RallyLegend San Marino

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez RallyMarco » poniedziałek, 23 paź 2017, 20:58

Byłem, widziałem.Coś niesamowitego. Faktycznie ogniem szło ok 50% aut co dało świetny show i myślę, że to bardzo dobry wynik patrząc na wiek co niektórych kierowców. Świetna organizacja, serwisy rozłożone na chodnikach. Włosi z fajkami przy B grupach ( taki stary świetny klimacik). Przy rondzie obok serwisu grupa kilkuset kibiców i obracające się na rondzie rajdówki w normalnym ruchu...tego się już nigdzie nie zobaczy. Swietnie ulokowany rajd, mega kompaktowy, w parku serwisowym było dosłownie wszystko ( symulatory gier rajdowych, dużo stoisk z gadzetami, nie zabrakło nawet całych skrzyń biegów, gaźników, zawiasów...szok. Bazar na serwisie). Taśmy rozlokowane bardzo mądrze, dojazd pod same oesy, B grupy, stare Wurce, maxi itd...miód dla oka i ucha. Dla mnie był to mega udany wypad i choć faktycznie nie wszyscy szli ogniem to patrząc np na zdechłe rsmp to u nas na 2 sezonach się człowiek nie naogląda tyle co tam na jednym RallyLegend ( u nas jak się skończą R 5-tki i parę szybkich driverów w ośkach to już kompletnie nie ma co oglądac...takie ot porównanie do Rallylegend na któym jest co oglądać od a do z). Kończąc wspomnę, że mieliśmy hotel przy samej plaży w Rimini ( wykąpalismy się w morzu- woda dosyć ciepła) dojazd 18km do bazy i oesów i Mocarnych aut na liście...czego chcieć więcej?! :D :D :D :D :shock: Ps. BĘDĘ TAM WRACAŁ!
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn


Re: RallyLegend San Marino

Postprzez trg_rally » poniedziałek, 23 paź 2017, 21:51

RallyMarco napisał(a):Byłem, widziałem.Coś niesamowitego. Faktycznie ogniem szło ok 50% aut co dało świetny show i myślę, że to bardzo dobry wynik patrząc na wiek co niektórych kierowców. Świetna organizacja, serwisy rozłożone na chodnikach. Włosi z fajkami przy B grupach ( taki stary świetny klimacik). Przy rondzie obok serwisu grupa kilkuset kibiców i obracające się na rondzie rajdówki w normalnym ruchu...tego się już nigdzie nie zobaczy. Swietnie ulokowany rajd, mega kompaktowy, w parku serwisowym było dosłownie wszystko ( symulatory gier rajdowych, dużo stoisk z gadzetami, nie zabrakło nawet całych skrzyń biegów, gaźników, zawiasów...szok. Bazar na serwisie). Taśmy rozlokowane bardzo mądrze, dojazd pod same oesy, B grupy, stare Wurce, maxi itd...miód dla oka i ucha. Dla mnie był to mega udany wypad i choć faktycznie nie wszyscy szli ogniem to patrząc np na zdechłe rsmp to u nas na 2 sezonach się człowiek nie naogląda tyle co tam na jednym RallyLegend ( u nas jak się skończą R 5-tki i parę szybkich driverów w ośkach to już kompletnie nie ma co oglądac...takie ot porównanie do Rallylegend na któym jest co oglądać od a do z). Kończąc wspomnę, że mieliśmy hotel przy samej plaży w Rimini ( wykąpalismy się w morzu- woda dosyć ciepła) dojazd 18km do bazy i oesów i Mocarnych aut na liście...czego chcieć więcej?! :D :D :D :D :shock: Ps. BĘDĘ TAM WRACAŁ!


Kolega chyba wyczerpał temat :D

Przeżycie niesamowite, polecam każdemu :)
trg_rally
 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 6 gru 2015, 23:13

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez RallyMarco » poniedziałek, 23 paź 2017, 22:50

A jednak o czymś zapomniałem...szkoda że "Colin" :lol: nie założył szutrówek tylko chyba napalał się na czas, choć nie szło ani na czas ani bokami ( wiem awarie, urwane półosie, sworznie itp. Dlaczego? Widziałem urwanie sworznia (zero ogarnięcia sprzętu) ...nie szło dosłownie nic. Zayebiste porównanie jak siedział w R5 a w mocnym Audi...kierowcy z dawnych lat ogarniający te auta to KOSMICI:) ukłony i szacunek dla nich. Dzisiejsi miszczowie mają 100x łatwiej. Dobrej nocy
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez Faster » wtorek, 24 paź 2017, 10:05

Yrtat napisał(a):
Taurus napisał(a):Rozmawiałem że znajomymi którzy wrócili z rajdu. Twierdza że pod względem sportowym to lipa na Maxa. 10 załóg szło ogniem a reszta to turyści...

Byczku, jest sporo filmików z tej imprezy np ten https://www.youtube.com/watch?v=cVZUtX7-rmA
Czy oni czasem nie byli na fi w usa? ;> tutaj co sekunda są super akcje. Może niech się lepiej Mariusz wypowie


Każdy jeździ na rajdy z innymi priorytetami, może Twoi znajomi pomylili RallyLegend z Walią gdzie idą na bombie, tutaj może faktycznie połowa się wiezie ale jadąc samochodem za cztery bańki trudno jechać na bombie, sporo zależy też od miejscówek! Może wzięli przykład z innymi rajdów i szukali spadań lub szybkich partii i może byli zdziwieni :lol: , tutaj ludzie nastawieni na widowisko i mega show i też wybieram się za każdym razem na grube patelnie bo to jedyny rajd na którym warto, Marek już sporo napisał powyżej, z mojej strony jedynie czego mogę się doczepić to parada gwiazd w Niedzielę, zapowiadano ich start więc każdy myślał (ja również) że będą szli o życie a oni sobie korowód jak na dożynkach urządzili, trudno! Byłem trzeci raz i za każdym razem czuję ten klimat i atmosferę której niema w żadnym innym miejscu, czasami nie liczą się tylko względy sportowe ale też cała inna otoczka, trzeba zrozumieć że nie każdemu dogodzi, krytycy się znajdą ale ja jednak odliczam już dni do kolejnej edycji, dziękuję mojej ekipie za super atmosferę i wszystkim osobom spotykanych na odcinkach, tylu Polaków to tam jeszcze nie było! Mam nadzieję, że RL stanie się coraz bardziej oblegane przez naszych. Pozdr
Faster
N3
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2014, 16:39

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez Mad Max » wtorek, 24 paź 2017, 15:27

Faster napisał(a):...tylu Polaków to tam jeszcze nie było! Mam nadzieję, że RL stanie się coraz bardziej oblegane przez naszych. Pozdr
Z tytm ostatnim życzeniem to bym uważał o co prosisz :wink: bo z naszymi rodakami różnie bywa.
Co do reszty Twojej wypowiedzi to pomimo że nie byłem to uważam że masz racje, RL to bardziej festiwal motorsportowy niż prawdziwy rajd - jak ktoś chce jechać po walory estetyczne klimat itp. to powinien wybrać RL - jak walory sportowe i speed to WRC
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez Faster » wtorek, 24 paź 2017, 16:10

MadMax jest jeszcze takie coś jak sentyment do tych samochodów, jak ktoś wychował się na rajdach początkiem lat '90 to patrząc na te samochody myślisz sobie.... ja je k...wa kocham, nawet nie wiem kto wygrywa, jakie są wyniki bo zapominam o tym , do tego dochodzi klimat, atmosfera i Ci ludzie którzy tam tym żyją, RallyLegend ma coś w sobie, to nie WRC.
Faster
N3
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2014, 16:39

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez MariuszM » wtorek, 24 paź 2017, 20:49

Rally Legend - Rajdowa Mekka - raz w życiu trzeba tam być ...
https://youtu.be/Ndrrx0ZHEj0
www.rsmp.tv
Avatar użytkownika
MariuszM
N3
 
Posty: 459
Dołączył(a): poniedziałek, 9 mar 2009, 18:35

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez Taurus » wtorek, 24 paź 2017, 21:24

Byli i na patelniach i na szybkich zakrętach. Podobno w zeszłym roku więcej było kierowców którzy mocno naciskał gaz. Nieistotne...
Colin przed rajdem mówił że jedzie w klasie LEGEND bez pomiaru czasu. Z tego co widziałem po filmach to słabo mu szło. Zresztą była pompa z niego po tym jak na fb napisał że jedzie audi s2. Wiadomo że w taka furę trzeba się wjeździć no i to nie było jego auto. I tanie pewnie też nie jest . No i może nikt nie wpadł na pomysł żeby szutry założyć. Pan klausner też miał sporo błędów na tym rajdzie. Dlatego jak tu ktoś napisał szacun dla tych drajwerow z czasów sprzed aktywnych dyfrów i zawiasów za 50 000 ojro.
Ja jadę w przyszłym roku. Z moim tatą bo niechcący zobaczył co oglądam i już mi kazał bilety kupować :)
Taurus
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): sobota, 6 lut 2016, 15:23

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez trebor » sobota, 28 paź 2017, 05:31

Cudne filmy! Chmielu mógłby poogladac, jak RWD sie należy zaprezentować :D
trebor
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 7 sie 2016, 17:02
Lokalizacja: Radom

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez Motulski » sobota, 28 paź 2017, 13:02

Najlepsza impra na świecie :) Cenię bardziej niż rundy WRC :) Rok temu pojechałem i wiem, że będę już tam zawsze :) Właśnie w takich rajdach i autach się zakochałem :)
My się bawiliśmy tak :) :

https://www.youtube.com/watch?v=-vsB4aeQK1I
http://oesrecords.pl/rajdy/
Avatar użytkownika
Motulski
A5
 
Posty: 989
Dołączył(a): sobota, 29 mar 2008, 17:17
Lokalizacja: Głuszyca/Walim

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez junior44 » niedziela, 29 paź 2017, 22:26

Ja również POLECAM !
Nie ma co porównywać do rundy WRC bo mega prędkosci tam nie ma ale jest bardzo widowiskowo.
Trasy rajdu same kręte nawroty, zakrety. Historyczne fury których raczej juz nigdzie sie nie spotyka.
Fakt że moze 1/3 stawki szła jak trzeba ale reszte tez dobrze sie oglądało.
Szczegolnie edycja z tego roku była wyjatkowa gdzie mozna było spotkać mistrzów świata szkoda że niestety tylko w niedziele.
Łatwy dojazd do OS, tanie noclegi w Rimini i pogoda o której w polsce w tym terminie można juz pomarzyć.
Przynajmniej raz w życiu trzeba tam być !
Avatar użytkownika
junior44
N2
 
Posty: 150
Dołączył(a): środa, 14 sty 2009, 22:33
Lokalizacja: K-Z

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez Faster » poniedziałek, 4 gru 2017, 21:56

No to mamy termin RallyLegend San Marino 2018 :wink: organizator poinformował, że pracuje już nad nową edycją, termin to 11-14. 10.2018!

https://www.facebook.com/officialrallylegend/
Faster
N3
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2014, 16:39

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez The Prisoner » poniedziałek, 19 mar 2018, 12:53

Ma ktoś doświadczenie, jak na tle RallyLegend wypada Eifel Rallye Festival?

Chcemy w tym roku pojechać właśnie do Daun na ERF 2018, na którym ma być Pikes Peak Special. W związku z tym kilka pytań:
1. Jak sprawa ze spaniem w namiocie? Są wyznaczone strefy, czy trzeba szukać normalnych pól campingowych?
2. Miejscówki - ciężko znaleźć ciekawe miejsca? Jest możliwość przemieszczania się po odcinku/odcinkach?
3. Jaka jest frekwencja na tym wydarzeniu? Wokół tras tłoczno, czy raczej luźno?

Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
The Prisoner
N2
 
Posty: 181
Dołączył(a): czwartek, 2 maja 2013, 13:17
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez Faster » czwartek, 21 cze 2018, 17:17

Program RallyLegend San Marino 2018.

https://drive.google.com/file/d/1BNn0Kl ... p=drivesdk
Faster
N3
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2014, 16:39

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez andrew88 » środa, 8 sie 2018, 20:22

Craig Breen ma pojawić się w C4 WRC.
https://pl-pl.facebook.com/citroenracin ... 57/?type=3
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron