Rajdy w TV

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Re: Rajdy w TV

Postprzez woocasch » wtorek, 2 sie 2016, 09:25

Mad Max napisał(a):
woocasch napisał(a):Wiesz co mogę Ci doradzić jedną rzecz, wykup WRC+, 5 EUR to nie majątek a oglądasz wszystko kiedy chcesz i niemal gdzie chcesz :)
Z tego co kojarzę to potrzebna jest karta kredytowa której nie posiadam - poza tym wole zmusić się raz i to obejrzeć niż żeby mnie kusiło cały czas, a niestety ostatnio w moim życiu trochę się pozmieniało i nie chciałbym żeby kusiło mnie jeszcze bardziej :wink: i żebym zaniedbywał mojego małego smyka... no i żona jak widzi mnie siedzącego przed kompem w krainie rajdów to zaczyna się też w dziwny sposób przeobrażać :lol: najczęściej w Gwiazdę Śmieci i zaczynają się gwiezdne wojny... tak że wole nie mieć do tego dostępu :wink:

Mi przyjęło zwykłą kartę debetową z mbanku, co prawda jest wypukła, ale to nie jest kredytówka. Uwierz mi, wiem jak to jest jak się ma małego smyka, dlatego właśnie wolę WRC+, bo mogę sobie obejrzeć relacje kiedy chcę i mam akurat czas. Oprócz tego mam nc+ a nie CP, więc tak po prostu było najprościej :)
WRC+ ma też co jakiś czas promocyjne darmowe miesiące, więc przy okazji sobie przetestuj - niczym nie ryzykujesz :)
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Re: Rajdy w TV

Postprzez kostek45 » wtorek, 2 sie 2016, 10:21

trochę ryzyka tam jest, chyba ze czytasz wszystko dokładnie. mi się zdarzyło kupić promocję na dwa rajdy za bodajże 1€ za miesiąc.
wszystko spoko gdyby nie fakt, że za kolejne miesiące ściagali mi z karty atomatycznie po 5€. zorientowalem sie po pol roku. i nie korzystalem bo myślałem ze po miesiącu mi wygaslo. ;)
Avatar użytkownika
kostek45
A5
 
Posty: 823
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2010, 08:23
Lokalizacja: Świdnica

Re: Rajdy w TV

Postprzez Gąsior » niedziela, 9 paź 2016, 16:09

Z tego co widziałem w najbliższy wtorek o 22:30 u Kuby Wojewódzkiego gościem będzie Kajto. Zawsze to jakaś promocja rajdów.
Avatar użytkownika
Gąsior
N3
 
Posty: 353
Dołączył(a): środa, 14 lip 2004, 00:29
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Rajdy w TV

Postprzez Mad Max » środa, 12 paź 2016, 12:41

Gąsior napisał(a):Z tego co widziałem w najbliższy wtorek o 22:30 u Kuby Wojewódzkiego gościem będzie Kajto. Zawsze to jakaś promocja rajdów.
Zmusiłem się i obejrzałem część z Kajtem to powiem tylko że już wiem dlaczego omijam ten "program" szerokim łukiem, Kajto źle nie wypadł i dostosował się do formuły "tego czegoś" ale ogólnie to show to syf i jedno wielkie pajacowanie, może jak by drugim gościem był ktoś inny było by lepiej - kto nie oglądał ten nie ma czego żałować... na szczęście ERC Insaid poprawiło mi trochę humor :wink:
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rajdy w TV

Postprzez Banan » środa, 12 paź 2016, 21:37

Mad Max napisał(a):
Gąsior napisał(a):Z tego co widziałem w najbliższy wtorek o 22:30 u Kuby Wojewódzkiego gościem będzie Kajto. Zawsze to jakaś promocja rajdów.
Zmusiłem się i obejrzałem część z Kajtem to powiem tylko że już wiem dlaczego omijam ten "program" szerokim łukiem, Kajto źle nie wypadł i dostosował się do formuły "tego czegoś" ale ogólnie to show to syf i jedno wielkie pajacowanie, może jak by drugim gościem był ktoś inny było by lepiej - kto nie oglądał ten nie ma czego żałować... na szczęście ERC Insaid poprawiło mi trochę humor :wink:


Program sam w sobie jest dobry i ja na przykład z przyjemnością oglądam go co tydzień. Dużo zależy od zaproszonych gości, ale często można się pośmiać, a o to w nim chodzi. Być może odniosłeś wrażenie, że program to jedno wielkie pajacowanie przez Chylińską, którą według mnie pasowałaby w duecie z Popkiem, a nie z Kajtem. Źle nie było, ale Chylińska i Kajetanowicz to nie najlepsze połączenie.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Re: Rajdy w TV

Postprzez Mad Max » czwartek, 13 paź 2016, 09:57

Tak jak napisałem wcześniej Kajto wypadł jak to Kajto czyli normalnie, niczego na siłe, był po prostu sobą - choć pełnych wypowiedzi bez wpier*** się w zdanie można policzyć na palcach jednej ręki, sztuczne pajacowanie Chylińskiej drażniło mnie nie miłosiernie, ale najbardziej nie lubię tego programu za to że prowadzący za każdym razem rżnie największą gwiazdę. Ja pamiętam znakomicie programy z rajdowacami które prowadził np Wojciech Jagielski (na pewno była święta trójca Hołek Kuzi Kulig) i tam było to z sensem zrobione bo rozmowy były o wszystkim, łącznie z robieniem jaj i opowiadaniem śmiesznych anegdot i historii... jak to się mówi co kto lubi... chyba się starzeje... :wink:
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rajdy w TV

Postprzez wanderer » czwartek, 13 paź 2016, 14:38

Gąsior napisał(a):Z tego co widziałem w najbliższy wtorek o 22:30 u Kuby Wojewódzkiego gościem będzie Kajto. Zawsze to jakaś promocja rajdów.

No przepraszam, ale dzisiaj słowo promocja to chyba jedno z najbardziej wyświechtanych słów w Polsce. Wystarczyło obejrzeć zapowiedź tego odcinka, by stwierdzić, że tam nie będzie nic o rajdach, tylko zwykłe pajacowanie. Pewnie jest spora grupa ludzi, którzy lubią to oglądać, żeby się może trochę odmóżdżyć i stąd chyba wciąż duża popularność tego programu, osoby oraz pęd sponsorów do tego by zareklamować jego twarzą oranżadę, abonament i inne takie. Dla mnie to raczej dowód, że mentalnie trochę bliżej nam do Rosji niż do Zachodu i programów late-night show jak z Johnem Olivierem i innych, które mimo, że również są rozrywkowe, mają poza tym jakąś wartość.

Ale mam nadzieję, że KK przynajmniej trochę zapłacili za wątpliwą przyjemność uczestniczenia w tym cyrku. Ponoć TVN płaci każdemu gościowi 50 tysięcy za występ. :roll:
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Rajdy w TV

Postprzez Mic_123 » piątek, 14 paź 2016, 10:32

wanderer napisał(a): Ale mam nadzieję, że KK przynajmniej trochę zapłacili za wątpliwą przyjemność uczestniczenia w tym cyrku. Ponoć TVN płaci każdemu gościowi 50 tysięcy za występ. :roll:


Znajac zycie to jeszcze zespol musial doplacic zeby Go wzieli, moze i placa ale raczej tym pseudo gwiazdeczkom celebrytom itp ktorzy maja znany pyszczek.
Kajto niestety nie jest zbyt rozpoznawalny dalej niz poza srodowisko rajdowe. A szkoda.
W TV jedni zarabiaja krocie a inni dokladaja zeby tam nawet praktyki odbyc (niekiedy platne ale w odwrotna strone czyli przez tego co sie chce uczyc / praktykowac, bo przeciez nie przynosi dochodu firmie bo "nic nie umie"). :D
Mic_123
N3
 
Posty: 241
Dołączył(a): piątek, 12 kwi 2013, 15:07

Re: Rajdy w TV

Postprzez Marcin z Mtl » piątek, 14 paź 2016, 12:05

wanderer napisał(a):No przepraszam, ale dzisiaj słowo promocja to chyba jedno z najbardziej wyświechtanych słów w Polsce. Wystarczyło obejrzeć zapowiedź tego odcinka, by stwierdzić, że tam nie będzie nic o rajdach, tylko zwykłe pajacowanie.


Bo to nie jest program motoryzacyjny, tylko rozrywkowy. Jaki rodzaj ludzi go ogląda - szanujmy samych siebie i nie roztrząsajmy, bo każdy czasami lubi się odmóżdżyć. Wbrew pozorom rozmowy Wojewódzkiego z gośćmi są ciekawe, mimo cyrkowej otoczki. Gości zaprasza bardzo różnych, więc każdy znajdzie coś ciekawego, a w ostatnim sezonie było dużo sportowców-laureatów. Oglądalność (i opiniotwórczość, czasami na niekorzyść) ma wielką, zwłaszcza wśród młodzieży, więc tylko się cieszyć, że więcej ludzi do grona popularnych złotych medalistów dorzuci sobie jeszcze dwukrotnego, rajdowego Mistrza Europy.

Pięćdziesiąt tysi za odcinek... że też ludzie chcący uchodzić za poważnych łapią się na takie "michałki" :D
Rajdy na surowo - wpadnij, obejrzyj, powspominaj :)
https://www.youtube.com/playlist?list=PLhhfJHl8yZJdyxOSkcyCBqytamF3PJ2Eg
Avatar użytkownika
Marcin z Mtl
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 13:02
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rajdy w TV

Postprzez wanderer » piątek, 14 paź 2016, 18:01

Marcin z Mtl napisał(a):Pięćdziesiąt tysi za odcinek... że też ludzie chcący uchodzić za poważnych łapią się na takie "michałki" :D

Jeśli chodzi o te 50 tysięcy, ja tylko powtarzam to co inni plotą. :D
W każdym razie wątpię żeby Kajetanowicz musiał płacić za to, by się pokazać w tym programie, bo wielkiej reklamy sobie i sponsorowi raczej nie zrobił. Bo nie da się, jeśli nie można dojść do głosu, a pytania są idiotyczne.

Marcin z Mtl napisał(a):Bo to nie jest program motoryzacyjny, tylko rozrywkowy. Jaki rodzaj ludzi go ogląda - szanujmy samych siebie i nie roztrząsajmy, bo każdy czasami lubi się odmóżdżyć. Wbrew pozorom rozmowy Wojewódzkiego z gośćmi są ciekawe, mimo cyrkowej otoczki. Gości zaprasza bardzo różnych, więc każdy znajdzie coś ciekawego, a w ostatnim sezonie było dużo sportowców-laureatów.

Dobrze rozumiem, co to za program i do kogo jest skierowany. Chyba nikt lepiej tego nie spuentował jak tym wideo https://www.facebook.com/wojtko/videos/ ... 454912495/
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Rajdy w TV

Postprzez Marcin z Mtl » sobota, 22 paź 2016, 17:33

Z ponadtygodniowym opóźnieniem, ale właśnie obejrzałem. O wiele lepiej wypadł dodatek w player.pl, zapowiadany przez K. W., gdzie goście odpowiadali na pytania publiki. Jako że więcej dostała Chylińska, więc resztę tego dodatku Wojewódzki poświęcił rozmowie z Kajto i tu było więcej o rajdach. W głównym programie KK bywał często zagadywany przez tę panią co śpiewa, zresztą reszta szanownego Grona już to widziała. Podsumowując: całość, czyli odcinek + player.pl, pokazała gdzie tak naprawdę w masowej wyobraźni tym kraju są rajdy. Daleko za Chylińską, za "Mam talent" i nawet za lekkoatletyką, bo inni sportowcy, którzy pojawiali się tam ostatnimi czasy, mieli więcej uwagi. Jestem pewien, że gdyby na drugiego (pierwszego) gościa wybrali kogoś spokojniejszego, widzowie zapamiętaliby Kajto i jego dokonania o wiele lepiej.

wanderer napisał(a):Chyba nikt lepiej tego nie spuentował jak tym wideo https://www.facebook.com/wojtko/videos/ ... 454912495/


Skomentowałem to już wcześniej, że jedni i drudzy największą korzyść z tego mają, gdy się o nich mówi, ale dodatkowo zaciekawiło mnie dlaczego autor tego filmiku, chcąc ukazać poziom żartu, wybrał akurat fragment, gdzie Kajto żongluje :D
Rajdy na surowo - wpadnij, obejrzyj, powspominaj :)
https://www.youtube.com/playlist?list=PLhhfJHl8yZJdyxOSkcyCBqytamF3PJ2Eg
Avatar użytkownika
Marcin z Mtl
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 13:02
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rajdy w TV

Postprzez żółtodziób » sobota, 22 paź 2016, 21:48

Program KW... Nie, nie będę pisał co sobie o jego programie myślę, bo to nie ma nic do rzeczy i opinię zachowam dla siebie. Chciałbym tylko zauważyć, że ten program ma trzepać kapustę dla TVNu a i nic poza tym. Jeśli kogokolwiek promuje to prowadzącego. Zapraszani są wyłącznie tacy ludzie, którzy są mniej lub bardziej chwilowo na fali (choć zależy u kogo, bo biorąc pod uwagę kto rządzi teraz Lotosem to raczej nie zapunktował w ten sposobu swojego sponsora - chociaż może trzeba to czytać w taki sposób,że w Lotosie i tak ma pozamiatane - obym się mylił), tak jak ktoś napisał mają przyciągnąć przed ekran określonego widza w maksymalnej możliwej ilości. Jak nie ma kogo zapraszać to się jako "zapchajdziurę" zaprasza kogoś takiego jak Kajto i daje mu się piłeczki do powywijania nimi. Wyobraźcie sobie sytuację - ktoś włącza sobie TV, głównie dla beki tam widzi Kajta i pomyśli sobie - o!, chyba warto wybrać się na rajd! No prośba... Tak to nawet nie działa w podręcznikach dla akwizytorów. Potrzeby oczywiście we współczesnym marketingu się tworzy a nie jedynie zaspokaja istniejące, ale to nie jest proces prosty i krótki. Dopóki nie pojawią się w TV jakieś transmisje w atrakcyjnej formie to żadne takie numery nie pomogą, niezależnie od tego czy rozmowę będzie prowadził Kuba Wojewódzki, Wojciech Mann czy Ojciec Dyrektor i niezależnie od tego czy formułą programu będzie pajacowanie czy odmawianie różańca na antenie.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Rajdy w TV

Postprzez Marcin z Mtl » niedziela, 23 paź 2016, 12:46

Myślę, że jeśli ktoś wyżej napisał o promocji rajdów, to mógł dać się zwieść temu, że w programie był już (i to kilkakrotnie) Lewandowski, Krychowiak, dwóch piłkarzy Legii i kilku lekkoatletów ze złotymi medalami, i z tych odcinków można było czegoś ciekawego się o nich dowiedzieć. Fragment głównego odcinka z Kajto był faktycznie zapchajdziurą po Chylińskiej. W playerze nieco więcej, tylko ile osób to ogląda? Żeby ta dyscyplina była bardziej promowana, to decyzja musi zapaść wyżej i nie mam na myśli PZM.
Rajdy na surowo - wpadnij, obejrzyj, powspominaj :)
https://www.youtube.com/playlist?list=PLhhfJHl8yZJdyxOSkcyCBqytamF3PJ2Eg
Avatar użytkownika
Marcin z Mtl
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 13:02
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rajdy w TV

Postprzez żółtodziób » niedziela, 23 paź 2016, 19:57

Marcin, nie chciałem pisać tego tak brutalnie, ale każdy jeden talk show to zapchajdziura pomiędzy jednym a drugim blokiem reklamowym. KW mnie nie bulwersuje bo po prostu nie jest wyjątkiem ani in plus ani in minus. Owszem, ma swój specyficzny styl, który wywołuje kontrowersje, ale cel istnienia jego programu oraz "wartość edukacyjna" jest taka sama jak w każdym innym tego typu przypadku. To,że można się czegoś dowiedzieć - z "Życia na Gorąco" albo innej "Klaudii" również. Tyle,ze od takiej wiedzy nikt do tej pory nie stał się mądrzejszy w jakimkolwiek temacie, ani tym bardziej koneserem czegokolwiek. Nie zrozum mnie źle, ja nie chcę tutaj krytykować tego typu programów taka rozrywka też jest potrzebna ludziom , ale wiązanie jakichkolwiek oczekiwań w związku z udziałem Kajta albo jakiegokolwiek innego sportowca w takim programie to gruba przesada. Przypadkiem widziałem wcześniejsze programy z Giermaziakiem, Kuzajem i Hołowczycem. Pierwszego pytał o to czy to prawda co mu powiedział Kubica,że oni jeżdżą w pampersach, żeby mogli lać w gacie. Drugiego pytał czy gada przez telefon w czasie jazdy, o produkcję podrabianych dresów i takie tam. Hołowczyca o to o ile najwięcej przekroczył dozwoloną prędkość i o udział w reklamach chipsów. I takich właśnie pierdów można się dowiedzieć z tych programów i tego właśnie oczekuje większość widzów. Oni nigdy nie pojadą zobaczyć żadnego rajdu, ale będą się jarać historiami, jak to Kuzaj pisał SMSa prowadząc samochód. Podkreślam jeszcze raz - samej osoby KW i jego sposobu prowadzenia programu nie oceniam, raz, że nie chcę wkładać kija w mrowisko, a dwa to i tak nie ma nic do rzeczy. Chodzi jedynie o pokazanie jaki jest cel istnienia takich programów i w jaki sposób jest realizowany. Celem jest przyciągnięcie maksymalnej liczby ludzi przed telewizory, siłą rzeczy nie może być to więc zbyt wyszukana rozrywka, a sposobem realizacji jest zapraszanie mniej lub bardziej znanych ludzi i pitolenie o pierdołach. Nie oglądałem, ale obstawiam, że z Chylińską też nie gadał o historii heavy metalu, a z Lewandowskim nie nawijał o technice podkręcania piłki. Jak jest możliwość i jeśli jakaś Dioda Katoda jest chwilowo na topie to zaprasza się kogoś takiego w pierwszej kolejności. Kajta się zaprasza jak jest posucha i żadna pinda z pierwszych stron kolorowych gazet nie chce przyjść do programu. Nie ma się kompletnie czym jarać. Był Kajto u KW to był, pogadał sobie to pogadał, porzucał sobie piłeczkami - pewnie do paru osób w ogóle dotarło w ten sposób, że Polak jest Mistrzem Europy, aale kibiców na OSach od tego nie przybędzie.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Rajdy w TV

Postprzez Marcin z Mtl » poniedziałek, 24 paź 2016, 09:56

Spokojna głowa, mi chodzi o to samo :) Co prawda lubię ten program w celach czysto rozrywkowych, ale odcinkiem z Kajto byłem rozczarowany, mimo że nie spodziewałem się tematów stricte rajdowych.
Rajdy na surowo - wpadnij, obejrzyj, powspominaj :)
https://www.youtube.com/playlist?list=PLhhfJHl8yZJdyxOSkcyCBqytamF3PJ2Eg
Avatar użytkownika
Marcin z Mtl
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 13:02
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron