Koszulki dla klubowiczow

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez Wujeek » wtorek, 28 sty 2014, 17:57

1. kuba.es
2. speedyzxz
3. woytek
4. viniwrc
5. jarexcc
6. hudyj
7. woocasch
8. moto_angel
9. kubicafan1
10. Wujeek
Citroen Total Abu Dhabi World Rally Team
Avatar użytkownika
Wujeek
N2
 
Posty: 194
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 21:26
Lokalizacja: Na Cięciu


Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez sebaWRC » wtorek, 28 sty 2014, 18:05

Bardzo ciekawy pomysł panowie ! ;) Również się piszę.

1. kuba.es
2. speedyzxz
3. woytek
4. viniwrc
5. jarexcc
6. hudyj
7. woocasch
8. moto_angel
9. kubicafan1
10. Wujeek
11.sebaWRC
www.youtube.com/user/kajto13
www.facebook.com/DominikaMorkaPhotography
Avatar użytkownika
sebaWRC
A5
 
Posty: 582
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 23:17
Lokalizacja: Strzelin

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez MopMan » wtorek, 28 sty 2014, 18:55

1. kuba.es
2. speedyzxz
3. woytek
4. viniwrc
5. jarexcc
6. hudyj
7. woocasch
8. moto_angel
9. kubicafan1
10. Wujeek
11.sebaWRC
12. MopMan
https://www.facebook.com/MopManVideoRally/
Obrazek
Avatar użytkownika
MopMan
N2
 
Posty: 101
Dołączył(a): wtorek, 6 wrz 2011, 18:28

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez Shaitan » wtorek, 28 sty 2014, 19:42

1. kuba.es
2. speedyzxz
3. woytek
4. viniwrc
5. jarexcc
6. hudyj
7. woocasch
8. moto_angel
9. kubicafan1
10. Wujeek
11.sebaWRC
12. MopMan
13. Shaitan
Avatar użytkownika
Shaitan
N3
 
Posty: 328
Dołączył(a): środa, 30 paź 2013, 19:08

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez peugeot » wtorek, 28 sty 2014, 20:00

1. kuba.es
2. speedyzxz
3. woytek
4. viniwrc
5. jarexcc
6. hudyj
7. woocasch
8. moto_angel
9. kubicafan1
10. Wujeek
11.sebaWRC
12. MopMan
13. Shaitan
14. peugeot
GADŻETY RAJDOWE I NIE TYLKO http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1VWN
Peugeot 407 HDi 2.0 136KM '04
Peugeot 306 XR 1.4 75KM '96
Avatar użytkownika
peugeot
N2
 
Posty: 123
Dołączył(a): wtorek, 8 lut 2011, 13:13

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez edwardkrasz » wtorek, 28 sty 2014, 20:37

mój nick z forum jest za długi dla tego zapisuję się na koszulkę ale nick biorę z kanału yt edek1961
edwardkrasz
N1
 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 7 kwi 2013, 12:35

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez peugeot » wtorek, 28 sty 2014, 23:12

edwardkrasz napisał(a):mój nick z forum jest za długi dla tego zapisuję się na koszulkę ale nick biorę z kanału yt edek1961

zapisać się możesz jako 15 !
GADŻETY RAJDOWE I NIE TYLKO http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1VWN
Peugeot 407 HDi 2.0 136KM '04
Peugeot 306 XR 1.4 75KM '96
Avatar użytkownika
peugeot
N2
 
Posty: 123
Dołączył(a): wtorek, 8 lut 2011, 13:13

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez edwardkrasz » środa, 29 sty 2014, 00:00

peugeot napisał(a):1. kuba.es
2. speedyzxz
3. woytek
4. viniwrc
5. jarexcc
6. hudyj
7. woocasch
8. moto_angel
9. kubicafan1
10. Wujeek
11.sebaWRC
12. MopMan
13. Shaitan
14. peugeot

15. edek1961
edwardkrasz
N1
 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 7 kwi 2013, 12:35

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez moto_angel » środa, 29 sty 2014, 00:31

Rozmawiałem tylko przez chwilę z kumplem ale mam nowe wieści.
Jeżeli wszystko dobrze zrozumiałem bo nie mogłem zbytnio rozmawiać to koszt samej koszulki 15 lub 15,5 w zależności czy biała czy czarna.
Każdy nadruk 5zł choć wszystko dokładnie będzie zależeć od wielkości, koloru oraz ilości użytych kolorów.
Jutro mam dostać namiary na obie firmy i prześle im kilka projektów z forum oraz podam wstępną liczbę 20szt i zobaczymy kto i co zaoferuje.
Podpytam go też o haft pod kątem nicków i sprawdzę ofertę.

ps. pomimo iż sam proponowałem użyć koszulek fruita to po wizycie w ich outlecie który jest w Krakowie obok Carrefoura na Zakopiance jakby ktoś sam chciał się przekonać w pełni przyznaję rację znajomemu gdyż część ich koszulek (być może zależy to od dostawy) była jak dla mnie szorstka i nie miła w dotyku a co dopiero w noszeniu.

Jak coś zawsze koszulki mam nadzieję, będzie można kupić na allegro i dać do zrobienia nadruk ale jutro się więcej wyjaśni.

Odnośnie samych projektów to dodam że dla mnie np. impreza tzw 555 jest o wiele bardziej kultowym autem niż corolla z jednego z projektów.
Zmierzam do tego że faktycznie logo autoklubu z dopiskiem słowa forum plus flaga/i jest chyba wystarczające i takie głosy się chyba przeważały choć ostatecznie wszystko zależeć będzie od finansów.
Trzeba też mieć na uwadze że aby dobrze taki czarny szkic jednej czy drugiej fury wyglądał to przydałby się dobry plik źródłowy aby jakość nie odbiegała od reszty nadruków.
Wymienię się kartkami polskich zawodników oraz ogólnie rajdowymi z autografami lub bez :)
Avatar użytkownika
moto_angel
N3
 
Posty: 301
Dołączył(a): piątek, 23 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez jarexcc » środa, 29 sty 2014, 12:25

jedno co mnie martwi to te 15 osób... wybaczcie ale 100-150 to byłoby względnie ale i tak za mało...
Avatar użytkownika
jarexcc
A5
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 31 sty 2005, 10:10
Lokalizacja: Cieszyn/Kostkowice

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez beeper_ » środa, 29 sty 2014, 12:42

jarexcc napisał(a):jedno co mnie martwi to te 15 osób... wybaczcie ale 100-150 to byłoby względnie ale i tak za mało...


Jak będzie wiadomo na co składamy zamówienia to będzie więcej osób. Po za tym na forum od jakiegoś czasu toczy się niezła wojna między użytkownikami i niektórzy mogą niechętnie ubierać koszulki forumowe co by po twarzy na jakimś rajdzie nie dostać.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez Mad Max » środa, 29 sty 2014, 13:03

Bo zaczęliśmy od "dupy strony" - zbieracie chętnych a nie macie dokładnego projektu - ja jestem również chętny na koszulkę i nie mam problemu żeby ją założyć na rajdzie - wyrosłem już z tego żeby się szarpać z jakimiś gamoniami - ale wybaczcie "kota w worku" nie kupuje. Ustalmy najpierw finalny projekt biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw, może ktoś o uzdolnieniu artystycznym wymyśli jakieś logo (forum które również może widnieć na forum zamiast pkpBB), rozważmy każdą propozycję i sugestię a dopiero wtedy pytajmy kto jest chętny.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez Jarek55511 » środa, 29 sty 2014, 13:22

A to mój pomysł. Sam chętnie się zapisze,ale jak będzie pewna cena i wzór a kota w ciemno nie kupuje :wink:
beeper_ napisał(a):
Jak będzie wiadomo na co składamy zamówienia to będzie więcej osób. Po za tym na forum od jakiegoś czasu toczy się niezła wojna między użytkownikami i niektórzy mogą niechętnie ubierać koszulki forumowe co by po twarzy na jakimś rajdzie nie dostać.
Zgadzam się z kolegą nie którzy niechcą żeby nie dostać,ale bez nicków da się i to obejść.
A to mój pomysł https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Coś nie mogę wstawić zdj.
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez żółtodziób » środa, 29 sty 2014, 13:37

Ja na początk zasugerowałem żeby się policzyć, bo wcale nie jestem przekonany, że pomysł chwyci i w ogóle będzie opłacalny. Przykładowo ja na pewno nie będę taką koszulką zainteresowany. Nie zrozumcie mne źle, to nie przez brak szacunku dla forum, ale po prostu nie lubię tego typu gadżetów. W życiu nie miałem ani jednej kurtki rajdowego teamu, ani czapki i wkurzają mnie ogromne napisy na odzieży sportowej której używam kiedy uprawiam sport - naprawdę źle się czuję w roli słupa ogłoszeniowego. W ogóle nie założyłbym na żadnym rajdzie koszulki z adresem forum i z moją ksywką. Nie chcę powiedzieć, że taka koszulka to przejaw eliciarstwa, ale sam bym się czuł w niej jak lanser i to wcale nie evo. Kupiłbym jakiś dyskretniejszy gadżet, albo smycz, albo brelok, ale na pewno nie coś, co z daleka "krzyczy" kim jestem albo co "wyznaję". Ktos inny moze to widzieć inaczej i dlatego absolutnie nie oceniam ludzi, którzy mają ochotę coś takiego załozyć, ale sam na pewno czegoś takiego nie kupię nawet jeśli projekt bdzie ładny. Nie mówię, że to przekonanie słuszne i nie zamierzam nikogo do tego przekonywać, ale myślę, że znajdzie się cała masa osób która myśli podobnie. Dlatego proponuję zrobić listę osób, które w ogóle będą czymś takim zaintereowane, bo moze nie będzie sensu robić nawet projektu. Niech to na razie nie będzie lista zobowiązująca, chodzi tylko o to, zeby ocenić, czy w ogóle warto tracic energię na ciagnięcie tego tematu. Drugia rzecz, którą należałoby zrobić to zapytać o zgodę właścicieli tego forum. Zapewne nie będą mieli nic przeciwko takiej inicjatywie, ale niezmienia to faktu, że ich "błogosławieństwo" to sprawa absolutnie podstawowa. Potem dopiero można myśleć co, jak i za ile, ustalić projekt i szukać realnych chętnych. Na razie po prostu nie wiadomo nawet jaki jest popyt potencjalny, a moim zdaniem wcale nie musi on być jakiś wielki.

Proponuję więc zrobić może dwie listy, pierwsza to zakup bezwarunkowy (i jak rozumiem mżna spokojnie umieścić tutaj te 15 osób które dotąd się zgłosiły) i drugą listę, z osobami, które w sensie ogolnym są na tak, ale nie chcą kupować kota w worku. i zastrzegają , że mogą się wycofać.

Druga lista na chwilę obecną wygląda tak:

1. Mad Max
2. Jarek55511
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez zachu » środa, 29 sty 2014, 14:01

Druga lista na chwilę obecną wygląda tak:

1. Mad Max
2. Jarek55511
3. Zachu
Avatar użytkownika
zachu
A5
 
Posty: 580
Dołączył(a): poniedziałek, 15 paź 2007, 11:16
Lokalizacja: Ryglice koło Tarnowa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości