Trenuj i wywalcz start w sezonie 2017 w Pucharze Polski

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Trenuj i wywalcz start w sezonie 2017 w Pucharze Polski

Postprzez Kubus » wtorek, 12 sty 2016, 13:01

Zapraszam wszystkich serdecznie. 31 stycznia rozpoczynamy treningi na torze kartingowym w Krakowie, podczas których będziecie walczyć o miejsce w zespole i start w Pucharze Polski Junior Buggy w sezonie 2017.

Tutaj bardziej szczegółowe informacje:
http://www.facebook.pl/akademiamotorsportukrakow

Pierwszy trening w tym roku już 31 stycznia! (99 zł/2 godziny).
Do wyboru godziny: 18-20 i 20-22. Bawicie się, trenujecie i walczycie o start w Pucharze Polski Junior Buggy.
Miejsca jest mało więc piszcie lub dzwońcie,aby się zgłosić: kuba@gokartykrakow.pl lub tel. 781 181 761
Tutaj więcej informacji
Zaczynamy rok 2016 - REWOLUCJĄ Emotikon smile. Zapraszam wszystkich do krótkiej lektury.
Akademia Motorsportu rozpoczyna kolejny rok, dla tych którzy nie słyszeli o tym projekcie dwa słowa wstępu.
Organizujemy treningi na torze kartingowym, (w tym roku również na torze otwartym). Spotykamy się, uczymy się techniki, przepisów w sportach motorowych, ćwiczymy na symulatorze. Wszystko to za symboliczna opłatą, z której opłacamy tor i utrzymujemy Akademię. Wszystko pod okiem doświadczonych zawodników.
W tym roku chcielibyśmy, aby nasze spotkania wyłoniły najlepszych i dały im szanse. Każdy trening Akademii będzie jednocześnie rywalizacją. Walczycie o miejsce w zespole na sezon 2017 w Pucharze Polski Junior Buggy. Najlepszy z Was dostanie szanse startu (ilość będzie zależała od budżetu, który uda się zebrać) w barwach Akademii oraz Elikartu. Otrzymacie topowy sprzęt, trening, serwis i obsługę. Waszym jedynym zadaniem będzie rywalizacja. Nie oznacza to, że reszta obejdzie się smakiem. Najlepsza trójka weźmie udział w całodziennym treningu na torze, gdzie również będzie miała możliwość spróbować swoich sił za kierownicą buggy i ... nie tylko Emotikon smile To najlepsza trójka. Każdy uczestnik Akademii będzie mógł również skorzystać z całodniowego treningu na otwartym torze (będzie ich kilka w ciągu roku) za dodatkową naprawdę symboliczna opłatą. Jest jeszcze jedna nagroda. Dzieci i młodzież przed 14 rokiem będą walczyć o wygraną w tej kategorii wiekowej (regulamin Pucharu Polski Junior Buggy ich wyklucza) dlatego też, najlepszy w tej kategorii wiekowej otrzyma opłacone wpisowe na zawody GP na torze Elikart na cały sezon 2017 !!! Jest o co walczyć Emotikon smile !
To co się nie zmienia to kwota. 99 zł/2 godziny na torze kartingowym (To dzięki wsparciu Torowi Elikart M - Tor gokartowy Kraków).
Tutaj krótki regulamin spotkań w tym roku.
Trening trwa 2 godziny i kosztuje 99 zł.
Obowiązuje limit miejsc (12 osób)
W ciągu miesiąca będą dwa treningi (można uczestniczyć w obydwu, jednak punktacja będzie przyznawana tylko z jednego - tego na którym osiągniecie lepszy wynik.
Na każdym treningu będziecie walczyć o uzyskanie najlepszego czasu. W ten sposób co miesiąc powstanie klasyfikacja uwzględniająca uzyskany czas.
Punkty będą przyznawane według klucza: miejsce 1 -20 pkt, miejsce 2 -18 pkt, miejsce 3 -16 pkt, miejsce 4 - 15 pkt, miejsce 5 -14 pkt, miejsce 6 -13 pkt, miejsce 7 -12 pkt i tak dalej...
Na każdy miesiąc zapisy będą odbywać się osobno, decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Treningi będą odbywać się pod koniec miesiąca - będzie informacja z dużym wyprzedzeniem.
Aby być uwzględnionym w klasyfikacji rocznej (i walczyć o nagrody) trzeba być sklasyfikowanym (dostać punkty) w min. 7 treningach.
Dodatkowy dwa punkty (max: 24 w ciągu roku) otrzyma każdy, kto weźmie udział w danym miesiącu na zawodach na Torze kartingowym Elikart (GP lub Junior). Dodatkowe 10 pkt (max 10 w ciągu roku), otrzyma każdy kto weźmie udział w Szkółce Kartingowej na torze Elikart
Zwycięży ten uczestnik, który na koniec roku będzie miał najwięcej punktów. Dostanie on możliwość startu w Pucharze Polski Junior Buggy. Za miejsca 2 i 3 przewidziano całodzienny trening na torze pojazdem buggy.
W przypadku gdy zwycięzca nie będzie spełniał warunków uczestnictwa w Pucharze Polski Junior Buggy (wiek min. 14 lat) otrzyma on nagrodę w postaci opłaconego całorocznego wpisowego na cały sezon 2017 w zawodach na torze Elikart M. Ta sama nagroda przewidziana jest dla grupy wiekowej do lat 14.
Regulamin ten ma charakter informacyjny i może ulegać nie wielkim zmianom.
Informacje i zapisy:
kuba@gokartykrakow.pl
telefon: 781 181 761
Startujemy 31 stycznia ! (trening 18-20 oraz 20-22)
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 829
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości