Koszulki dla klubowiczow

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez beeper_ » środa, 19 lut 2014, 16:19

Mad Max napisał(a):Dodatkowo zamiast Autoklub Forum można dać Forum autoklubu - nawet jak w google wpiszesz tą frazę to od razu wyszukuje to co powinno...

Powiedz mi jedno. Po co?
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków


Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez Mad Max » środa, 19 lut 2014, 16:58

beeper_ napisał(a):
Mad Max napisał(a):Dodatkowo zamiast Autoklub Forum można dać Forum autoklubu - nawet jak w google wpiszesz tą frazę to od razu wyszukuje to co powinno...

Powiedz mi jedno. Po co?

CO po co ?? Przepraszam ale może rozwiń swoje pytanie bo nie specjalnie rozumiem o co Ci chodzi.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez beeper_ » środa, 19 lut 2014, 17:09

Mad Max napisał(a):
beeper_ napisał(a):
Mad Max napisał(a):Dodatkowo zamiast Autoklub Forum można dać Forum autoklubu - nawet jak w google wpiszesz tą frazę to od razu wyszukuje to co powinno...

Powiedz mi jedno. Po co?

CO po co ?? Przepraszam ale może rozwiń swoje pytanie bo nie specjalnie rozumiem o co Ci chodzi.

Po co taka spinka żeby reklamować forum portalu, które nie chce być reklamowane?

Lepiej zrobić koszulki z czymś co nas łączy, pod wspólnym szyldem, żeby wiadomo było o co chodzi. Ewentualnie można by zrobić logo "Rajdowa Grupa Forumowego Hejtu" i będzie wiadomo gdzie co i jak;)
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Re: Koszulki dla klubowiczow

Postprzez Mad Max » środa, 19 lut 2014, 18:19

Tylko właśnie tematem łączącym miało być forum i zamiłowanie do sportów motorowych - dlatego podałem kolejny pomysł na ominięcie zakazu - wydaje mi się że nie ma sensu ciągnięcie tego na zasadzie "Loża Szyderców - forum - no wiecie które..."
Poza tym jeśli już się zdecydowaliśmy na koszulki to poza reprezentowaniem myślałem że ma też na celu przyciągnięcie nowych użytkowników... choć w sumie kto się jara rajdami to raczej tu i tak w jakimś stopniu pewnie zagląda.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości

cron