Rajd Barborka 2014

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Re: Rajd Barborka 2014

Postprzez lukawskim » czwartek, 6 lis 2014, 10:11

Niestety mam wrażenie, że ta nasza Barbórka to równia pochyła. Życzę temu rajdowi jak najlepiej, bo Karowa to bez wątpienia największy potencjał na najbardziej magiczne rajdowe przeżycie w naszym kraju. Ale jakoś tak... z roku na rok marniej jest. Nawet parę lat temu był Makinen, Paasonen nie mówiąc już o Rovanperze w 2000 (choć to inna era). Teraz wydarzeniem są drifterzy. Jak żyć?

http://www.powerstage360.pl/wszystko-si ... -barborki/
powerstage360.pl
facebook.com/powerstage360
Avatar użytkownika
lukawskim
 
Posty: 45
Dołączył(a): środa, 20 lip 2005, 16:52
Lokalizacja: Płock/Kraków/Warszawa


Re: Rajd Barborka 2014

Postprzez Motulski » czwartek, 6 lis 2014, 11:47

Potwierdzam...
Kiedyś na słowa Karowa czy Barbórka pojawiał się banan na twarzy, magia, emocje, a teraz ?! :D
Komercja, komercja i komercja ! Emocje mniej, magii już w ogóle nie ma...Szkoda !
Kibiców na Warszawke też już co raz mniej chce jeździć :wink:
http://oesrecords.pl/rajdy/
Avatar użytkownika
Motulski
A5
 
Posty: 989
Dołączył(a): sobota, 29 mar 2008, 17:17
Lokalizacja: Głuszyca/Walim

Re: Rajd Barborka 2014

Postprzez Mad Max » czwartek, 6 lis 2014, 12:26

lukawskimw pełni się z Tobą zgadzam i mam takie sam odczucia.

Motulski napisał(a):Potwierdzam...
Kiedyś na słowa Karowa czy Barbórka pojawiał się banan na twarzy, magia, emocje, a teraz ?! :D
Komercja, komercja i komercja ! Emocje mniej, magii już w ogóle nie ma...Szkoda !
Kibiców na Warszawke też już co raz mniej chce jeździć :wink:
Dziwnie się poczułem jak przeczytałem Twój post... tak jak bym przeczytał swój kilka lat temu... ale jak to parę osób tutaj forsowało po popisach Paasonena ma być SHOW... no i mamy SHOW mad in Polska wyglądający jak pożar w burdelu... jak by jeszcze to wszystko było uporządkowane i miało ręce i nogi to jeszcze by człowiek na to "widowisko" chętnie poszedł... a tak to chęci są coraz większe żeby zostać w domu. Zresztą temat wraca co roku i co roku jest większa kupa... niby dorzucili nowy odcinek i niby wrócił Służewiec ale już ciężko było zrobić po 3 kółka w każdej pętli...
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rajd Barborka 2014

Postprzez kremer » czwartek, 6 lis 2014, 16:18

...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: Rajd Barborka 2014

Postprzez MSG Racing » czwartek, 6 lis 2014, 16:29

Mad Max napisał(a):lukawskimw pełni się z Tobą zgadzam i mam takie sam odczucia.

Motulski napisał(a):Potwierdzam...
Kiedyś na słowa Karowa czy Barbórka pojawiał się banan na twarzy, magia, emocje, a teraz ?! :D
Komercja, komercja i komercja ! Emocje mniej, magii już w ogóle nie ma...Szkoda !
Kibiców na Warszawke też już co raz mniej chce jeździć :wink:
Dziwnie się poczułem jak przeczytałem Twój post... tak jak bym przeczytał swój kilka lat temu... ale jak to parę osób tutaj forsowało po popisach Paasonena ma być SHOW... no i mamy SHOW mad in Polska wyglądający jak pożar w burdelu... jak by jeszcze to wszystko było uporządkowane i miało ręce i nogi to jeszcze by człowiek na to "widowisko" chętnie poszedł... a tak to chęci są coraz większe żeby zostać w domu. Zresztą temat wraca co roku i co roku jest większa kupa... niby dorzucili nowy odcinek i niby wrócił Służewiec ale już ciężko było zrobić po 3 kółka w każdej pętli...

Dokladnie. Robione to na sile i tylko chyba po by zgarnac kase i uratowac dupe przed wieksza krytyka jakby sie nie odbylo.
3 kolka by daly bardzo duzo.
Sam kiedys bylem za tym zeby ten rajd byl swietem i podziekowaniem dla kibicow. Szlanstwem rajdowym czystej postaci. Wlasnie rajdowym a nie drifterow co wyglada jakby ledwo jechali mimo ze bokiem. Jakos tak .....to nie to.....
Do Pragi w tym roku tez nie jade ale za to Mikulas trzeba odwiedzic. Albo Wegierski Mikulas.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: Rajd Barborka 2014

Postprzez Mad Max » czwartek, 6 lis 2014, 16:45

Mi absolutnie nie przeszkadzają przejazdy Driffterów, pucharowych Kia Picanto, mogą puścić nawet chłopaków/i dziewczyny w wózkach kartingowych... tylko niech to będzie usystematyzowane, bo tak to nie wiadomo o co w tym wszystkim chodzi. Najlepiej niech przejazdy na czas zrobią na samiutkim początku... a później niech sobie wszyscy świętują i jeżdżą pokazowo do późnej nocy.

Widzę że kolejne udogodnienia dla kibiców w postaci tanich parkingów... szkoda że nic nie napisali czy będą pojedyncze bilety wstępu na "próby sportowe".
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rajd Barborka 2014

Postprzez MSG Racing » czwartek, 6 lis 2014, 17:06

Nie no mnie tez to jakos nie przeszkadza. I moze faktycznie byloby to lepsze jakby to jakos poukladali. Rok temu sie tragicznie ogladalo bo nie bylo wiadomo co kto i po co teraz jedzie. A jeszcze paru nie pokazali :O Mam na mysli w TV.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: Rajd Barborka 2014

Postprzez viper » czwartek, 6 lis 2014, 17:51

lukawskim napisał(a):Niestety mam wrażenie, że ta nasza Barbórka to równia pochyła. Życzę temu rajdowi jak najlepiej, bo Karowa to bez wątpienia największy potencjał na najbardziej magiczne rajdowe przeżycie w naszym kraju. Ale jakoś tak... z roku na rok marniej jest. Nawet parę lat temu był Makinen, Paasonen nie mówiąc już o Rovanperze w 2000 (choć to inna era). Teraz wydarzeniem są drifterzy. Jak żyć?

http://www.powerstage360.pl/wszystko-si ... -barborki/

Nie no to chyba sa dwie barbórki w Warszawie. O bałaganie nie wspomnę oczywiscie, bo jest on powszechny i coraz gorzej. Jednak ilosc zawodników a co za tym idzie wpisowe dla organizatorów to kota kosmiczna. Zainteresowanie zawodników jest duże,małe na to ma wpływ jedyna możliwa relacja w tv i każdy z zawodników daży do tej karowej. Reszta sie nie liczy, a szkoda.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Rajd Barborka 2014

Postprzez piotrg » czwartek, 6 lis 2014, 20:08

lukawskim napisał(a):Niestety mam wrażenie, że ta nasza Barbórka to równia pochyła. Życzę temu rajdowi jak najlepiej, bo Karowa to bez wątpienia największy potencjał na najbardziej magiczne rajdowe przeżycie w naszym kraju. Ale jakoś tak... z roku na rok marniej jest. Nawet parę lat temu był Makinen, Paasonen nie mówiąc już o Rovanperze w 2000 (choć to inna era). Teraz wydarzeniem są drifterzy. Jak żyć?

http://www.powerstage360.pl/wszystko-si ... -barborki/


Ja też nie mogę patrzeć na tych drifterów czy jak ich tam nazywają, po prostu nie rozumiem ich jazdy :roll: , jakieś to bezsensu mi się wydaje takie palenie opon ale to może tylko jak tak mam :?: :roll: . Mogli by najpierw dać dziwne pokazy a potem same sportowe przejazdy czy na odwrót niema to w sumie znaczenia ale by było wiadomo przynajmiej kiedy iść coś zjeść lub na siku (w trakcie pokazów) :D . A tak puszczają te przejazdy w trakcie i chwilami człowiek nie wie co ze sobą zrobić by na to nie patrzeć :evil:
Ostatnio edytowano czwartek, 6 lis 2014, 20:11 przez piotrg, łącznie edytowano 1 raz
Kupić amerykańca w dieslu to jak pójść do prostytutki żeby się całować ...
Avatar użytkownika
piotrg
N3
 
Posty: 468
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2011, 00:44
Lokalizacja: kocerany / warszawa

Re: Rajd Barborka 2014

Postprzez MSG Racing » czwartek, 6 lis 2014, 20:10

Dostac na Karowa? Chyba dobrze posmarowac.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: Rajd Barborka 2014

Postprzez iceman150 » czwartek, 6 lis 2014, 21:20

Ja wiem jedno w tym roku nie jadę na Barbórkę, jakoś ten rajd przestał mnie porywać. Kicha i tyle.
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26

Re: Rajd Barborka 2014

Postprzez Śmiechol » czwartek, 6 lis 2014, 22:50

A ja się prawdopodobnie wybiorę po raz pierwszy, ale będzie to raczej rodzaj wypadu do Wawy ze znajomymi, a za te 5 dyszek sobie przy okazji rajdówki pooglądamy :)

EDIT: Który OS polecacie najbardziej? Nie będzie nam się chciało raczej latać po Warszawie cały dzień, więc planujemy zostać na 2 przejazdy jednej próby a potem Karowa.
Waham się pomiędzy Służewcem a Bemowem.
Ostatnio edytowano czwartek, 6 lis 2014, 23:36 przez Śmiechol, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Śmiechol
N2
 
Posty: 188
Dołączył(a): sobota, 8 mar 2014, 11:09
Lokalizacja: Ruciane-Nida, Mazury

Re: Rajd Barborka 2014

Postprzez Banan » czwartek, 6 lis 2014, 23:23

piotrg napisał(a):
lukawskim napisał(a):Niestety mam wrażenie, że ta nasza Barbórka to równia pochyła. Życzę temu rajdowi jak najlepiej, bo Karowa to bez wątpienia największy potencjał na najbardziej magiczne rajdowe przeżycie w naszym kraju. Ale jakoś tak... z roku na rok marniej jest. Nawet parę lat temu był Makinen, Paasonen nie mówiąc już o Rovanperze w 2000 (choć to inna era). Teraz wydarzeniem są drifterzy. Jak żyć?

http://www.powerstage360.pl/wszystko-si ... -barborki/


Ja też nie mogę patrzeć na tych drifterów czy jak ich tam nazywają, po prostu nie rozumiem ich jazdy :roll: , jakieś to bezsensu mi się wydaje takie palenie opon ale to może tylko jak tak mam :?: :roll: . Mogli by najpierw dać dziwne pokazy a potem same sportowe przejazdy czy na odwrót niema to w sumie znaczenia ale by było wiadomo przynajmiej kiedy iść coś zjeść lub na siku (w trakcie pokazów) :D . A tak puszczają te przejazdy w trakcie i chwilami człowiek nie wie co ze sobą zrobić by na to nie patrzeć :evil:


Drift to nie palenie opon! :) A dlaczego bezsensowne Ci się to wydaje? Jak dla mnie - efektowne, przecież tego większość oczekuje - boków, slajdów, łychy itd.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Re: Rajd Barborka 2014

Postprzez sebaWRC » piątek, 7 lis 2014, 00:31

Śmiechol napisał(a):A ja się prawdopodobnie wybiorę po raz pierwszy, ale będzie to raczej rodzaj wypadu do Wawy ze znajomymi, a za te 5 dyszek sobie przy okazji rajdówki pooglądamy :)

EDIT: Który OS polecacie najbardziej? Nie będzie nam się chciało raczej latać po Warszawie cały dzień, więc planujemy zostać na 2 przejazdy jednej próby a potem Karowa.
Waham się pomiędzy Służewcem a Bemowem.


W zeszłym roku byłem na Bemowie pierwszy raz,wrażenia całkiem fajne,aura na pierwszym przejeździe też zrobiła swoje,ale w tym roku jednak lece na Służewiec,bardziej rajdowy oes,no i większe prędkości :) Poza tym po Służewcu na spokojnie można ruszyć na Karową bez spinki i dotrzeć przed dużymi tłumami,a bemowo to bodajże ostatni oes przed Kryterium.
www.youtube.com/user/kajto13
www.facebook.com/DominikaMorkaPhotography
Avatar użytkownika
sebaWRC
A5
 
Posty: 582
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 23:17
Lokalizacja: Strzelin

Re: Rajd Barborka 2014

Postprzez piotrg » piątek, 7 lis 2014, 01:49

Śmiechol napisał(a):A ja się prawdopodobnie wybiorę po raz pierwszy, ale będzie to raczej rodzaj wypadu do Wawy ze znajomymi, a za te 5 dyszek sobie przy okazji rajdówki pooglądamy :)

EDIT: Który OS polecacie najbardziej? Nie będzie nam się chciało raczej latać po Warszawie cały dzień, więc planujemy zostać na 2 przejazdy jednej próby a potem Karowa.
Waham się pomiędzy Służewcem a Bemowem.


Ja polecam ci Służewiec i zostać na 2 przejazdy, ten odcinek choć trochę przypomina normalny oes i ma dobrą nawierzchnie, Bemowo to taki typowy SS i totalny wyryp na wykończenie auta. Na służewcu są praktycznie sami prawdziwi kibice bo jest to na wylocie z warszawy i zawsze leciał jako pierwszy rano i niema tłumów, bilety do kupna miejscu po 30 ostatnio były. Są tam ze 3 ciekawe miejscówki. Na bemowie to są straszne tłumy i 50 % przypadkowej warszawki z piwem w ręku a wiesz sam jak z takimi się ogląda jak ci wszystko zasłaniają i zdjęcia robią wszystkiego co się rusza :D nie mówiąc już o słuchaniu przypadkowo tego co do siebie gadają na temat rajdu :lol: . Natomiast na Bemowie będziesz mógł pooglądać stojące rajdówki na serwisie, no i bemowo jest bardziej od strony mazur :wink:
Kupić amerykańca w dieslu to jak pójść do prostytutki żeby się całować ...
Avatar użytkownika
piotrg
N3
 
Posty: 468
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2011, 00:44
Lokalizacja: kocerany / warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości