Silnik do Gokarta pomoc

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Silnik do Gokarta pomoc

Postprzez oski8jaga » piątek, 28 lip 2017, 21:07

Witam
Mam duży problem z oszacowaniem ceny tego silnika, a zwłaszcza z opisem produktu, ponieważ chciałbym go sprzedać. Ten silnik posiadam od jakiegoś czasu, jest firmy Yamaha i wiem że był stosowany do gokartów. Prosiłbym o jakieś informacje na temat tego sprzętu , ile może kosztować ,gdzie i komu mógłbym go sprzedać. Pozdrawiam i załączam zdjęcia. :) Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
oski8jaga
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 26 lip 2017, 13:56


Re: Silnik do Gokarta pomoc

Postprzez Szeszkin » niedziela, 30 lip 2017, 18:30

To raczej silnik motocyklowy,bo Yanaha raczej nie bawiła się w karting...
Szukaj chętnych na Alletanio.pl.
Szeszkin
Szeszkin
N2
 
Posty: 107
Dołączył(a): środa, 20 lut 2008, 22:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Silnik do Gokarta pomoc

Postprzez moto_angel » wtorek, 1 sie 2017, 07:26

Z ciekawości nawet przeglądnąłem oferty silników yamahy na alledrogo i takiego nie znalazłem.
Moja rada, poszukaj w swojej okolicy komisów motocyklowych i wyślij mi te zdjęcia z ofertą sprzedaży, niech sami wycenią.
Jak dostaniesz kilka odpowiedzi to będziesz wiedział mniej więcej na czym stoisz.
Ja wyślę te fotki bo mojego znajomego z oceną jednostki i dam znać jak dostanę odpowiedź :)
Wymienię się kartkami polskich zawodników oraz ogólnie rajdowymi z autografami lub bez :)
Avatar użytkownika
moto_angel
N3
 
Posty: 301
Dołączył(a): piątek, 23 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Silnik do Gokarta pomoc

Postprzez pl80 » środa, 13 wrz 2017, 21:08

Szeszkin napisał(a):To raczej silnik motocyklowy,bo Yanaha raczej nie bawiła się w karting...
Szukaj chętnych na Alletanio.pl.


Nic bardziej mylnego, Yamaha mocno siedzi w kartingu, a to za sprawą uniwersalnego KT100: https://www.yamahamotorsports.com/kart- ... dels/kt100
Nie wiem jak jest z popularnością tego silnika w Europie (w Polsce nie widziałem), natomiast jest niezwykle popularny w USA.
pl80
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2013, 14:58


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości