popieram Maćka! :)
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Barski Adam » czwartek, 16 sty 2003, 20:05

Mam nadzieję, że to tylko żart. Ale mam kontrpropozycję: grupy lub klasy według najlepszych postów! Głosuje redakcja lub użytkownicy, albo oba te zacne grona w dowolnym układzie :?:
adam z krakowa
Barski Adam
 
Posty: 47
Dołączył(a): wtorek, 29 paź 2002, 13:14
Lokalizacja: Małopolska

Postprzez kozik » czwartek, 16 sty 2003, 20:17

No to nadam pierwszego posta......

Barski Adam napisał(a):(...) mam kontrpropozycję: grupy lub klasy według najlepszych postów! Głosuje redakcja lub użytkownicy, albo oba te zacne grona w dowolnym układzie :?:


To bardzo nieglupi pomysl, tym bardziej, ze to forum
powinno posiadac opcje "polls" czyli glosowania ...

Pozdrawiam!

Kozik
_________
kozik :)
kozik
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 15 sty 2003, 13:18
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Dobi » czwartek, 16 sty 2003, 20:23

Taka opcja z ankietami czy jak kto woli głosowaniami jest ale do założenia czegos takiego ma prawo tylko admin lub / i moderator - dobrze bo jakby każdy mogł założyc taki topic z ankietą to niezły burdel by był.
Dobi
 

Postprzez Tomisny » czwartek, 16 sty 2003, 20:35

Oj chlopaki, nie mieszajmy.
Tym wiecej roznego rodzaju regulacji i ograniczen, oraz tym wiecej uznaniowosci tym gorzej... Duuuzo gorzej.
Wszystko sie samo wyreguluje, a wy tak jak powiedziel maciekd martwcie sie tym zeby wasze posty byly madre...a wszystko bedzie ok.

Wolnosc!!!
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości