Koszulki dla klubowiczow

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez Wujeek » poniedziałek, 27 sty 2014, 15:11

kubicafan1 napisał(a):dobre nawet jak zrobione na szybko tylko myślałem żeby nicki zrobić na żebrach z prawej strony


Pewnie tez mozna tak zrobic ja go tylko na szybko wrzucilem , myslalem z tylu nad szachownica ;]
Citroen Total Abu Dhabi World Rally Team
Avatar użytkownika
Wujeek
N2
 
Posty: 194
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 21:26
Lokalizacja: Na Cięciu


Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez kij » poniedziałek, 27 sty 2014, 15:15

kubicafan1 napisał(a):dobre nawet jak zrobione na szybko tylko myślałem żeby nicki zrobić na żebrach z prawej strony


Żeby wiadomo było gdzie kose pchać ;)

Generalnie jak coś, to myślę że nick i małe logo z przodu, a na tyle duże logo i ew grafika jakaś.
Avatar użytkownika
kij
N3
 
Posty: 307
Dołączył(a): piątek, 22 mar 2013, 21:24

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 27 sty 2014, 15:34

http://www.koszulka.pl/koszulkomat
Koszulki pod indywidualne zamówienie nie powinno być problemem - moja królewna zrobiła koszulkę dla mnie gdzie nadruk (w zasadzie prasowanka) była ze zdjęcia które im podesłała całość z kosztami przesyłki wyszła poniżej 40pln
Tylko jeśli chodzi o trwałość takiej produkcji to tu jest gorzej - o ile na białym materiale jeszcze jakoś ujdzie o tyle na czarnym to jest katastrofa i po paru razach trochę się ściera.

Na moim modelarskim forum też była taka inicjatywa i kolega Mulczas który również udzielał się na tym forum tym się zajmował

Z mojej strony elementy które powinny się pojawić
na plecach:
- flaga narodowa
- nick
- adres forum (niestety przez tyle lat nie dorobiliśmy się żadnego bardziej rozpoznawalnego logo)

rękawki
- logo Kulig 1
- logo Marian Bublewicz

ogólnie to jestem zdania że powinniśmy podawać jakieś propozycje oraz poddawać je dyskusji
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez Wujeek » poniedziałek, 27 sty 2014, 15:37

Mad Max napisał(a):http://www.koszulka.pl/koszulkomat
Koszulki pod indywidualne zamówienie nie powinno być problemem - moja królewna zrobiła koszulkę dla mnie gdzie nadruk (w zasadzie prasowanka) była ze zdjęcia które im podesłała całość z kosztami przesyłki wyszła poniżej 40pln
Tylko jeśli chodzi o trwałość takiej produkcji to tu jest gorzej - o ile na białym materiale jeszcze jakoś ujdzie o tyle na czarnym to jest katastrofa i po paru razach trochę się ściera.

Na moim modelarskim forum też była taka inicjatywa i kolega Mulczas który również udzielał się na tym forum tym się zajmował

Z mojej strony elementy które powinny się pojawić
na plecach:
- flaga narodowa
- nick
- adres forum (niestety przez tyle lat nie dorobiliśmy się żadnego bardziej rozpoznawalnego logo)

rękawki
- logo Kulig 1
- logo Marian Bublewicz

ogólnie to jestem zdania że powinniśmy podawać jakieś propozycje oraz poddawać je dyskusji


Ja dzisiaj wieczorem sie przysiade troche do tego i sproboje pomodzic z tymi koszulkami wstawie 3 do 5 projektów , jakby sie wam nie spodobaly mozna pomyslec dalej z tym nie ma problemu
Citroen Total Abu Dhabi World Rally Team
Avatar użytkownika
Wujeek
N2
 
Posty: 194
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 21:26
Lokalizacja: Na Cięciu

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez kubicafan1 » poniedziałek, 27 sty 2014, 15:49

Wujeek napisał(a):
Mad Max napisał(a):http://www.koszulka.pl/koszulkomat
Koszulki pod indywidualne zamówienie nie powinno być problemem - moja królewna zrobiła koszulkę dla mnie gdzie nadruk (w zasadzie prasowanka) była ze zdjęcia które im podesłała całość z kosztami przesyłki wyszła poniżej 40pln
Tylko jeśli chodzi o trwałość takiej produkcji to tu jest gorzej - o ile na białym materiale jeszcze jakoś ujdzie o tyle na czarnym to jest katastrofa i po paru razach trochę się ściera.

Na moim modelarskim forum też była taka inicjatywa i kolega Mulczas który również udzielał się na tym forum tym się zajmował

Z mojej strony elementy które powinny się pojawić
na plecach:
- flaga narodowa
- nick
- adres forum (niestety przez tyle lat nie dorobiliśmy się żadnego bardziej rozpoznawalnego logo)

rękawki
- logo Kulig 1
- logo Marian Bublewicz

ogólnie to jestem zdania że powinniśmy podawać jakieś propozycje oraz poddawać je dyskusji


Ja dzisiaj wieczorem sie przysiade troche do tego i sproboje pomodzic z tymi koszulkami wstawie 3 do 5 projektów , jakby sie wam nie spodobaly mozna pomyslec dalej z tym nie ma problemu


ja bym do tego dodał niebieskie napisy(na czarnej) albo czerwone napisy(na białej) koszulce
Ale poszedł!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
kubicafan1
N3
 
Posty: 280
Dołączył(a): środa, 24 sie 2011, 17:45
Lokalizacja: żelazno

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez RajducH » poniedziałek, 27 sty 2014, 15:59

szukałem na forum ale jakoś nie mogę odnaleźć tego wcześniejszego tematu o koszulkach - a było tam kilka ciekawych propozycji
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez moto_angel » poniedziałek, 27 sty 2014, 16:03

Koszulki bawełniane fruit'a pod nadruk można kupić poniżej 10zł a gramatura jest b. dobra więc kwestia zebrania zamówienia i znalezienia najsensowniejszego miejsca do wykonania nadruków.
Logo można "pożyczyć" z autoklubu skoro to jest w pewnym sensie "ich forum" pomimo braku ich pomocy jakiejkolwiek albo pobawić się w photoshopie jak ktoś umie ;)
Popieram umieszczenie flagi, nicków i adresu forum.
Średnio natomiast podoba mi się umieszczanie loga Kuliga czy Bubla bo to mają być koszulki forumowe a nie upamiętniające danych kierowców zresztą znajdą się tacy co pewnie by chcieli Kajtka, Hołka albo kogoś innego.
Wymienię się kartkami polskich zawodników oraz ogólnie rajdowymi z autografami lub bez :)
Avatar użytkownika
moto_angel
N3
 
Posty: 301
Dołączył(a): piątek, 23 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez jarexcc » poniedziałek, 27 sty 2014, 16:25

wiecie koszulki OK

ale aby to nie było byle co i byle jak... ja pogrzebałem i znalazłem firmę która ma w ofercie koszulki, polówki czy bluzy i robi na nich sitodruk

bluza fajna sprawa, polówka także, wolałbym zapłacić więcej żeby to lepiej wyglądalo

http://nadrukireklamowe1594.republika.pl/Bluzy.html
Avatar użytkownika
jarexcc
A5
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 31 sty 2005, 10:10
Lokalizacja: Cieszyn/Kostkowice

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez kubicafan1 » poniedziałek, 27 sty 2014, 16:33

jarexcc napisał(a):wiecie koszulki OK

ale aby to nie było byle co i byle jak... ja pogrzebałem i znalazłem firmę która ma w ofercie koszulki, polówki czy bluzy i robi na nich sitodruk

bluza fajna sprawa, polówka także, wolałbym zapłacić więcej żeby to lepiej wyglądalo

http://nadrukireklamowe1594.republika.pl/Bluzy.html

wiecie wszyskto ok ale żeby nie wyszło że za samą koszulkę trzeba będzie wyłożyć 90zł :D
Ale poszedł!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
kubicafan1
N3
 
Posty: 280
Dołączył(a): środa, 24 sie 2011, 17:45
Lokalizacja: żelazno

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez djescape » poniedziałek, 27 sty 2014, 16:37

kubicafan1 napisał(a):wiecie wszyskto ok ale żeby nie wyszło że za samą koszulkę trzeba będzie wyłożyć 90zł :D

To też racja :)

Pomysł fajny, podczas rajdów/wyścigów można od razu by rozpoznać członków forum, spotkać się, pogadać, wieczorem wspólnie wyjść na piwo :).

Myślę że nick najlepiej by było na ramieniu dać razem z flagą, bo by to tak bardziej motorsportem zalatywało :). No i logo oczywiście... a dalej to już czekam na propozycję.
"Straights are for fast cars, corners are for fast drivers..." - C. McRae
Avatar użytkownika
djescape
N3
 
Posty: 299
Dołączył(a): poniedziałek, 18 mar 2013, 18:02
Lokalizacja: Limanowa

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez Ayatol » poniedziałek, 27 sty 2014, 16:41

Pomysł bardzo fajny.
Jeśli projekt będzie fajny to zestaw koszulka + bluza biorę w ciemno (o ile poważnie myślimy o bluzach).
Przy projekcie nie pomogę bo jakoś nie mam do tego talentu. Jedyna sugestia z mojej strony to nick raczej mały a nie na połowę pleców. Tyle sugestii z mojej strony.
Ayatol
N1
 
Posty: 92
Dołączył(a): środa, 25 sty 2012, 23:39

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 27 sty 2014, 16:44

Poza tym wydaje mi się T-shirt jest bardziej uniwersalnym ubraniem - ja osobiście nie noszę polówek i znam takich którzy też tego typu ubrań nie tolerują - za odpowiednią jakość oczywiście jestem w stanie dopłacić,
- nick mógłby być zrobiony czcionką "WRC"
- kwestia loga Kuliga i Bubla to tylko jako uhonorowanie nieżyjących już mistrzów
- dodatkowe logo typy mogą być związane z ogólnie pojętym motorsportem - chodzi mi bardziej o jakieś dobre skojarzenia typu logo WRC czy F1 - patrzysz na nie i wiesz o co chodzi - coś w stylu utożsamiania się żeby to nie był "tylko" adres
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez SOKÓŁ » poniedziałek, 27 sty 2014, 16:49

Ostatnio robiłem kilka gadżetów nie związanych ze sportem motorowym w firmie w której cennik wygląda mniej więcej tak:

Męską bez kaptura i zamka z duzym dwukolorowym nadrukiem to ok 67 zl,
z kapturem i kieszenią z przodu bez zamka to ok 77 zl,
bluza z kapturem kieszenia z przodu i zamkiem to 90 zl.
Bluzy są oryginalne Fruit of the loom wierzch gladki a spód pokryty takim delikatnym meszkiem, a folia firmy Oracal.
Proponuję też koszulki z takim dwukolorowym dużym logo w cenie 36 zl za szt :)

Zamówienie od 2 sztuk (minimum) Solidne wykonanie z dużym logo na plecach i na piersi opcja 10x10 cm + mały nadruk na rękawku wyszedł w tej cenie którą podałem.
Bluza: http://allegro.pl/bluzy-na-zamek-fruit- ... 27830.html (prana X razy i jak na razie działa;)

Zresztą firm wykonujących nadruki jest sporo teraz tylko jakiś wzór do akceptacji ilość chętnych osób i jedną do ogarnięcia i można coś pomyśleć :wink:
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez kubicafan1 » poniedziałek, 27 sty 2014, 17:15

swego czasu Kudowa Rally wypuszczała koszulki i bluzy i z tego co pamiętam to koszt bluzy był coś koło 55zł koszulki 45zł a są zajebiste wrzucam link niestety z fb ale ci co mają to zobaczą
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 791&type=3
Ale poszedł!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
kubicafan1
N3
 
Posty: 280
Dołączył(a): środa, 24 sie 2011, 17:45
Lokalizacja: żelazno

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez rypley » poniedziałek, 27 sty 2014, 18:14

I ja wtrącę swoje parę groszy, bo temat jest mi trochę znany. Jeśli chodzi o technologię wykonania, proponuję Flock. Będzie prawie nie do zdarcia, a na pewno wytrzymałością przerośnie sitodruk. Ale z kolorystyką tu się nie podziała, bo z tego co wiem zdjęcia flockiem nie zrobisz. Czarne koszulki FruityLoopsa są idealne do tego. Jako że kolory są ograniczone, widziałbym na górze pleców adres autoklubu, na klatce logo o ile dało by się je zrobić flockiem. Na lewy rękaw polska flaga i nick z autoklubu.
Kiedyś E-rajdy swietne koszulki zrobiło, do tej pory posiadam a to już z 5 lat eksploatacji ostrej. I trzyma się nieźle.
Avatar użytkownika
rypley
N3
 
Posty: 278
Dołączył(a): piątek, 14 gru 2007, 16:57
Lokalizacja: Bydgoszcz, Lidzbark Warmiński

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron