Korzanowski i Zębowicz R.I.P :`(

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Korzanowski i Zębowicz R.I.P :`(

Postprzez Gustaw » piątek, 13 cze 2003, 22:12

Jestem po prostu zalamany, ja nie chce aby rajdowcy sie zabijali, to juz ktorys w ostatnim czasie, ja tego nie wytrzymam, to jest straszne, ludzkie ktorzy kochaja odchodza z tego swiata za to co robili. Ostatniim ich rajdem byl Festiwalowy i juz wiecej nie pojawia sie na odcinach specjalnych :cry:
Czekam na wiecej info na temat okolicznosci wypadku
:cry: :cry: :cry:
nieudalo sie zwalczyc nielegalnych zapoznan zanim doszlo do tragedi, ale czy wogule sie uda ? :evil:
Obrazek
Ostatnio edytowano piątek, 13 cze 2003, 23:01 przez Gustaw, łącznie edytowano 5 razy
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03


Postprzez Kubus » piątek, 13 cze 2003, 22:15

Ponoc wydarzyło sie to w czasie nielegalnego zapoznania.Jesli to prawda to dobrze ze nie zabili "cywilów".Zawsze gdy gina rajdowcy jest mi smutno.Tym razem również.Moze ten tragiczny wypadek troche da do myslenia ludzią którzy równiez biara udział w nielegalnym zapoznaniu z rajdem i ludziom którzy urzadzaja sobie rajdy po normalnych drogach...
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez tomas » piątek, 13 cze 2003, 22:16

w tym roku było już naprawdę za dużo takich informacji i kolejne bolą jeszcze bardziej :cry: naprawdę jest mi smutno :cry:
pzdr
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Schumi03 » piątek, 13 cze 2003, 22:20

Masz rację.Może taki wstrząs da do myślenia reszcie kierowców.Szkoda,że dopiero taka tragedia może skłonić do zastanowienia pozostałych... :-(
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumi03
N3
 
Posty: 363
Dołączył(a): środa, 28 maja 2003, 20:46
Lokalizacja: Lublin

Postprzez +RAFAŁ+ » piątek, 13 cze 2003, 22:27

Ten rok jest naprawdę pechowy. Co się dzieje? Dlaczego tak nagle ginie tylu rajdowców?

Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół...
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez Gustaw » piątek, 13 cze 2003, 22:29

a tu http://sport.wp.pl/wiadomosc.html?wid=1 ... y+motorowe pisze ze sploneli i testowali zawias
w mojej glowie rodzi sie wiele pytan bo szybko o tym nie zapomne ze odeszlo kolejnych dwoch rajdowcow, mam nadzieje ze wkrotce sie to wyjasni
co oni tam robili rajdowka o tej porze w przeddzien rajdu???
skoro jechali rajdowka to nie mieli na sobie ubran z nomexu???
jak bardzo trzeba wyjebac lancerem zeby sie nim zabic???
skoro to byl rajdowy lancer to czemu tak latwo sie zapalil???
przeciez sie z nikim nie sciagali, wiec czemu bylo az tak szybko ???
i wiele innych mysli :(
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez Maciek.J » piątek, 13 cze 2003, 22:39

Co się dzieje w tym roku....! Ciągle giną jacyś rajdowcy :cry: to już chyba koniec Polskich rajdów.... Wszelkie wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych Leszka i Piotrka :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
FLOKOWANIE - deski boczki itp oraz naprawa desek po wystrzale AIRBAG
SPAWANIE PLASTIKU - naprawa zderzaków itp

608362284 lub rs.wrc@interia.pl
Avatar użytkownika
Maciek.J
N3
 
Posty: 260
Dołączył(a): czwartek, 17 paź 2002, 19:16
Lokalizacja: Jelenia Góra tel.608362284

Postprzez rally_fan1 » piątek, 13 cze 2003, 22:46

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
wyrazy współczucia dla najbliższych


też nasuwają mi się podobne pytania jak Gustawowi:co robili tam wieczorem przed rajdem :?: czy urządzili sobie prywatny shakedown :?: czy było to na niezamkniętej na ten czas dla ruchu drodze :?: wynika,że ustawiali zawieszenie,a więc był to ich rajdowy samochód,a o ile mi wiadomo to chyba powinien mieć jakiś system gaśniczy...a co do kombinezonów-część naszych kierowców często wykazują pewne awersje do tego elementu bezpieczeństwa(jak im nie nakazują to nie używają),zwłaszcza jak jest ciepło-widziałem zdjęcia z testów Dytki z Mattiasem Kahle-niejeździli w kombinezonach...a sam widziałem jak na shakedownie tegorocznego Polskiego Frycz jeździł w dżinsach i koszulce...




:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Ostatnio edytowano sobota, 14 cze 2003, 08:48 przez rally_fan1, łącznie edytowano 6 razy
rally_fan1
N3
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 12:50

Postprzez koval » piątek, 13 cze 2003, 22:47

Gustaw u mnie rowniez rodza sie podobne pytania... Dlaczego skonczylo sie az tak tragicznie... :cry:

Cześć Ich pamięci

Wieczny odpoczynek racz Im dać panie :::.......
...:::: Niech spoczywają w pokoju

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

rajdy kocham je i nienawidze :!:
http://www.pwr.wroc.pl Obrazek
Avatar użytkownika
koval
N2
 
Posty: 158
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 03:45
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez +RAFAŁ+ » piątek, 13 cze 2003, 22:57

Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez rallygirl » piątek, 13 cze 2003, 22:58

:( na jego ambicje nie starczalo mu zdolnosci, taki juz byl, takiego go zapamietam [ ' ] [ ' ]
.....M. dzieki ze to nie ty z nim jechales....
powodzenia na niebianskich trasach
"Kosmetyka samochodu nie ma dla mnie znaczenia. Jak długo koła kręcą się we właściwym kierunku, musimy próbować"
CMcR
Avatar użytkownika
rallygirl
N1
 
Posty: 81
Dołączył(a): sobota, 3 sie 2002, 15:35
Lokalizacja: bxl

Postprzez WRC » piątek, 13 cze 2003, 22:58

to straszne !!! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Avatar użytkownika
WRC
N3
 
Posty: 311
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:47
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez :alfan: » piątek, 13 cze 2003, 23:46

Okropne :( :( :(
Nie wypominajmy niczego zmarłym nie wypada.Oni juz zapłacili.Jeśli juz macie jakieś uwagi kierujcie je raczej pod adresem innych kierowców czy ogólnie systemu.
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez golden » piątek, 13 cze 2003, 23:54

Ja mysle ze informacje wp.pl nie powinnismy traktowac do konca serio bo oni nie rozrozniaja rajodow od wyscigow

mnie wiadomo ze niestety bylo za szybko przywalili w drzewo byli rannii auto sie zapalilo i ... :( stalo sie to dokladnie o 21:00 - wiec duze prawdopodobienstwo ze byl to niegelalny/trening/zapoznanie - samochod byl cywilny... stalo sie to 1.5 km od mety oesu przed dziecmorowicami (tak podalo rallyonline) tam 15 lat temu wypadek mial Bublewicz - w tym samym miejscu - jechal wtedy mazda...

do poki nie bedzie oficjalnego komunikatu to te infa nie musza byc prawdziwe...

co tu duzo mowic - nielegalny trening trzeba tempic - ja sie dziwie jak kierowca jadacy najmocniejszym samochodem w stawce na tak krotkim rajdzie rangi PZM nie moze jechac na opis i tak dobrze znanych oesow i do maximow wykorzystuje czas na nielegalne.... :roll: :?: niewyobrazalne

przy okazji kormorana organizatorzy powinni wykopac z rajdu osoby przylapane na nielegalnycm - dyskwalifikujemy czolowke + gr. n i PP206 -i za 3-4 rajdy bylby spokoj jako tako
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TommiCrazy » sobota, 14 cze 2003, 00:44

takie chwile dają do myslenia kazdemu komu się marzy rajdowa jazda
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Następna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron