Subaru B11S

Dyskusja na ogólne tematy w kategorii "Motoryzacja"

Moderatorzy: SebaSTI, skateman

Postprzez żółtodziób » wtorek, 27 maja 2003, 00:24

ale linia, zwłaszcza w okolicach tylkoych bocznych okien i drzwi trąci w kombiakudotychczasowym Legacy, trzea przyznać że są wierni tej koncepcji od kiedy Legacy się pojawiło. Ale ładne auto, łanie wkomponowane dwie rury wydechowe... Impreza WRX STI 22B to to nie jest, ale jest zgrabny, elegancki, dynamiczny i na pewno będzie trwały i niezawodny. Żaden dojczwagen nie może się z nim równać...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz


Postprzez thompson40 » wtorek, 27 maja 2003, 00:30

!ADI! napisał(a):Jak dla mnie najładniejsza impreza to P2000WRC. Jak do tej pory nic jej nie przebiło!!


jeśli chodzi o wygląd samochodu rajdowego to w 100% się z tobą zgadzam. Impreza WRC '00 to piękny samochód. chwała Czopikowi i jego sponsorom, że możemy w tym roku podziwiać ten samochodzik na polskich odcinkach. aczkolwiek nowa Impreza też jest bardzo ładna, a nowa Legacy to już bardziej elegancki samochód, lecz nie pozbawiony dynamicznych akcentów :) jeśli chodzi o linię, to samochody Subaru są piękne. jeśli chodzi o resztą [silnik, układ jezdny, awaryjność] to nie wiem, ale na pewno nie jest źle :wink:
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez !ADI! » wtorek, 27 maja 2003, 01:03

Wydaje mi się, że Czopik ma 99/00.
A podobała Ci się następczyni tej imprezy? Chodzi mi o tą co zadebiutowała w Rajdzie Portugalii. Właśnie to jest p2000WRC.
Ale te ostatnie "stare imprezy" były ładne.
Ta nowa też mi się podoba ale wydaje mi się taka niedopasowana. Jakby każda część z innego modelu była ;).
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez thompson40 » wtorek, 27 maja 2003, 15:17

ogolnie to podoba mi się każda impreza. najbardziej te które były przed "okularnikiem". okularnik też bardzo mi się podoba, a najnowszy model '03 jest jakiś inny. na pewno za jakiś czas przyzwyczaję się do takiego widoku, ale narazie ten samochód jest dla mnie zbyt nowoczesny. impreza 99-02 to przepiękne samochody. ja nie rozróżniam wersji 99 i 00, różnice nie są dla mnie aż tak istotne. po prostu podobają mi się te samochody, są piękne.
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez TommiCrazy » wtorek, 27 maja 2003, 15:19

Ale nikt niewspomina op szufladach z 95 roku którą Colin zamiatał MŚ
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez thompson40 » wtorek, 27 maja 2003, 15:22

TommiCrazy napisał(a):Ale nikt niewspomina op szufladach z 95 roku którą Colin zamiatał MŚ


niestety za młody jestem , żeby wspominać tamte czasy :cry: , ale fakt, samochód bardzo fajny. widziałem go tylko na zdjęciach, ale mogę powiedzieć, że była to piękna rajdówka. przynajmniej dla mnie.
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez jonsi15 » wtorek, 3 cze 2003, 10:15

najpiękniejsza jest impreza 99 WRC 3drzwiowa szeroka i wielka płetwa z tyłu widziałem taką cywilną replike WRC ze wszystkimi porzeżniami itp itd piękna teraz wiem czego pragne :P
!!!!!rajdowcy wszystkich krajów łączcie się!!!!!
gg5227231 e-mail mahomet2@o2.pl
Avatar użytkownika
jonsi15
N2
 
Posty: 135
Dołączył(a): czwartek, 6 mar 2003, 13:54
Lokalizacja: Mysłakowice k.JeleniejGóry

Postprzez Max9 » wtorek, 3 cze 2003, 23:17

jonsi15 napisał(a):najpiękniejsza jest impreza 99 WRC 3drzwiowa szeroka i wielka płetwa z tyłu widziałem taką cywilną replike WRC ze wszystkimi porzeżniami itp itd piękna teraz wiem czego pragne :P


Ja bym na równi z tą Imprezą 99 WRC postawił Impreze 555 którą wygrywał Colin, a Hołek zdobył tytuł Mistrza Europy.
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez żółtodziób » środa, 4 cze 2003, 11:09

jeśli chodzi o cywilne repliki WRC to były to najbardziej wypasione fabrycznie cywilne Subaru. Model się nazywał WRX STI 22B, miał rozwiercony silnik do 2.2 litra pojemności. Moc podawana przez producenta wynosiła 280 KM, ale to ze względu na panujący w Japonii zakaz produkcji aut osobowych mocniejszych niż 280 KM, wtajemniczeni twierdzili że w rzeczywistosci było jeszcze 100 KM więcej. Faktycznie dopiero taka moc usprawiedliwiałaby nieziemskie przyspieszenie wynoszące nieco powyżej 4 sekund do 100 km/h. Zresztą bezsenowne byłoby rozwiercanie silnika gdyby moc miała pozostać na niezmienionym poziomie. Zewnętrznie wyglądała prawie identycznie jak WRC. Tak samo wyglądające błotniki, koła o średnicy17 cali z możliwością założenia 18stek, zderzaki i spoiler identyczny jak w WRC. Niestety, seria była limitowana, wyprodukowano tylko 399 sztuk tego modelu, a samo auto było dwa razy droższe niż podstawowy model WRX. Pozostałe cywilne ubaru Imprezy wyglądały już biednie, waskie błotniki, małe kółeczka, pod tym względem nowa Impreza bije je na łeb. W serii ma poszerzane błotniki i 17sto calowe koła. Teraz do WRX STI doszedł jeszcze spoiler podobny do tego w WRC spec 2002.

Jeśli chodzi o A grupową Imprezę 555 to w gruncie rzeczy wyglądała jak zwykła WRX. Ale wielu ludzi bardzo związanych jest emocjonalnie z tym wozem. To było pierwsze Subaru które wywalczyło tytuł mistrzowski, to było auto którym Holo zdobył tytuł Mistrza Europy. Trudno więc się dziwić że wszyscy ubóstwiają ten wóz.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Max9 » środa, 4 cze 2003, 15:29

żółtodziób napisał(a):Jeśli chodzi o A grupową Imprezę 555 to w gruncie rzeczy wyglądała jak zwykła WRX. Ale wielu ludzi bardzo związanych jest emocjonalnie z tym wozem. To było pierwsze Subaru które wywalczyło tytuł mistrzowski, to było auto którym Holo zdobył tytuł Mistrza Europy. Trudno więc się dziwić że wszyscy ubóstwiają ten wóz.


Żywa legenda
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez WRCfan » niedziela, 16 lis 2003, 17:28

Concept Subaru w gruncie rzeczy ładny tylko troche mało przypomina Subaru.Bardziej niz stylistyka podoba mi sie silnik/550 nm- tak jak w WRC-u!!!/
A nawiazujac do rozkminy która Imprezka najpiękniejsza to moim zdaniem P2000 była najpiękniejsza aczkolwiek najnowsze WRC'03 też mi się bardzo podoba,i szkoda ze Subaru nie produkuje wersji coupe/2d/ tej najnowszej wersji,to byłoby chyba najładniejsze WRC 8)
pozdro
PS. Czopik w tym sezonie zamiatał Imprezą WRC 99
-how fast are You in 1/4?
-all depends on how many corners I have to take in that 1/4 :twisted:
Avatar użytkownika
WRCfan
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 15:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez +RAFAŁ+ » piątek, 6 lut 2004, 23:52

Szukając zdjęc subaru imprezy sti wr1 natknąłem się na coś takiego:

Obrazek

Ktoś wie co to ma być? Mam nadzieje, ze to sie nigdy nie pojawi w produkcji. Ochyda
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez Kuba M. » sobota, 7 lut 2004, 17:35

Zajebista. Mnie się podoba. Być może to photoshop nowego estiaja?
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez stein911 » niedziela, 8 lut 2004, 11:51

Ble, te światła.....
Avatar użytkownika
stein911
A6
 
Posty: 1055
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 19:23
Lokalizacja: Aachen

Postprzez WRCfan » niedziela, 8 lut 2004, 11:56

o fuuu....brzydkie...powinni zamknac za kratki tego kto to zrobil 8)
mi sie nie podoba
-how fast are You in 1/4?
-all depends on how many corners I have to take in that 1/4 :twisted:
Avatar użytkownika
WRCfan
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 15:23
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość