Kia Sorento?

Dyskusja na ogólne tematy w kategorii "Motoryzacja"

Moderatorzy: SebaSTI, skateman

Kia Sorento?

Postprzez Zepter » piątek, 9 sty 2004, 00:06

Co sądzicie i wiecie o suvie Kia Sorento? Ja wiem o niej całkiem sporo ale może ktoś powoził tą furką i podzieli się ze mną wrażeniami :? .
Avatar użytkownika
Zepter
N3
 
Posty: 434
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 22:00
Lokalizacja: Węgrów


Postprzez Kuba M. » piątek, 9 sty 2004, 00:16

Warto wiedzieć, że w Polsce Kia praktycznie nie posiada sieci serwisowej, a ta która instnieje jest podobno tragiczna. W normalnym kraju Sorento może być atrakcyjnym cenowo konkurentem XC90, ML-a czy innych pseudo-terenówek, ale czy nie lepiej kupować normalne samochody, a nie takie hybrydowe wynaturzenia?
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Zepter » piątek, 9 sty 2004, 09:33

Sęk w tym, że zawsze chciałem mieć takie "coś", takie hybrydowe wynaturzenie. Napęd na cztery koła ( stały - pernamentny lub dołączany, rama, duże rozmiary, ciekawy wygląd, dość mocny silnik i spore możliwości terenowe to jest to co tygrysy lubią najbardziej :? .
Avatar użytkownika
Zepter
N3
 
Posty: 434
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 22:00
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez WRCfan » piątek, 9 sty 2004, 12:02

...a potem kłopoty z odsprzedażą,duża utrata wartosci...hmm...za taką kase to juz chyba bym wolał rozejrzec sie za czyms lekko używanym...
pozdrawiam
-how fast are You in 1/4?
-all depends on how many corners I have to take in that 1/4 :twisted:
Avatar użytkownika
WRCfan
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 15:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez golden » poniedziałek, 9 lut 2004, 20:56

powiem tak - bardzo ladna stylistyka i z zewnatrz robi wrazenie, ale za ta cene nie bedzie Volvo XC90 czy X5 :) tego nie da sie przeskoczyc - bardzo komfortowy, ale Volvo to nie bedzie hehe tyle co moge powiedziec po krotkiej pzejastrzce... za ta cene nie ma nic lepszego w podobnym stylu :!:
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kuba M. » poniedziałek, 23 lut 2004, 00:42

Mam dla was bardzo dobry, moim zdaniem, artykuł dotyczący SUVów, czyli bulwarowo-szpanerskich terenówek:
http://www.gladwell.com/2004/2004_01_12_a_suv.html

W pełni się zgadzam z tym co napisał autor tego tekstu. Ciężkie, wielkie, mało zwrotne z długą drogą hamowania.

Pozatym articel jest też warty przeczytania ze względu na opis bezpieczeństwa biernego i aktywnego, oraz o tym jak to wpływa na psychikę usera samochodu. Polecam.
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości