Starty Kubicy w Wyścigach

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Starty Kubicy w Wyścigach

Postprzez Jersey » środa, 16 mar 2016, 10:43

Zaczynam nowy wątek, ponieważ nie wiemy jeszcze jakie plany na przysłość ma Robert, może będą to rajdy może wyścigi? Ale na dzień dzisiejszy wiemy, że zaczynają się testy na torze w Mugello. Co o sądzicie o powrocie Roberta do serii wyścigowych? Czy ten start będzie początkiem czegoś większego?
A tym czasem od Roberta :)
https://www.facebook.com/KubicaOfficial ... 5540779774
Avatar użytkownika
Jersey
N1
 
Posty: 80
Dołączył(a): poniedziałek, 28 maja 2007, 17:28
Lokalizacja: z Disneylandu


Re: Starty Kubicy w Wyścigach

Postprzez Mad Max » środa, 16 mar 2016, 10:50

To koniecznie trzeba zakładać nowy temat ?? nie można było poprosić moderatorów żeby istniejący dotyczący Roberta zmienić po prostu na Robert Kubica ??
Jak zacznie startować w łodziach motorowych albo kolarstwie to też do każdej dyscypliny będzie nowy temat. Poza tym temat założony jest w złym dziale.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Starty Kubicy w Wyścigach

Postprzez ZbyszekChaosu » środa, 16 mar 2016, 12:39

http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Starty Kubicy w Wyścigach

Postprzez DonCorrado » środa, 16 mar 2016, 20:58

Mad Max napisał(a):To koniecznie trzeba zakładać nowy temat ?? nie można było poprosić moderatorów żeby istniejący dotyczący Roberta zmienić po prostu na Robert Kubica ??
Jak zacznie startować w łodziach motorowych albo kolarstwie to też do każdej dyscypliny będzie nowy temat. Poza tym temat założony jest w złym dziale.


Rozpłacz sie, zapewne NOWY wątek będzie kosztował 10 000 zł właścicieli tego forum bo obecny serwer nie uciągnie takiego obciążenia postami jakie będzie w tym nowym temacie.
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Starty Kubicy w Wyścigach

Postprzez Mad Max » środa, 16 mar 2016, 22:09

DonCorrado napisał(a):Rozpłacz sie, zapewne NOWY wątek będzie kosztował 10 000 zł właścicieli tego forum bo obecny serwer nie uciągnie takiego obciążenia postami jakie będzie w tym nowym temacie.
Tak jak Ty się rozpłakałeś jak się okazało że Twój idol będzie miał przerwę od rajdowania ?? No właśnie się rozpłakałem... ze śmiechu... :lol: :roll: w sumie nie pomyślałem że taka będzie reakcja... a to była tylko techniczna uwaga dotycząca samego tematu, ale jak widać niektórzy są przewrażliwieni na teamt wszystkiego co dotyczy RK.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Starty Kubicy w Wyścigach

Postprzez mihu123 » środa, 16 mar 2016, 22:45

a to była tylko techniczna uwaga dotycząca samego tematu, ale jak widać niektórzy są przewrażliwieni na teamt wszystkiego co dotyczy RK.

Przecież na tym forum jest jeden wielki syf. Wystarczy wejść w ten dział lub ten niżej, by się o tym przekonać. Jakoś nikt sobie z tego nic nie robi, więc nie mam pojęcia po co te uwagi.
mihu123
N1
 
Posty: 86
Dołączył(a): czwartek, 14 sie 2014, 21:15

Re: Starty Kubicy w Wyścigach

Postprzez DonCorrado » czwartek, 17 mar 2016, 00:25

Mad Max napisał(a):
DonCorrado napisał(a):Rozpłacz sie, zapewne NOWY wątek będzie kosztował 10 000 zł właścicieli tego forum bo obecny serwer nie uciągnie takiego obciążenia postami jakie będzie w tym nowym temacie.
Tak jak Ty się rozpłakałeś jak się okazało że Twój idol będzie miał przerwę od rajdowania ?? No właśnie się rozpłakałem... ze śmiechu... :lol: :roll: w sumie nie pomyślałem że taka będzie reakcja... a to była tylko techniczna uwaga dotycząca samego tematu, ale jak widać niektórzy są przewrażliwieni na teamt wszystkiego co dotyczy RK.


Szczerze powiedziawszy nie pomyślałem nawet przez chwile o RK, jak widać jednak moja uwaga Cię ukłuła, możesz sobie przestawiać psa w domu z kąta w kąt, ale innym, choćby na forum nie uprzykrzaj życia, co Ci to da, że temat będzie tu, czy gdzieś indziej? No napisz co Ci to da? Większy burdel zrobiłeś swoim wpisem, idź przypilnuj w sklepie, czy ludzie koszyki odnoszą do wejścia czy zostawiają przy kasie i zwracaj im uwage.


Przepraszam moderatorów, że niestety nadszarpnąłem ich cenny czas, ale ktoś chciał to zrobić wczesniej wg mnie. :roll:
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Starty Kubicy w Wyścigach

Postprzez żółtodziób » czwartek, 17 mar 2016, 00:39

Ponieważ nie umiecie się zachować inaczej niż jak dzieci zamykam ten wątek. Powtórzycie taki numer to polecą kary, w obie strony.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 74 gości