Zimowy Rajd Zdrojowy 2016 - Memoriał Mariana Bublewicza

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Zimowy Rajd Zdrojowy 2016 - Memoriał Mariana Bublewicza

Postprzez szpocik23 » wtorek, 23 lut 2016, 22:30

Jakoś nie znalazłem wątku dotyczącego imprezy rozegranej w ostatni weekend w Lądku Zdrój, nic na temat Zimowego Rajdu Zdrojowego 2016 - Memoriał Mariana Bublewicza, a szkoda....:(
Impreza super, frekwencja jak za dawnych lat, w latach świetności RSMP, choć i z pewnością była by większa, gdyby nie działanie "leśnych dziadków", którzy nie mogą zrozumieć, że jak coś jest nie pod patronatem PZM-(ł)ota to tez jest dobre, jeśli nie lepsze.....
A swoją drogą to ciekawe jak nieomylny i wszechwładny PZM-(ł)ot upamiętnił kolejną rocznicę śmierci Mistrza????
Na szczęście nie byłą to ostatnia impreza organizowana przez Kotlinę Rajdową oraz Bielawską Grupę Motosport, dlatego zapraszam wszystkich chętnych do śledzenia informacji o następnych rajdach organizowanych przez ekipy z Lądka Zdrój oraz Bielawy na www.rajdowakotlina.pl oraz bgmsport.pl
szpocik23
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 11 kwi 2011, 10:50
Lokalizacja: DDZ


Re: Zimowy Rajd Zdrojowy 2016 - Memoriał Mariana Bublewicza

Postprzez andrew88 » środa, 24 lut 2016, 09:46

Było ciekawie :) akcji więcej niż podczas niejednego rajdu RSMP :D
Szacunek dla organizatorów za wykorzystanie aż dwóch oesów w pętli, typowo rajdową trasę (a nie jakąś "pachołkolandię") i zapanowanie nad wszystkim.
Szkoda tylko, że Dudziński nie przejechał ani jednego oesu (ponoć awaria dyferencjału). Słyszałem, że Virnikowi zagrozili odebraniem licencji gdyby wystartował.
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: Zimowy Rajd Zdrojowy 2016 - Memoriał Mariana Bublewicza

Postprzez posejdon » środa, 24 lut 2016, 13:01

andrew88 napisał(a):Słyszałem, że Virnikowi zagrozili odebraniem licencji gdyby wystartował.

Przecież w regulaminie jest (było?) napisane, że zawodnik z licencją PZM nie może stratować w imprezach bez wizy naszego wspaniałego zwionsku.
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 26 gości

cron