Motowizja Sport PL

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Motowizja Sport PL

Postprzez Kruk » piątek, 13 kwi 2018, 17:50

Wczoraj wystartował nowy magazyn Motowizja Sport PL. Zachęcam do dyskusji i wypowiadania się na temat zawartości i ogólnego wrażenia. Widziałem pierwszy odcinek, więc przedstawię swoje spostrzeżenia. Na plus odnotować można sam fakt, że znalazły się osoby, którym się chce produkować i przygotowywać taki program. Pora emisji ustalona na 21 też jest ok. Znaczy się, że można wyemitować tego typu program niekoniecznie w środku nocy :wink: . Z informacji dyrektora stacji zamieszczonej na autoklubie wynika, że mają też pojawić się podsumowania po każdej rundzie w programie RSMP Raport emitowane o godzinie 20 :shock: . To chyba pora największej oglądalności, tak przynajmniej mi się wydaje, że jest na kanałach ogólnotematycznych. W ramówce program ma niestety tylko niecałe 30 minut. Mnie najbardziej denerwuje i przeszkadza mi, że jest przerywany reklamami. W dodatku dwoma. Pierwsza jest już po pięciu minutach programu i trwa trzy minuty :evil: . Druga jest trochę później i trwa też chyba trzy minuty. Finalnie wychodzi, że faktycznie program trwa chyba niewiele ponad dwadzieścia minut. To zdecydowany minus. Materiał filmowy jest dobry. Jeśli dobrze zdążyłem przeczytać to odpowiada za jego przygotowanie między innymi pan Magiera, ten sam zdaje się co od RSMP.TV.

Może zagląda na nasze forum ktoś z decydentów albo ekipy przygotowującej i uwzględnią uwagi kibica tego sportu. Do powodzenia programu według mnie brakuje małych poprawek. Koniecznie wyeliminowałbym reklamy w trakcie emisji i skupiłbym się na jednej imprezie na odcinek programu poświęcając jej całe trzydzieści minut.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa


Re: Motowizja Sport PL

Postprzez Szeszkin » piątek, 13 kwi 2018, 21:53

Jak taki program wkroczy jeszcze w RallyCross(chyba już wkroczył) i SzuterCup,to będzie zajefajnie:)
To chyba są dyscypliny,które rozwijają się bardzo dynamicznie i warto coś pokazać odbiorcom poza netem...
Szeszkin
Szeszkin
N2
 
Posty: 107
Dołączył(a): środa, 20 lut 2008, 22:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Motowizja Sport PL

Postprzez Sherman » sobota, 14 kwi 2018, 07:53

Wkroczył do RX: https://www.youtube.com/watch?v=o-3GAWlqm7w

W niedzielę o 14 ma być półgodzinna relacja z 1 Rundy
Avatar użytkownika
Sherman
N3
 
Posty: 213
Dołączył(a): piątek, 20 lip 2012, 22:28

Re: Motowizja Sport PL

Postprzez Szeszkin » sobota, 14 kwi 2018, 13:46

Sherman napisał(a):Wkroczył do RX: https://www.youtube.com/watch?v=o-3GAWlqm7w

W niedzielę o 14 ma być półgodzinna relacja z 1 Rundy



No to jeszcze SzuterCup pozostał:)
Szeszkin
Szeszkin
N2
 
Posty: 107
Dołączył(a): środa, 20 lut 2008, 22:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Motowizja Sport PL

Postprzez HenriS12B » niedziela, 15 kwi 2018, 11:50

Kruk napisał(a):Może zagląda na nasze forum ktoś z decydentów albo ekipy przygotowującej i uwzględnią uwagi kibica tego sportu. Do powodzenia programu według mnie brakuje małych poprawek. Koniecznie wyeliminowałbym reklamy w trakcie emisji i skupiłbym się na jednej imprezie na odcinek programu poświęcając jej całe trzydzieści minut.
Nie żądaj od niepublicznego nadawcy, aby nie przerywał programu (niszowego na dodatek) reklamami... skąd oni mają brać środki na realizację takiej audycji? Płatne smsy od widzów? Jałmużna na wskazany na ekranie rachunek bankowy? Powinniśmy się cieszyć, że znajdują się chętni na wykupienie reklamy w trakcie tego programu.

A to czy program będzie dłuższy w przyszłości zależy głównie od nas - kibiców (słupki oglądalności).
Avatar użytkownika
HenriS12B
N2
 
Posty: 196
Dołączył(a): wtorek, 26 lut 2013, 10:37
Lokalizacja: na łuku za szczytem

Re: Motowizja Sport PL

Postprzez iceman150 » niedziela, 15 kwi 2018, 12:26

Ja niestety nie mam Motowizji :(
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26

Re: Motowizja Sport PL

Postprzez ujtik » niedziela, 15 kwi 2018, 16:32

iceman150 napisał(a):Ja niestety nie mam Motowizji :(

Na player.pl jest
ujtik
N1
 
Posty: 95
Dołączył(a): środa, 13 maja 2009, 20:34

Re: Motowizja Sport PL

Postprzez MariuszM » poniedziałek, 16 kwi 2018, 14:28

Kruk napisał(a):Wczoraj wystartował nowy magazyn Motowizja Sport PL. Zachęcam do dyskusji i wypowiadania się na temat zawartości i ogólnego wrażenia. Widziałem pierwszy odcinek, więc przedstawię swoje spostrzeżenia. Na plus odnotować można sam fakt, że znalazły się osoby, którym się chce produkować i przygotowywać taki program. Pora emisji ustalona na 21 też jest ok. Znaczy się, że można wyemitować tego typu program niekoniecznie w środku nocy :wink: . Z informacji dyrektora stacji zamieszczonej na autoklubie wynika, że mają też pojawić się podsumowania po każdej rundzie w programie RSMP Raport emitowane o godzinie 20 :shock: . To chyba pora największej oglądalności, tak przynajmniej mi się wydaje, że jest na kanałach ogólnotematycznych. W ramówce program ma niestety tylko niecałe 30 minut. Mnie najbardziej denerwuje i przeszkadza mi, że jest przerywany reklamami. W dodatku dwoma. Pierwsza jest już po pięciu minutach programu i trwa trzy minuty :evil: . Druga jest trochę później i trwa też chyba trzy minuty. Finalnie wychodzi, że faktycznie program trwa chyba niewiele ponad dwadzieścia minut. To zdecydowany minus. Materiał filmowy jest dobry. Jeśli dobrze zdążyłem przeczytać to odpowiada za jego przygotowanie między innymi pan Magiera, ten sam zdaje się co od RSMP.TV.

Może zagląda na nasze forum ktoś z decydentów albo ekipy przygotowującej i uwzględnią uwagi kibica tego sportu. Do powodzenia programu według mnie brakuje małych poprawek. Koniecznie wyeliminowałbym reklamy w trakcie emisji i skupiłbym się na jednej imprezie na odcinek programu poświęcając jej całe trzydzieści minut.


Ponieważ jestem wezwany do tablicy :) to już odpowiadam.

Jako Grupa Apm - nasza marka to rsmp.tv - jesteśmy odpowiedzialni za przygotowanie programu - 22 min. Program jest nadawany co dwa tygodnie - Motowizja zaplanowała wiele powtórek każdego odcinka - tak aby trafić do jak największej liczby Was widzów. Staramy się w naszych programach pokazać jak najwięcej różnych dziedzin motorsportu gdzie startują Polacy - trwają rozmowy nad poszerzaniem emitowanych przez nas treści.
Co do reklam - nie mamy na to wpływu kiedy są emitowane reklamy - to należy do decyzji Motowizji, kiedy idzie jaki blok. Jeżeli się tak często pokazują to znak, jak ważny jest dla stacji motorsport i chwała im za to - na tą chwilę nie ma w Polsce stacji która szłaby właśnie tą drogą. Po naszej stronie są tylko bezpośredni sponsorzy - w bloku przed i po, bez nich programu nie będzie, więc doceńcie te 30s :)

Od środy 25 kwietnia ruszamy z naszą koleją produkcją - relacjami z każdej rundy RSMP. Relacja będzie również 22 min. Możemy obiecać, że na pewno nie będzie tam tylko czołówki :)

pzdr
Mariusz Magiera
www.rsmp.tv
Avatar użytkownika
MariuszM
N3
 
Posty: 459
Dołączył(a): poniedziałek, 9 mar 2009, 18:35

Re: Motowizja Sport PL

Postprzez pawelll1987 » poniedziałek, 16 kwi 2018, 15:02

Będą dostępne online? Bo z motowizją jest ten problem, że jak ktoś nie ma TV, to musi wykupować jakieś pakiety po playerach itp.
pawelll1987
N2
 
Posty: 137
Dołączył(a): sobota, 11 lis 2017, 12:07

Re: Motowizja Sport PL

Postprzez MariuszM » poniedziałek, 16 kwi 2018, 16:22

Relacje z RSMP planujemy publikować na naszym kanale z opóźnieniem co do premiery telewizyjnej.
www.rsmp.tv
Avatar użytkownika
MariuszM
N3
 
Posty: 459
Dołączył(a): poniedziałek, 9 mar 2009, 18:35

Re: Motowizja Sport PL

Postprzez Kruk » poniedziałek, 16 kwi 2018, 18:41

Nie spodziewałem się odzewu i w dodatku tak szybkiego. Dziękuję za wyjaśnienia w imieniu kibiców. Skoro jest taka możliwość to doprecyzuje co miałem na myśli pisząc poprzednie spostrzeżenia :wink: .

MariuszM napisał(a):
Jako Grupa Apm - nasza marka to rsmp.tv - jesteśmy odpowiedzialni za przygotowanie programu - 22 min. Program jest nadawany co dwa tygodnie - Motowizja zaplanowała wiele powtórek każdego odcinka - tak aby trafić do jak największej liczby Was widzów. Staramy się w naszych programach pokazać jak najwięcej różnych dziedzin motorsportu gdzie startują Polacy - trwają rozmowy nad poszerzaniem emitowanych przez nas treści.


Fajnie, że jest choć tyle .... jeszcze fajniej było by gdyby odcinki trwały 30 minut relacji. Skoro program ma być co dwa tygodnie ... to może udało by się przeforsować zmianę formuły na taką, żeby jeden odcinek prezentował np. jeden rajd?

MariuszM napisał(a):Co do reklam - nie mamy na to wpływu kiedy są emitowane reklamy - to należy do decyzji Motowizji, kiedy idzie jaki blok. Jeżeli się tak często pokazują to znak, jak ważny jest dla stacji motorsport i chwała im za to - na tą chwilę nie ma w Polsce stacji która szłaby właśnie tą drogą. Po naszej stronie są tylko bezpośredni sponsorzy - w bloku przed i po, bez nich programu nie będzie, więc doceńcie te 30s :)


Rozumiem potrzebę reklam .... Dzięki Pana odpowiedzi wiem już, że decyzja należy do osoby odpowiedzialnej za to w Motowizji :? . .....chodziło mi jedynie o ich inną konstrukcję. Niech zamiast przerywania krótkiego programu przed nim i po nim będzie nawet 15 minut reklam w jednym bloku.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Motowizja Sport PL

Postprzez MariuszM » poniedziałek, 16 kwi 2018, 19:56

Wiem że polskiego motorsportu jak na lekarstwo w TV i dlatego chcemy w jednym programie pokazać ich różnorodność - mamy nadzieję, że wkrótce będą tu nie tylko rajdy, ale zagoszczą również wyścigi górskie czy płaskie. Walczymy!
www.rsmp.tv
Avatar użytkownika
MariuszM
N3
 
Posty: 459
Dołączył(a): poniedziałek, 9 mar 2009, 18:35

Re: Motowizja Sport PL

Postprzez ujtik » poniedziałek, 16 kwi 2018, 21:33

Ale na playerze jest za darmo beż żadnego logowania. Co prawda reklam też dużo ,ale obejrzeć można
https://player.pl/programy-online/motow ... E01,103284 tutaj pierwszy odcinek
ujtik
N1
 
Posty: 95
Dołączył(a): środa, 13 maja 2009, 20:34

Re: Motowizja Sport PL

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 16 kwi 2018, 22:01

Motowizji należą się wyrazy uznania... bo jakiś czas temu znalazłem w programie jakąś relację/magazyn o pierwszej rundzie TarmacMasters :shock: co wywołało u mnie sporo zdumienie i podziw.
Ogólnie na Motowizji jest bardzo dużo sportu motorowego - relacje i magazyny WRC, ERC, dużo NASCARów (ostatnio był program o sezonie 1992 - po prostu magia) teraz dochodzą nasze rodzime rozgrywki - ogólnie myślę że wchodzą w "niszę" jakiej nie wykorzystała konkurencja z TVN Turbo.
Motowizja Sport PL - powiem tle - dziś obejrzałem powtórkę gdzie była Valaska i powiem szczerze że bardzo przypomniało mi to czasy MotoWiadomości czyli programu który starsi kibice wspominają zawsze bardzo dobrze i z tęsknotą - jak na początek bardzo dużo pozytywnych odczuć, liczę że projekt się rozwinie czemu bardzo mocno kibicuję.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Motowizja Sport PL

Postprzez moto_angel » środa, 2 maja 2018, 07:24

W weekend oglądałem nowy program w Motowizji o nazwie "RSMP Raport" !!!
Polecam wszystkim którzy mogą tylko oglądać !!!
Jedyny minus że niektóre ujęcia powtarzają się z programem "Motowiza Sport PL"
Super że oba programy lecą po sobie :)
Oby tak dalej !!!
Wymienię się kartkami polskich zawodników oraz ogólnie rajdowymi z autografami lub bez :)
Avatar użytkownika
moto_angel
N3
 
Posty: 301
Dołączył(a): piątek, 23 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 18 gości

cron