Korzanowski i Zębowicz R.I.P :`(

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez pwrc » sobota, 14 cze 2003, 01:47

TommiCrazy napisał(a):takie chwile dają do myslenia kazdemu komu się marzy rajdowa jazda


zgadzam sie w 100%
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa


Postprzez Lasse » sobota, 14 cze 2003, 02:24

Rajdową Brać proszę o jedno. Odpuście sobie szczegóły - kto to widział, nie chciałby się dzielić szczegółami. Odeszli koledzy - których rodziny mogą przez przypadek to przeczytać. Zachowajcie się jak ludzie. Ja nie chciałbym roztrząsania okoliczności wypadku mojego syna.
LASSE
Avatar użytkownika
Lasse
N2
 
Posty: 142
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 00:07
Lokalizacja: daleka północ

Postprzez Sergiey » sobota, 14 cze 2003, 08:20

Szczere kondelencje dla wszystkich którym byli bliscy

Lasse: święte słowa
gg://1569993 Gadu-Gadu
---
Auto racing, bull fighting, and mountain climbing are the only real sports ... all others are games.
Ernest Hemingway
Avatar użytkownika
Sergiey
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:43
Lokalizacja: Kraków-Żory

Postprzez rallygirl » sobota, 14 cze 2003, 08:28

boze im nie mial kto pomoc o 21 na lesnej drodze jest pusto!!! :( nie moge przestac o tym myslec :...( to dla mnie koszmarny szok! w dodatku osierocil synka :( nie moge sie z tym pogodzic!
"Kosmetyka samochodu nie ma dla mnie znaczenia. Jak długo koła kręcą się we właściwym kierunku, musimy próbować"
CMcR
Avatar użytkownika
rallygirl
N1
 
Posty: 81
Dołączył(a): sobota, 3 sie 2002, 15:35
Lokalizacja: bxl

Postprzez marcin » sobota, 14 cze 2003, 08:41

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Zawsze bałem się że to się kiedyś stanie. Tym razem było to podwójnie głupie bo przecież mieli najlepszą fure w rajdzie i na pewno wygraliby rajd. Może wreszcie dotrze to do załóg że dokonując nielegalnego zapoznania może dojść do tragedii :evil: :!:
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez WAPNO » sobota, 14 cze 2003, 09:13

No co tu dużo mówić ;(
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez !ADI! » sobota, 14 cze 2003, 12:02

Takie rzeczy na serio dają do myślenia. Kierowcy muszą sobie wreszcie zdać sprawę, że i na nielegalnym zapoznaniu z trasą lub na nielegalnym shakedownie też można sobie lub innym zrobić krzywdę.

Nie chce się rozdrabniać i jak już ktoś wcześniej napisał, żeby dać temu spokój ale mam tylko jedno spostrzeżenie. Oni musieli bardzo szybko jechać, skoro zapaliła się rajdówka, a nie treningówka.

Może wreszcie, polscy kierowcy zrozumieją czym grożą takie nielegalne treningi.

R.I.P.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez TommiCrazy » sobota, 14 cze 2003, 12:41

Czy to był shakedow czy zapoznanie, to samo moze stać się na Oesie i publicznej drodze.

Kierowcy modlcie się zawsze do świetego Krzysztofa
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez WAPNO » sobota, 14 cze 2003, 13:12

Ale powiem wam jedno. Jak jest rajd to w TV cisza, a jak ktoś zginie z rajdowcó to trąbią w TV na lewo i prawo. To jest właśnie polska telewizja, szukają tylko afery :(.
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Konrad McRae » sobota, 14 cze 2003, 13:21

Nie chciałem komentować tej tragedii, ale za dużo pytań ciśnie się na usta.......

O tej godzinie (21) Leszka Korzanowskiego i Piotrka Zębowicza nie powinno być na tym oesie...podobno testowali zawieszenie, cholera nie mogli tego zrobić w innym miejscu :cry: ???To miejsce przynosi wyjątkowego pecha, na tym zakręcie przecież zginął Bubel.....
Wracając do samego zapoznania z trasą to obowiązują tam przepisy ruchu drogowego, nie wolno jechać odcinka pod prąd, miałem okazję być na takim zapoznaniu na Rajdzie Mazowieckim i co poniektórzy kierowcy mają to głęboko w d.......Jak ten Lancer musiał dopierdzielać skoro auto spłonęło i nie dało się uratować załogi??? Cholera jasna oni powinni w tej chwili jechać w tym rajdzie a nie oglądać go z góry...... :( . Co się jeszcze musi stać żebyśmy przestali czytać o takich tragediach??? Czy jak jakaś załoga zabiję siebie i pasażerów w przypadkowo przejeżdżającym aucie to coś się w końcu zacznie robić w tym kierunku??? Nie wiem już co mam o tym myśleć....jestem w szoku

Spoczywajcie chłopaki w pokoju.....
Avatar użytkownika
Konrad McRae
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 14 lis 2002, 09:31
Lokalizacja: Kraków

Postprzez rav » sobota, 14 cze 2003, 13:45

Bubel zginął w innym miejscu. Tamtego dzwona przeżył. Zachowujecie się jak telewizja. Przez wiele lat zawodnicy gineli w rajdach, a tu raz zdarzył się ten przypadek kiedy ktoś zginął na treningu. Myślicie że jak zabroni się nielegalnych treningów to nie będzie śmiertelnych wypadków? Jest wprost przeciwnie. Jeśli będzie można jechać trasę tylko 3 razy to młodzi kierowcy będą jeździć na 200% żeby dogonić bardziej doświadczonych. Jaki będzie efekt?...
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Rabarbar » sobota, 14 cze 2003, 13:58

rav: najpierw pomyśl co chcesz napisać, a dopiero potem pisz takie głupoty. A więc twoim zdaniem zawodnicy powinni trenować ile wlezie po publicznych drogach (gdzie nie tylko jeżdżą zawodnicy, ale normalni kierowcy) aby potem na rajdzie było bezpieczniej? Twoje rozumowanie jest chore. To co sie stało powinno być jednoznacznym sygnałem do walki z nielegalnymi treningami.
Rabarbar
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 12 lis 2002, 02:32

Postprzez micz » sobota, 14 cze 2003, 14:09

Napiszę tylko tyle,że jechali Lancerem z klatką.Rajdówką. OGLĄDAJCIE TVN24.Pokazują w wiadomościach
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez koval » sobota, 14 cze 2003, 14:57

Ciszej nad tą trumną Panowie - temat o nielegalnym zapoznaniu jest zalozony sam tam odosnie tego bede pisal ale tu powinna byc cisza i refleksja nad tymi ludzimi ktorzy jak my albo i bardziej kochali ten sport i za to zaplacili najwyzsza cene. :cry:


(rallygirl Twoj podpis gryzie sie z tym co chcesz powiedziec :roll: )
http://www.pwr.wroc.pl Obrazek
Avatar użytkownika
koval
N2
 
Posty: 158
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 03:45
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez senior_edmundo » sobota, 14 cze 2003, 15:45

pech i to jeszcze w 13 piątek, niedobrze.

W Rallycrossie tego nie ma, wypadki non-stop ale nic groźnego.
Zapraszam na MPRC
Avatar użytkownika
senior_edmundo
N2
 
Posty: 151
Dołączył(a): piątek, 31 sty 2003, 01:05
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron