Korzanowski i Zębowicz R.I.P :`(

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez TommiCrazy » wtorek, 17 cze 2003, 08:40

Zdajecie sobie sprawe ze gdyby w takim wypadku zginoł ktoś cywilny , niedajboże dziecko to znalazła by się grupka ludzi która zaczeła by bojkotować rajdy i droga sądową doprowadziła by do zakazu organizowania rajdów na drogach publicznych ze wzgledu na niebezpieczenstwo?
został by nam sam RallyCross !!
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK


Postprzez !ADI! » wtorek, 17 cze 2003, 09:17

Skoro ekolodzy mogą przesunąć rajd bo gdzieś niedaleko są miejsca lęgowe, to dopiero gdyby właśnie coś cywilny ucierpiał, to niektóre partie nie dały by spokoju do czasu zniszczenia rajdów.

Ale może z drugiej strony dałoby to do myślenia organizatorom i samym zawodnikom. Może ktoś by zrozumiał, że coś jest nie tak.

Najgorsze jest to, że musiałoby ucierpieć wiele osób, żeby ktoś wreszcie coś zmienił.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez mad dog » wtorek, 17 cze 2003, 09:21

[quote="!ADI!"]mad dog to nie gadaj bzdur

I w tym miejscu zakonczylismy dyskusje
mad dog
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 8 cze 2003, 01:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez żółtodziób » wtorek, 17 cze 2003, 09:41

Lasse: ja odróżniam zwykłych zmarłych i zmarłych przestępców. Jeśli ktoś wtargnął do czyjegoś domu żeby go zabić i okraść ale trafił na groźne psy które jego zagryzły na śmierć to nikt się nad nim nie rozczula i wszyscy czują ulgęże jednego chwasta mniej. Tutaj według mnie różnica jest niewielka, jechali tak szybko że jak przywalili to się rozleciała klatka bezpieczeńswa, takiego dzwonu w życiu nie widziałem, nawet najbardziej salone akcje Colina Mc Rae kończyły się co najwyżej pogięciem klatki ale nie jej połamaniem! Na pewno wiedzieli że na drodze mogą znajdować się cywile, na pewno wiedzieli że w razie dzwonu zginą wszyscy. Mimo to celowo ryzykowali nie tylko swoje ale i cudze życie, dla mnie to przestępstwo i należy się za to potępienie, bo to skrajny przykład braku poszanowania życia i zdrowia innych ludzi, należy im się więc surowe potępienie, i fakt że nie żyją nie ma tu nic do rzeczy. Nie ma usprawiedliwienia dla tak bezgranicznego egoizmu.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez rallygirl » wtorek, 17 cze 2003, 13:48

ponosł kare za swoja ignorancje wobec wszyskich i wszystkiego! nie mowi sie zle o tych ktorzy juz odeszli ale tu nie trzeba nic komentowac - dobrze ze nie zabral ze soba jakichs przypadkowych ofiar! mial zbyt duze i chore ambicje i nikim i niczym sie nie przejmowal ! taki byl...
w piatek pogrzeb :(
"Kosmetyka samochodu nie ma dla mnie znaczenia. Jak długo koła kręcą się we właściwym kierunku, musimy próbować"
CMcR
Avatar użytkownika
rallygirl
N1
 
Posty: 81
Dołączył(a): sobota, 3 sie 2002, 15:35
Lokalizacja: bxl

Postprzez eSWu » środa, 18 cze 2003, 13:36

Pogrzeb PIOTRA ZEMBOWICZA odbędzie się w sobotę o godz. 12 na cmentarzu w Puszczykowie. Koledzy jak macie możliwość to przyjedźcie autem lub motorem!!!
Moje fotki lotnicze.

http://www.airliners.net/search/photo.search?pid=34090 moje airliners.net
http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=20927 moje jetphotos.net
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia

Postprzez aliencow » środa, 18 cze 2003, 13:50

A ja wiem tylko jedno... Od pierwszych chwil moi znajomi pomagali w akcij ratunkowej. Mieszkali w hotelu 400 metrów od miejsca wypadku. Następnego dnia jechali w tym rajdzie. Słyszeli krzyki kierowcy, a jeden z mioch znajomych zalewał kierowce gaśnicą. I nie mogli im pomóc... Bo żar bił taki od auta, że w odległości 3 metrów nie można było nic zrobić... Pilota z tego co wiem i tak by się nie uratowało, gdyż w momencie uderzenia przygniótł go wał napędowy... Smutne jest tylko to, że nie byli świadomi co robią trenując "cywilem" i to z taką prędkością... I mimo, że ich nie znałem... To przykro mi, że kolejni zawodnicy musieli od nas odejść...
aliencow
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 14 lis 2002, 22:40
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez TommiCrazy » środa, 18 cze 2003, 13:55

Przykro się patrzy na krzywde ludzką każdego człowieka , nawet tych za którymi się nieprzepada!! przynajmniej ja tak mam!! nieżycze nikomu żadnych tragedii
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez nhw220t » środa, 18 cze 2003, 14:52

Ale koszmar! Jak przeczytalem o tych krzykach kierowcy to chyba dopiero do mnie dotarło jaka to tragedia. Straszne nieszczęście. Żal mi tych ludzi. Mimo wszystko zgadzam się z Żółtodziobem. Sam bym się nieodważył tak mówić o zmarłych ale on ma racje.
Chłopaki sami sobie zgotowali ten los i dobrze, że nie ucierpiał na tym nikt przypadkowy.
WUY3902
Avatar użytkownika
nhw220t
N2
 
Posty: 105
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 22:30
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez !ADI! » poniedziałek, 30 cze 2003, 15:32

To oni jechali "cywilem"?
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez ZOWA » poniedziałek, 30 cze 2003, 16:49

NIE NIE ONI JECHALI TYM MISKIEM KTORYM MIELI STARTOWAC.DLATEGO NURTUJA NAS WSZYSTKICH TE PYTANIA
ZOWA
A6
 
Posty: 1110
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 13:12
Lokalizacja: Kraków GG1342916

Postprzez ZOWA » poniedziałek, 30 cze 2003, 16:52

PEWNIE ZMYLILY CIE TE ZDJECIA.ALE ONE SA ROBIONE PODCZAS FESTIWALOWEGO.A WKLEJLEM JE TU DLA PRZYPOMNIENIA I UPAMIETNIENIA ZALOGI
ZOWA
A6
 
Posty: 1110
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 13:12
Lokalizacja: Kraków GG1342916

Postprzez rallygirl » poniedziałek, 30 cze 2003, 22:41

to byl black diamond przerobiony na rajdowke
najgorszy i krytyczny dla mnie byl moment na pogrzebie jak odpalily wszystkie rajdowki i zaczeli trabic i w ogole...
mial w plucach sladowe ilosci dymu wiec nie meczyl sie dlugo w tej plonacej klatce :(
"Kosmetyka samochodu nie ma dla mnie znaczenia. Jak długo koła kręcą się we właściwym kierunku, musimy próbować"
CMcR
Avatar użytkownika
rallygirl
N1
 
Posty: 81
Dołączył(a): sobota, 3 sie 2002, 15:35
Lokalizacja: bxl

Postprzez !ADI! » poniedziałek, 30 cze 2003, 23:29

ZOWA zobacz kilka postów do góry, tam była mowa o "cywilu". I to mi się nie zgadzało, bo było głośno o tym, że to było auto gotowe do startu. Poprostu myślałem, że komuś coś się pomyliło, albo to taki haczyk na cudzysłowia.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości