Koszulki dla klubowiczow

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez roadrunner » poniedziałek, 27 sty 2014, 20:19

A co myślicie żeby na takich koszulkach zamieścić jakąś ciekawą sentencję typu: "Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców"?
roadrunner
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 26 paź 2011, 16:02


Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez kuba.es » poniedziałek, 27 sty 2014, 20:31

Ja bym to widział mniej więcej tak jak poniżej, sorry że tylko w paincie ale nie mam na laptopie photoshopa i to tak na szybkości.
Obrazek
roadrunner napisał(a):A co myślicie żeby na takich koszulkach zamieścić jakąś ciekawą sentencję typu: "Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców"?

Też o tym myślałem, moim zdaniem dobrym miejscem na taki tekst jest tylna część koszulki (zaznaczyłem u siebie to przykładowe miejsce).
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty - dla szybkich kierowców." - Colin McRae
Avatar użytkownika
kuba.es
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2011, 12:07

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez Wujeek » poniedziałek, 27 sty 2014, 20:50

Projekty Koszulek
1. Obrazek
2. Obrazek
3. Obrazek
4. Obrazek
5. Obrazek
Citroen Total Abu Dhabi World Rally Team
Avatar użytkownika
Wujeek
N2
 
Posty: 194
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 21:26
Lokalizacja: Na Cięciu

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez kubicafan1 » poniedziałek, 27 sty 2014, 21:00

uważam że pierwsza jest najciekawsza, także kuba.es ciekawie to pokazał kurcze chyba będzie trzeba głosowanko jakieś zrobić :D
Ostatnio edytowano poniedziałek, 27 sty 2014, 21:01 przez kubicafan1, łącznie edytowano 1 raz
Ale poszedł!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
kubicafan1
N3
 
Posty: 280
Dołączył(a): środa, 24 sie 2011, 17:45
Lokalizacja: żelazno

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez moto_angel » poniedziałek, 27 sty 2014, 21:01

roadrunner napisał(a):A co myślicie żeby na takich koszulkach zamieścić jakąś ciekawą sentencję typu: "Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców"?


Zdecydowanie podoba mi się ten tekst choć pewnie takie coś nie przejdzie.

Generalnie przy produkcji hurtowej trzeba raczej zrezygnować z nicków bo inaczej będą liczyć jak za pojedyncze projekty.

Mam kumpla który działa w klubie aut mini i regularnie robią koszulki pod większe zloty, wybadam temat i dam jutro znać na forum :)
Na pewno będzie to sprawdzony punkt przez ich klub oraz dobrej jakości z przyzwoitą ceną :)

ps. tak z ciekawości czy tylko ja chcę zrezygnować z zamieszczania logo/tekstu odnośnie Janusza lub Mariana, przecież to ma być koszulka forumowa?
Wymienię się kartkami polskich zawodników oraz ogólnie rajdowymi z autografami lub bez :)
Avatar użytkownika
moto_angel
N3
 
Posty: 301
Dołączył(a): piątek, 23 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez Wujeek » poniedziałek, 27 sty 2014, 21:08

Moge tez pomyslec o samym forum bez zadnych dodatkow tak jak wyzej kolega pisal ze najprostsze a te u gory to dalem o tak w miare dla przykladu tylko bardziej wymodzone
Citroen Total Abu Dhabi World Rally Team
Avatar użytkownika
Wujeek
N2
 
Posty: 194
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 21:26
Lokalizacja: Na Cięciu

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez SOKÓŁ » poniedziałek, 27 sty 2014, 21:41

roadrunner napisał(a):A co myślicie żeby na takich koszulkach zamieścić jakąś ciekawą sentencję typu: "Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców"?


Ten tekst mają chłopacy z Rajdowej Świdnicy
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hph ... 9025_n.jpg
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez beeper_ » poniedziałek, 27 sty 2014, 22:00

Pamiętajcie, że inny nick na każdej koszulce mocno podbija cenę za sztukę.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez SixtySix » poniedziałek, 27 sty 2014, 23:01

...
Ostatnio edytowano piątek, 7 lip 2017, 21:40 przez SixtySix, łącznie edytowano 1 raz
SixtySix
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 22 maja 2010, 13:31

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez Wujeek » poniedziałek, 27 sty 2014, 23:19

SixtySix napisał(a):Obrazek


Super przemyślane jestem za! Jeszcze ja wrzuce swoje nowe wzory , najprostsze bo nie ma co kombinowac wystarczy ze bedzie pisac autoklub i wszystko jasne hehe
Citroen Total Abu Dhabi World Rally Team
Avatar użytkownika
Wujeek
N2
 
Posty: 194
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 21:26
Lokalizacja: Na Cięciu

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez roadrunner » poniedziałek, 27 sty 2014, 23:27

Wujeek napisał(a):
SixtySix napisał(a):Obrazek


Super przemyślane jestem za! Jeszcze ja wrzuce swoje nowe wzory , najprostsze bo nie ma co kombinowac wystarczy ze bedzie pisac autoklub i wszystko jasne hehe


A może logo autoklubu na drugim rekawie a na dole tekst o którym wspominałem?
roadrunner
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 26 paź 2011, 16:02

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez Jarek55511 » wtorek, 28 sty 2014, 00:05

Dobry pomysł,ale logo musi być z przodu w widocznym miejscu,a z nickami to lipnie,bo karzdy inny może słono kosztować. A może też coś na zimniejsze dni? Bluza?
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez woocasch » wtorek, 28 sty 2014, 09:48

Widzę, że temat się rozwija, więc dorzucę swoje 3 grosze. Mimo całej sympatii i szacunku do Kuliga i Bublewicza to nie wiem czy powinniśmy umieszczać związane z nimi grafiki na koszulkach/bluzach. Skoro to mają być forumowe gadżety to niech będą związane z forum, a nie z upamiętnianiem kierowców. Bo tak jak ktoś napisał, jeden będzie chciał kogoś z aktualnych zawodników, a inny będzie chciał upamiętnić Colina czy Burnsa.
Jakaś sentencja rajdowa to już lepszy pomysł, może opcją byłby też jakiś wycinek z notatek rajdowych albo "ślad" opony, tzn. jakiś taki motyw, który sprawi że koszulka nie będzie pusta. Chociaż czasem im mniej elementów tym lepiej. Duże logo i adres www na plecach, małe logo na "piersi" i ewentualnie nick na rękawach z dwóch stron :) Wydaje mi się, że trzeba zapytać w którejś z firm wprost, jaki byłby koszt przy 50szt. i przy 100szt. jedna opcja bez personalizacji w formie nicka a druga z nickiem. Oczywiście bazą dla t-shirta powinien być Fruit bo to gwarantuje jakość samej koszulki.
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez Mad Max » wtorek, 28 sty 2014, 10:44

Oczywiście loga związane z zawodnikami nie muszą być i widzę że coraz więcej osób wolała by żeby tego nie umieszczać i jak dla mnie może tak zostać.

Jedna rzecz która mi się osobiście w tych propozycjach nie podoba to logo Autoklubu - z prostego powodu - utożsamiamy się z Forum a nie z portalem pod który podlega forum, portalem który z tego co mówił Seba odrobinę wykłada laske na to całe przedsięwzięcie - małe logo gdzieś na koszulce może być nie widzę problemu ale powinien być cały adres do forum (http://www.autoklub.pl/forum)

na plecach - flaga, nick (trzcionką WRC), adres forum - uważam że nick na plecach jest lepiej widoczny niż na rękawku, poza tym można użyc wtedy większej czcionki (pamiętajmy ze niektóre nicki są dłuższe)
ewentualnie bardzo podoba mi się nawiązanie do śladu opony

z przodu - obrazek związany z rajdami/motorsportem - ten z Corolką wygląda bardzo fajnie ew. pod spodem jeszcze raz adres

na rękawku może być małe logo Autoklubu

na drugim można powtórzyć nick z flagą
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez moto_angel » wtorek, 28 sty 2014, 11:14

woocasch napisał(a):Widzę, że temat się rozwija, więc dorzucę swoje 3 grosze. Mimo całej sympatii i szacunku do Kuliga i Bublewicza to nie wiem czy powinniśmy umieszczać związane z nimi grafiki na koszulkach/bluzach. Skoro to mają być forumowe gadżety to niech będą związane z forum, a nie z upamiętnianiem kierowców. Bo tak jak ktoś napisał, jeden będzie chciał kogoś z aktualnych zawodników, a inny będzie chciał upamiętnić Colina czy Burnsa.
Jakaś sentencja rajdowa to już lepszy pomysł, może opcją byłby też jakiś wycinek z notatek rajdowych albo "ślad" opony, tzn. jakiś taki motyw, który sprawi że koszulka nie będzie pusta. Chociaż czasem im mniej elementów tym lepiej. Duże logo i adres www na plecach, małe logo na "piersi" i ewentualnie nick na rękawach z dwóch stron :) Wydaje mi się, że trzeba zapytać w którejś z firm wprost, jaki byłby koszt przy 50szt. i przy 100szt. jedna opcja bez personalizacji w formie nicka a druga z nickiem. Oczywiście bazą dla t-shirta powinien być Fruit bo to gwarantuje jakość samej koszulki.


Wreszcie widzę głos który mnie popiera!
Na allegro regularnie można znaleźć koszulki Kuliga, sam zresztą wystawiałem swoje jakiś czas temu.
Rozmawiałem właśnie z kolegą z branży tkanin a sam zarazem robi koszulki na klubu aut mini i to co się dowiedziałem:

1. każdy dodatkowy nadruk zwiększa zdecydowanie cenę
2. rozmiar nadruków nie ma aż tak znaczenia na cenie czyli większe logo np na plecach autoklubu to nie dramat
3. indywidualne koszulki tzn umieszczanie nicków grubo zwiększa cenę bo jest extra kasa za każdy nawet mały nadruk
3. alternatywą dla nadrukowanych nicków jest wykonać nadruk na koszulce masowo z logo foum, flagą itd a potem np. nick umieścić jako haft (koszt ok 5-6zł)
4. ważny jest również kolor koszulki, białe lub czarne są najchętniej widziane pod nadruk
5. ogólnie cena zależy od ilości kolorów i liczby nadruków. pomiędzy 30 a 50zł na pewno się możemy zamknąć
6. koszulki fruita pomimo wysokiej gramatury 210g wcale jakościowo nie są najlepsze a gościowi handlującemu od 20lat tkaninami w pełni ufam
7. oboje jego dostawcy klubowych ciuchów mają w ofercie 180 lub 190g ale są wg. zapewnienia naprawdę dobrej jakości bawełna.

Kończąc jeżeli będziemy mieli wybrane projekty wtedy przesyłam mu je a on załatwia wycenę wykonania bo ma dojścia do dwóch firm.

Ustalmy wstępnie choćby zainteresowanie, potem 2-3 projekty i będziemy wiedzieć na czym konkretnie stoimy o ile się Wam moja propozycja podoba.
Wymienię się kartkami polskich zawodników oraz ogólnie rajdowymi z autografami lub bez :)
Avatar użytkownika
moto_angel
N3
 
Posty: 301
Dołączył(a): piątek, 23 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron