Napisali o rajdach

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Glaca » piątek, 19 lis 2004, 11:09

Avatar użytkownika
Glaca
N1
 
Posty: 56
Dołączył(a): poniedziałek, 30 cze 2003, 16:25
Lokalizacja: Myślenice


Postprzez rajdowa_kobitka » piątek, 26 lis 2004, 19:45

pewnie kilka osób czytało to:
"Najstarszą charakterystyką kierowcy, jaką udało mi się odnaleźć jest notka napisana przez Kornela Makuszyńskiego (polskiego literata okresu międzywojennego) "...dawno wiedziałem o tym, że umarli prędko jadą - po raz pierwszy jednak przekonałem się naocznie, że żywi jadą jeszcze prędzej. Ten wariat z gołą głową, Ripper ( Jan Ripper - sławny Polski kierowca wyścigowy i rajdowy jeżdżący w latach międzywojennych ) dognałby każdego upiora na pierwszym kilometrze. Rozumiem, że można gonić za szczęściem, za sławą, ba nawet za kobietą, gdyby się na świecie znalazła taka - co ucieka. Ale za własną śmiercią, to już wielka sztuka. Za wszystkie skarby tej ziemi! - więcej! za 150 złotych gotówką nie usiadłbym z Ripperem w jego maszynie, bo przede wszystkim to nie żadna maszyna, tylko prywatny dom wariatów na czterech kołach. Człowiek patrzy, oczy wytrzeszcza, w głowie mu się kręci. To stalowe bydlę huczy, drży, trzęsie się, jakby miało konwulsje, połyka drogę jak italczyk makaron, zatacza się na zakrętach jak pijany, oddycha piekłem i wali w przestrzeń jak pocisk". "

COŚ PIĘKNEGO :lol:
Avatar użytkownika
rajdowa_kobitka
N3
 
Posty: 263
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lut 2004, 18:50
Lokalizacja: Kraków/Jelenia Góra

Postprzez 106xsi » piątek, 26 lis 2004, 21:25

Czegoś takiego właśnie szukałem. Wielkie dzięki rajdowa kobitka! Jak ktoś ma takie rzeczy to niech to szybko pisze :P
Avatar użytkownika
106xsi
N3
 
Posty: 365
Dołączył(a): środa, 28 kwi 2004, 17:11
Lokalizacja: Kraków

Postprzez PawelRally » piątek, 26 lis 2004, 22:18

106xsi napisał(a):Czegoś takiego właśnie szukałem. Wielkie dzięki rajdowa kobitka! Jak ktoś ma takie rzeczy to niech to szybko pisze :P


Masz tu jest dużo tego czegos co rajdowa kobitka ci wysłała :arrow: http://www.autoklub.pl/news/shownews.php?id=6584
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez enka » sobota, 27 lis 2004, 18:08

enka
A5
 
Posty: 588
Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwi 2004, 18:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez *fly* » wtorek, 30 lis 2004, 17:33

w najnowszym numerze playboya Tomek Czopik uczy jak sportowo jezdzic samochodem! :D
Avatar użytkownika
*fly*
A5
 
Posty: 624
Dołączył(a): piątek, 17 paź 2003, 11:00
Lokalizacja: Żary-Kraków

Postprzez PawelRally » wtorek, 30 lis 2004, 17:41

*fly* napisał(a):w najnowszym numerze playboya Tomek Czopik uczy jak sportowo jezdzic samochodem! :D


*fly* może jakiś link przynajmniej zdjęcie okładki :mrgreen:
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez +RAFAŁ+ » wtorek, 30 lis 2004, 18:13

PawelRally napisał(a):*fly* może jakiś link przynajmniej zdjęcie okładki :mrgreen:


A masz 18 lat? ;)
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez PawelRally » wtorek, 30 lis 2004, 18:21

+RAFAŁ+ napisał(a):
PawelRally napisał(a):*fly* może jakiś link przynajmniej zdjęcie okładki :mrgreen:


A masz 18 lat? ;)


Buhehehe dobre :D Jasne że jestem pełnoletni inaczej bym się nie pytał, tak dla twojej wiedzy to mam nawet 19 :twisted:
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez PeterWRC » środa, 1 gru 2004, 21:24

Obejżałem ten program na TVP4 o sportach extremalnych z Tomkiem Kucharem , kuchar ogólnie spoko jak zawsze , ale miny to dobre robił a jak sie śmiał to oczy miał ja by coś sobie przypalił.

A i jeszcze coś 3 min. temu był Bar Vip i pokazywali testy Kubicy z Tomkiem. A pokazywali to dlatego że ten uczestnik ma za zadanie relacjonować rajd Barbórki Warszawskiej..

sorry , jusz drugi raz pomyliłem temat.
RWD...../ /---*---/ /......--->RWD <--- ! ! !
PeterWRC
N2
 
Posty: 175
Dołączył(a): piątek, 7 lis 2003, 17:42
Lokalizacja: WROCŁAW

Postprzez *fly* » czwartek, 2 gru 2004, 18:49

wlasnie natknolem sie na cos takiego w onecie (moze jak ktos sie ineresuje tez skokami (ja nie) to go to zainteresuje):

"Hannawald kierowcą wyścigowym.
Podczas gdy jego koledzy walczą w Pucharze Świata o cenne punkty, Sven Hannawald poświęca się swojej nowej namiętności: wyścigom samochodowym. Kilka dni temu zdał egzamin i otrzymał licencję kierowcy wyścigowego.
Wydaje się, że Sven przezwycięża załamanie, jakie niedawno przechodził. Publicznie mówi już o swoich problemach.

Sven Hannawald koncentruje się obecnie tylko na sobie. Psycholog zalecił mu robić to, co chce. A właśnie wyścigi samochodowe są jedną z wielkich pasji tego sportowca. Już latem 2003 roku Sven próbował swych sił w Formule 1.

Przed kilkoma dniami Sven otrzymał licencję kierowcy wyścigowego. Nieoficjalnie mówi się, że być może zwiąże swoją przyszłość z rajdami. Kwestia jego ewentualnej kariery w tym sporcie jest tak samo jednak otwarta jak w skokach narciarskich."
http://sport.onet.pl/1017889,wiadomosci.html[/u]
Avatar użytkownika
*fly*
A5
 
Posty: 624
Dołączył(a): piątek, 17 paź 2003, 11:00
Lokalizacja: Żary-Kraków

Postprzez JoannaXP » czwartek, 2 gru 2004, 22:29

ha ,a to ciekawe ,co jak co ,ale żeby Hani został kierowcą wyścigowym/rajdowym to sie nie spodziewałam :lol: Oby w przyszłości dobrze latał..na hopach ;)
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez rajdowa_kobitka » poniedziałek, 6 gru 2004, 16:14

w 48 nr Przekroju w artykule "Podwójne życie biznesmenów" przedstawiono m.in. Sołowowa :) Nie wiem czy tylko mi się wydaje, że w Przekroju co chwila "wciskają" jakiś fragment o rajdach... oby tak dalej to bedzie konkurencja dla WRC :D
Avatar użytkownika
rajdowa_kobitka
N3
 
Posty: 263
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lut 2004, 18:50
Lokalizacja: Kraków/Jelenia Góra

Postprzez Jucek » wtorek, 14 gru 2004, 22:43

"Gdy obsługiwał jego auto, Krzysztof Holowczyc został wicemistrzem Polski, a Leszek Kuzaj wyjezdził mistrzostwo kraju. Z Brunem Thiry zdobył w 2003r pierwsze miejsce w Europie, a Sebastienowi Loebowi pomógł teraz zapracowac na tytuł najlepszego na swiecie"

zeskanowalem wywiad z Legniczaninem Jackiem Szewerniakiem, facet wczesniej pracowal w Kronosie a teraz jest mechanikiem w citroen sport. Pierwszy raz o nim slysze :shock:

niech ktos udostepni miejsce na serwerze to podesle mailem i wszyscy sobie przeczytają, wywiad wazy 1,10MB.
GG 3389645
Jucek
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 24 sie 2003, 19:59
Lokalizacja: Legnica

Postprzez Glaca » wtorek, 14 gru 2004, 23:05

Jucek napisał(a):"Gdy obsługiwał jego auto, Krzysztof Holowczyc został wicemistrzem Polski, a Leszek Kuzaj wyjezdził mistrzostwo kraju. Z Brunem Thiry zdobył w 2003r pierwsze miejsce w Europie, a Sebastienowi Loebowi pomógł teraz zapracowac na tytuł najlepszego na swiecie"

zeskanowalem wywiad z Legniczaninem Jackiem Szewerniakiem, facet wczesniej pracowal w Kronosie a teraz jest mechanikiem w citroen sport. Pierwszy raz o nim slysze :shock:

niech ktos udostepni miejsce na serwerze to podesle mailem i wszyscy sobie przeczytają, wywiad wazy 1,10MB.

Był z nim wywiad przy okazji relacji z rajdu Antibes w"Oesie".Był to chyba drugi program po miesiecznej przerwie w emisji.Mówił że jest w aucie Thiryego odpowiedzialny za prawy przód(o ile sie niemyle)
Avatar użytkownika
Glaca
N1
 
Posty: 56
Dołączył(a): poniedziałek, 30 cze 2003, 16:25
Lokalizacja: Myślenice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 26 gości

cron